Skocz do zawartości

Progresja na karne - tylko Live


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Taki sobie sposobik wymyśliłem, tylko trzeba mieć dobrego buka z opcją live.

 

Grać tak można dopiero w fazach pucharowych. Otóż, oglądamy meczyk i jest remis. Oglądamy dalej i dogrywka o niczym nie przesądza i są karne. Tutaj my wkraczamy do akcji.

Kurs na nie strzeli karnego w BAW jest w granicach 3.00. No i gramy, że nie strzeli -musimy posłać do każdej serii dobrze wyliczony singielek. Napewno ktoś karnego nie strzeli.

 

1. karny: 1j

2. karny: 2j

3. karny: 4j

4. karny: 8j

5. karny: 16j

6. karny: 32j

7. karny: 64j

8. karny: 128j

9. karny: 256j

10. karny: 512j

 

Na rozegranie podstawowej całej serii czyli po 5 zawodników z drużyny, potrzeba 1000j.

Jeśli masz mniejszy budżet to poczekaj np. do 3 serii bez straty i jeśli tak będzie wówczas spokojnie skrócisz czas progresji - bo wejdziesz na 7.etap dopiero. A zawodnicy później coraz gorsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Progresja bardzo dobra, w miare pewna, za to bardzo kosztowna (idealem byloby posiadanie budzetu na wieksza ilosc karnych). Gdy będzie tylko taka możliwość na pewno zagram tym sposobem, pochwała dla Ciebie :)

 

EDIT: Mozna zrobic nawet mniejsze poziomy progresji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już były takie możliwości i okazje i pamiętam że buki wiedzą o tym sposobie i wycwaniły się w ten sposób, że np. ktoś podchodzi do wykonania karnego nr 3. To ty możesz obstawić karnego nr. 5. Bo nr 4 jest już zamknięty. Musisz obstawić dwa karne do przodu. Musisz obstawić karny nr. 4 bez wiedzy o nr. 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bet-at-home przyjmują zakłady na to:

 

Czy w meczu będzie rzut karny: TAK - 3.40

Czy w danym meczu będzie czerwona kartka - TAK - 3.40

 

Ja też spróbuje zagrać progresją, tylko nie wiem czy rzut karny czy czerwień w meczu. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BAH przyjmują zakłady na to:

 

Czy w meczu będzie rzut karny: TAK - 3.40

Czy w danym meczu będzie czerwona kartka - TAK - 3.40

 

Ja też spróbuje zagrać progresją, tylko nie wiem czy rzut karny czy czerwień w meczu. Jak myślicie?

Rozwinąłem o tym dyskusje w temacie: http://obstawianie.com/tematy168/progresja-wykopu-m-vt8294.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie wypowiem na ten temat :)

 

System bardzo dobry juz dawno tak gram z bardzo dobrym skutkiem. Najlepiej opłaca sie grac na BAW . Proponuje ominąc 1 karniaka bynajmniej ja tak robie. kurs na nie strzeli jest w granicach 3,4. NO i jeszcze jedno , jesli nie ogladacie tych karnych na live to nie grajcie, bo BAW bardzo szybko blokuje kursy na nastepnego karniaka a wynik czy strzelił czy nie podaje z lekkim opoznieniem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

lk85,

Właśnie dlatego można odpuścić pierwszych kilka karnych. To już zależy od naszego budżetu. A takie serie sie zdarzają, to boli ale progresja jest ryzykowna dopóki sie ma ograniczone środki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już były takie możliwości i okazje i pamiętam że buki wiedzą o tym sposobie i wycwaniły się w ten sposób, że np. ktoś podchodzi do wykonania karnego nr 3. To ty możesz obstawić karnego nr. 5. Bo nr 4 jest już zamknięty. Musisz obstawić dwa karne do przodu. Musisz obstawić karny nr. 4 bez wiedzy o nr. 3.

 

 

i tu się zgadzam,bo sam juz próbowałem w BAW nie wiem jak u innych buków,jedyne rozwiązanie ryzykowne - stawiać na niestzrelenie karnego przez 1 zespół,lub na kolejne 2 wykonywane karne,ale wtedy trzeba by było ze stawkami inaczej pokombinować. Na każdego strzelanego to wam nie przejdzie-niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak raz grałem i obstawiłem dwa pierwsze karne i nie zostały trafione. Ale jakoś mi w głowie nic nie zskoczyło i nie zorientowałem się, że to koniec progresji, bo progresja kojarzy mi się z kilkoma etapami a tu zakończona już na 1 etapie. I grałem dalej i straciłem jeszcze więcej niż to, co wygrałem. A potem sobie tak pomyślałem: "kurde co ja zrobiłem, przecież progresja była zakończona a ja grałem dalej..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Kiedyś już były takie możliwości i okazje i pamiętam że buki wiedzą o tym sposobie i wycwaniły się w ten sposób, że np. ktoś podchodzi do wykonania karnego nr 3. To ty możesz obstawić karnego nr. 5. Bo nr 4 jest już zamknięty. Musisz obstawić dwa karne do przodu. Musisz obstawić karny nr. 4 bez wiedzy o nr. 3.

 

Mylisz sie wczoraj obstawiałem tak w BAW Szwajcaria -Ukraina i dało radę jest tylko jeden problem ze raz nie przyjęli mi zakładu jak strzelali Szwajcarzy 2 karnego wiec jest tutaj ryzyko ale i tak jestem do przodu

Gdyby od razu zatwierdzali zakład moznaby myslec tu o powaznych zyskach a tak mozna sie obudzic z reka w nocniiku jak jedynego karnego przestrzelonego akurat buk nie przyjmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
A ja tak raz grałem i obstawiłem dwa pierwsze karne i nie zostały trafione. Ale jakoś mi w głowie nic nie zskoczyło i nie zorientowałem się, że to koniec progresji, bo progresja kojarzy mi się z kilkoma etapami a tu zakończona już na 1 etapie. I grałem dalej i straciłem jeszcze więcej niż to, co wygrałem. A potem sobie tak pomyślałem: "kurde co ja zrobiłem, przecież progresja była zakończona a ja grałem dalej..." :)

 

To i tak mały wałek na jakims forum czytałem o geniuszu ktory "grał" progresją licząc wkład na zasadzie tego co aktualnie postawił (nie liczył tego co wczesniej przegrał) no i tak sobie chłop "wygrywał" az mu sie skonczył debet w banku i limit na kartach kredytowych :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...