Skocz do zawartości

10 zł na koncie-jak grac zeby było więcej???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam.Dosc prymitywne pytanie... .Ale piszcieie jak wy byscie grali,jakimi stawkami.kombinacja czy pojedynczymi a moze jakis system.Z gory dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z takim kapitalem bedzie ciezko. Moze sprobuj system marasa tzw. 15. Pewnie nie uda ci sie dojsc do 15 poziomu ale wystarczy ci kilka pierwszych i juz bedziesz na plusie.

 

System polega na graniu kolejnych kuponów za wygrane z poprzednich. Wszystko jest niżej rozpisane . Grę zaczynamy od 2 zł. A planowo kończymy na 768 zł Przy każdym kroku mamy jedną możliwość przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego kroku . Natomiast jeśli przegramy dwa razy to cofamy się do kroku z mniejszą stawka gdzie też możemy się raz pomylić. Wszystko wyjaśni się po przeczytaniu poniższej rozpiski .

 

Obliczając te stawki brałem pod uwagę zawsze kurs 2.00

 

1 krok

Gramy za 2 zł wygrana 4 zł z tych 4 zł odkładamy do banku 2 zł czyli mamy już swoją początkową stawkę zwróconą.

2 krok

Gramy ponownie za 2 zł wygrana 4 zł nic nie odkładamy

3 krok

Gramy za 4 zł wygrana 8 zł odkładamy do banku 4 zł to jest to zabezpieczenie jeśli wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co grać bez wykładania swojej kasy

4 krok

Gramy za 4 zł wygrana 8 zł

5 krok

Gramy za 8 zł wygrana 16 zł odkładamy 8 zł

6 krok

Gramy za 8 zł wygrana 16 zł

7 krok

Gramy za 16 zł wygrana 32 zł odkładamy 16 zł

8 krok

Gramy za 16 zł wygrana 32 zł

9 krok

Gramy za 32 zł wygrana 64 odkładamy 32 zł

10 krok

Gramy za 32 wygrana 64 zł

11 krok

Gramy za 64 zł wygrana 128 zł odkładamy 64 zł

12 krok

Gramy za 64 zł wygrana 128 zł

13 krok

Gramy za 128 zł wygrana 256 zł odkładamy 128 zł

14 krok

Gramy za 128 zł wygrana 256 zł

15 krok

Gramy za 256 zł wygrana 514 zł !! KONIEC

Po zsumowaniu wszystkich pieniędzy z banku oraz końcowej wygranej otrzymamy kwotę 768 zł ( kwota ta wyjdzie wtedy kiedy będziemy zawsze wygrywać). Nawet jeśli przy każdym kuponie pomylimy się jeden raz ale skończymy system to wygramy min. 514 zł . Cały system możemy skończyć nawet w tydzień . Dwa mecze na kupon to duże prawdopodobieństwo wygranej więc nie należy ograniczać się do jednej dyscypliny sportu . Proponuje grać nawet 3 mecze na kupon lecz wtedy należy stosować podpórki . Mam nadzieje że mój system pomoże wam ograć buka

 

Mam nadzieje ze szybko rozmnozysz kapital :cwaniak1:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Jakbyś się rozejrzał to byś zobaczył, że kilka tematów niżej jest dokładnie to samo pytanie...

2. Jak masz 10zł to ja bym sobie odpuścił, ale skoro bardzo chcesz :)

3. Masz w sumie 3 opcje:

- single (ryzyko straty wszystkiego)

- kombinacje (ryzyko, że "coś" nie wejdzie)

- duble/treble (wzorować się na kolegach z forum)

 

Single:

Grasz jedno zdarzenie za całość stawki - musisz być pewny swojego zdarzenia.

Sprawa jest taka, że w ten sposób można bardzo szybko zyskać jak i stracić.

Np. Grasz za 10zł zdarzenie o kursie 1.7 - trafiasz - wygrywasz 15.70 (u naziemnego)

Następnie grasz zdarzenie z kursem 2.1 - trafisz i wygrywasz 29.67

Jak widzisz można to zrobić szybko (grając va bank) ale można i szybko stracić.

