Skocz do zawartości

Mając 250 zł na koncie...


MareXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mając 250zł na koncie jak zaczęlibyście grać? Progresja, valuebety, surebety? jakieś ako 2 czy jesczze oś innego? Pytam zciekawości, ale pewnie i takwiększość odpowie że kupony z niższym ako;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

Z takim kapitalem surebet odpada, chyba ze chcesz na lizaki wygrac :smiech:

 

Progresja ako 2 to optymalne rozwiazanie, ale musisz byc bardzo cierpliwy, jezeli czesto u Ciebie decyduje impuls to odpada...

 

Value Bet to spore ryzyko, pewniaki czesto daja ciala, nie wiem jakie sa twoje umiejetnosci typerskie wiec....

 

Ja to bym zrobil tak :zdziwiony: dwa razy va bank zagrac po ako 2, jezeli sie uda to gramy progresja ako 2 i mamy lepsze stawki wyjsciowe wtedy. Wiem, ze gra na calosc to mizerne rozwiazanie, ale sam lubie isc czsami na calosc i nie narzekam...

 

Moze sprobuj systemu Piostara :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe pershing to ze napisałem "mając 250zł" nie znaczy że ja mam tyle na koncie, po prostu tak mi sie wydaje że sporo użytkowników początkujących ma kilkaset zlotych na koncie i tak wpisalem to 250. No ale zalozmy ze wybieram progresje ako 2 i zaczynając od 2zł starczyłoby to na:

 

2 4 8 16 32 64 128 - 7 poziomów, tylko po to żeby mieć 2 złote zysku z jednego ciągu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawiam na graczy powyzej 100 w rankingu tenisa. a z koszykowki daje tylko drozyny z najwyzszej pulki. a jesli chodzi o hokej lub pilke to tylko takie wybieram ktore maja 2 remisy lub wogle prawie nie remisuja. Ako wynosi 1.21 Moze to malo ale przy takim niskim ako kupon potrafi wejsc 7 razy pod rzad bez pomylki a jesli nie wejdzie to zwiekszam stawke okolo 500% i odgrywam sie znowu. Zacznij w ten sposob: polacz ze soba kurs 1.1 z koszykowki oraz

siatkowke tez za 1.1 . Gwarantuje ci ze kursy wejda na bank ! ja tak robie od 2 miesiecy . Na poczatku bylo to 40 zlotych a teraz mam juz 700 gdy gralem tymi kursami. Zycze powodzenia :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to jest ako ~2, sam osobiscie gram tym systemem i niekiedy mam kurs 2.7, ale przede wszystkim mam staly zysk i to dosc spory (niektorzy o tym wiedza ;) ) po mimo tego ze gram dopiero niespelna 2 miesiace, ale wczesniej czy pozniej kazdy system prowadzi do zguby, dlatego ja rowniez nie bede gral caly czas tym systemem, po koniec listopada przerwa, wiec moze najlepiej grac na ako, a dobor stawek 5% lub 10% stanu konta lub wolna amerykanka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz progresja to jak dla mnie głównie na pojedyncze zdarzenia (mniejsza marza dzięki temu) z kursem wiekszym/równym 2. Omet twoj sposob predzej czy pozniej (raczej predzej) doprowadzi cie do zguby bo przyjdzie seria ze faworyci przegrają, a podnoszenie stawek o 500% cie wykończy. No ale jak to mawiają każda progresja prowadzi do bankructwa, no ale jakby połączyć granie zdarzeń o pk>1 z progresją... hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze powinienes grac na typy o wiekszym kursie np. powyżej ako 2. Oczywiscie podstawą jest analiza meczy i kontrolowanie swojego portfela czyli w tym przypadku Twoich 250zł. bądż systematyczny i cierpliwy! Nie weszło za pierwszym, drugim razem zagraj trzeci. Powiekszaj swój kapitał powoli. Nie graj za 50% swojego kapitału zacznij od 5%- 10% itd. I jeszcze jedno najwazniejsze - bolączka większości typerów w krytycznej fazie (np. progresja) nie zmieniaj swojej taktyki gry bo bardzo szybko doprowadzisz się do bankructwa. Dla przykładu zobacz tutaj http://obstawianie.com/tematy80/typy-typki-typeczki-powrot-andrea-vt10084.htm

 

Pozdrawiam i zycze samych wysokich wygranych :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim kapitałem bym na Twoim miejscu powyrabiał trochę bonusów a jeśli nie chce Ci się to szukaj dobrych typów, tzn. z dobrymi analizami i graj single po kursach 1,5 - 2,0 za spore stawki (na początku małe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dlaczego ciągle psizą do mnie, no ale dobra zalozmy ze to ja ma te 250zl:) Ale do rzeczy. Mi sie spodobał ostatnio system oscylatora. Stawki nastepujące:

 

2 4 6 8 10 12 ... 30 czyli co "2"

 

Łącznie mamy 15 progów (koszt to 240zł), gramy kupny z kursem okolo 5 (jezeli mamy kurs 4 w maire pewny to gramy taki). Jak nie trafimy to stawka idzie o 2 w góre, a jeżeli trafimy np. kurs 5 to cofamy się o pięc progów do tyłu (w normalnej progresji wrocilibyśmy na 1 poziom). Ryzyko bankructwa jest naprawde małe, a kurs 5 najlepiej moim zdaniem złożyc ze zwyczajnych handicapów napiłke nożną, no ale oczywiście można dawać normalne zdarzenia. Im więcej "oscylujemy" czyli przeskakujemy do przodu/tyłu tym więcej zarabiamy. Co wy na to? :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? To lepiej grać za płaską stawkę i kursy 1.10 w tenisie czy troche większe? Czy sukcesw bukmacherce to w duzym stopniu nie jest odpowiednie i racjonalne stawkowanie? Xavier tacy "geniusze" jak to nazwałeś są jednymi z niewielu osób którzy czerpią zyski z bukmacherki (nie mówie tu o sobie bo ja w tym za krótko jeszcze siedze, ale kase jako taką wygrywam %-) ) pozdro

 

** Komentarz dodany przez: pershing: 30-09-2006, 08:38 **

Twoj podpis nam o tym informuje %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cwaniak1: Najbardziej licza sie kursy. Bo jesli kurs wynosi 1.1(a rzadko jest ze buchmacher go zaniza specjalnie by taki jak ja postawil i potem wtopil) To w koszykowce nie widzalem drozyny zeby przegrala .Zdarza sie to w dziedzinach gdzie trudno znalez do tego statystyke np. azjatycka pilka zona itd...) poprostu ja takie cos omijam. Prowadze na nasze kupony temet miniprogresja 1.1" Sam zobacz jak to wyglada na dluzsza mete. :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wygrywać systematycznie duże pieniądze tak jak napisał pershing to trzeba mieć najlepiej kapitał rzędu kilku tysięcy wtedy "walisz" ako 2 stawki po kilkaset złotych i ciągniesz progresje dopóki nie trafisz a w końcu trafisz.To tak jak z pierwszym milionem jak już go masz to robisz następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a w końcu trafisz" tylko kiedy to w końuc będzie? Zawsze może być seria że nie trafimy ako 2, rzadko ale może byc, a wtedy troche lipa.

 

A poza tym darek do tych kilku tysięcy tzreba najpierw jakoś dojść:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A jak ci na betfair wpłace kilka zł to już spokój :k:?

I co ja sobie za to kupie? Waci(a)ki?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:k:

 

//Dobra, koniec z off-topem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 250zł proponuje podzielić całą kwotę przez 100 i zagrać po 2,50zł kupony:

w sobotę 10 kuponów po kursie 1.5-1.9 na 1 w piłce nożnej

w sobotę i niedzielę po 5 kuponów o kursie 2 na 2 wybierając ligi niemiecka i portugalska

w poniedziałek 2 kupony po 5 typów na 1 o kursie 1.5 i na 2 pow 5

w piątek 2 francuzka cała kolejka na x 1 kupon i x HT 1 kupon to samo z 1 fr

w sobotę o 16 10 kuponów z lig angielskich z wszystkich różne kursy faworyci u siebie i na wyjeździe

w turniejach tenisowych 2 runde proponuje obstawić wszystkich do 1.35 na jednym kuponie

to na początek wystarczy.

W obstawianiu tym nie liczyć na zysk tylko na sprawdzenie swojej skuteczności typowania i wejście w gre.

Już wiem że w poniedziałek trafisz sporo remisów i niespodzianek a typowanie ligi portugalskiej i niemieckiej to inna bajka. Do tego można sprawdzić inne dyscypliny o których wcześniej pisali inni typerzy. Dopiero potem można miyśleć co zrobić z następnym depozytem 250zł. Takie jest moje zdanie trzeba troche obstawić kuponów żeby wiedzieć gdzie grać i jak wychodzić na zero potem wyrobić kilka bonusów zebrać większą kaskę i zacząć myśleć nad systemami :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz ja :D

 

powiedzcie mi co mam zrobic ... mam 30 pln na sportingbecie i chce obrocic zeby miec 250 pln :D

 

ps.

 

ja jestem bardzo impulsywnym chlopcem ...

 

Dobre typy i graj singlami albo ako~2 co tu mozna wiecej wymyslic albo naucz sie grac w pokera :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...