 

Kombinacje:

Wybierasz kilka meczów i robisz z nich tzw. tasiemce. Grając za minimalną stawkę u naziemnego (2zł) możesz stworzyć 5 tasiemców.

Zaletą jest to, że możesz nie trafić aż 4 razy (jeżeli chodzi o kupony) jak również jeżeli trafisz to masz duuży profit :D

Wadą jest to, że aby trafić tasiemca trzeba poza umiejętnościami mieć dużo szczęścia!

 

Duble/Treble:

Chodzi o to, żeby wybrać 2 lub 3 najpewniejsze wg. Ciebie spotkania i zagrać je za pewną stawkę. Polecałbym popatrzeć jak grają tutaj niektórzy (np. The_GrabeK)!

Ewentualnie możesz również poczekać na kupony jednego z wybranych przez siebie typerów z forum i zagrać to samo co on :D

 

W sumie trudno jest mówić jak grać, żeby wygrać bo jak każdy by to wiedział to... nie byłoby bukmacherstwa :( musisz poczytać o systemach (np. 2z3) i wybrać dla siebie jeden sposób gry.

 

Mam nadzieję, że troche pomogłem!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Grasz jedno zdarzenie za całość stawki

 

Tak grają chyba szaleńcy :D Któreś tam przykazanie w typowaniu mówi:

Pamiętaj abyś grał za mniej niż 5% swojego kapitału :uwaga: %-)

No ale nie mając 10zł ryppko :p jak chce się dorobić to musi zaryzykować. Bo jak będzie grał np. 2z3 za 6zł no to przecież... trudno będzie się dorobić, chociaż to też sposób :D

 

[ Komentarz dodany przez: Fisher: 12-04-2006, 14:47 ]

to świetny sposób faniku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Akurat to nie bardzo było na miejscu. Czymże jest ryzyko grania za 10zł mając 10zł w porównaniu z ryzykiem grania za 300zł mając 20.000zł?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie z wami nie zgadzam :] ... na Bet-at-home kiedyś dostałem bona o wartości 5 zł. Teraz mam już tam 170 zł. Gram tak sobie dla zabawy góra trzy mecze na kupon malymi stawkami, które nie przekraczają 10 zł. Trochę się rozmnożyło :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie ten temat bo az przykro sie robi.Wiadomo ze komus sie w koncu poszczesci (tak jak 6 w totku za 1,25 zyla) i wygra.Ale my jestesmy przeciez powaznymi graczami i chyba na takie zdarzenia jak to powyzej nastawiamy się jako ewentualnosc a nie cel sam w sobie.TAk wiec jak ktos chce grac moze sobie grac nawet z kapitalem 1 zloty,tylko niech nie liczy za bardzo na cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ezehias,

Nie kazdy zaczynał od 500zł albo 10.000zł. Z taką kasą na start, jest bardzo trudno nie wygrac... Im mniej masz na poczatek tym jest trudniej, a forum jest od tego, żeby pomagac takim osobom!

 

P.S

Polecam grac '15', powiem nieskromnie, ale bierz typy na początek albo z WK (tylko podpieraj), albo od: Fisher, Chomik, Olisadebe, lk85, ....., The_GrabeK, a napewno jakoś to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To akurat fakt... jeżeli sam nie czujesz się na siłach operować swoją dyszką to po prostu bierzy typy od chłopaków i tyle :D masz duże sznase, że to rozmnożysz.

 

A co do Ciebie ezehias, to bardzo cieszy mnie to, że TY masz mnóstwo pieniędzy na koncie i możesz sobie grać jak chcesz i wogóle jesteś super-profesionalnym typerem. Ale GrabeK już Cie dobrze pdosumował :]

Ja tam nie zaczynałem mając nawet 100zł... z tego co pamiętam to zacząłem grać poważniej od... początków promocji bet24 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pf. Ja swoją piramidkę na DW zacząłem od 5 zł i tylko tyle w nią zainwestowałem, a dziś zarobiłem na niej prawie 500 zł :D W ciągu chyba 2 tygodni... A ludzie mówią, że tak trudno kasę zdobyć... Od niedawna ja nie mam z tym większego problemu :) Życzę powodzenia i wysokich wygranych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

david_villa, Dziubla,

Nie pisac wiecej o tych super, hiper, mega, giga, typach Apo! One wchodzą i on jest bogaty a Wy zawsze będziecie biedni, bo nie wiecie ze najpewniejszy typy sa na dokladne wyniki!

 

P.S

Takie spóźnione 'prima aprillis'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kapuje,jak moge miec duzo kasy na koncie skoro nie stawiam nic teraz i nic jeszcze nie wplacilem.Oglądam narazie wasze wypociny i tyle.Po prostu czuję w tym momencie poziom przedsiębiorcy ktory przychodzi do urzędu by zarejestrowac firme ale mowi ze chcialby pomocy przy inwestycji bo ma tylko skromne 10zł a i to musi wydac na podpaski dla swojej dziewczyny,wiec najlepiej zeby poprowadzic go za rączke i jeszcze dać pieniążków,zas on grzecznie podziękuje,co i tak nie jest pewne bo jak typ nie wejdzie to cie wyzwie od ostatnich.Nie chce mi sei tego dalej ciągnąć,ale typerzy tasiemcowi typu "za dwa zeta proszem" lub typu "100 razy va banque,bo a nóż widelec sie uda" jakos nie wzbudzają mego szacunku.Apo i Grabek i reszta, czy nie lepiej trwonic energie na inne tematy niz np ten?

 

Fan a ty chcesz wzbudzic litość slowami :Ja tam nie zaczynałem mając nawet 100zł... z tego co pamiętam to zacząłem grać poważniej od... początków promocji bet24 ???

Chopie opamietaj sie w nazywaniu mnie typerem,mnie sport w ogole nie interesuje i nie daje typow.Dostaje tylko skromne kieszonkowe na studiach wiec to tez ci nie weszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ezehias,

 

Ja też zaczynałem od 2zł... Każdy tak zaczynał. Później było 100zł. Od stycznia zarobiłem ponad 9.500zł. A to wszystko dzięki temu, że ktoś mnie kiedyś prowadził za rączke i wiesz co? Jestem tej osobie wdzięczny, bo gdyby nie ona, to nie mam tego co mam. A jak nie chcesz innym pomagac, to nie. Nikt Cie nie bedzie zmuszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Fan a ty chcesz wzbudzic litość slowami :Ja tam nie zaczynałem mając nawet 100zł... z tego co pamiętam to zacząłem grać poważniej od... początków promocji bet24 ???

Chopie opamietaj sie w nazywaniu mnie typerem,mnie sport w ogole nie interesuje i nie daje typow.Dostaje tylko skromne kieszonkowe na studiach wiec to tez ci nie weszło.

Taaa, na Twojej litości to mi tak cholernie zależy jak na... albo nieważne :]

Fajnie, że dostajesz kieszonkowe na studiach, bo ja już nawet tego nie mam, bo już mi rodzice studia opłacają :) skoro nie jesteś typerem, nie obstawiasz, nie dajesz typów i wogóle Cię to nie interesuje to powiedz mi jedno - po kiego ch*ja tu jesteś?! (proszę modów o wyrozumiałość)

Nie ogarniam takich ludzi jak TY!! Każdy z nas zaczynał i każdy kiedyś prosił o pomoc, może akurat Tobie nikt jej nie chciał udzielić jak chciałeś zacząć i dlatego masz teraz spaczony obraz rzeczywistości?

 

neomarcin, słuchaj... może jednak uzbieraj sobie troche więcej kasy i spróbuj wpłacić to do jakiegoś buka, który ma promocje podwojenia (np. BAW) - będziesz miał 2x większy kapitał i w sumie może nauczysz się troche grać :) nie mówmy oczywiście o zbijaniu pieniędzy takich jak np. GrabeK ale zawsze pamiętaj, żeby być na plus. Podpieraj się typami kolegów (najlepiej z tego forum :D ) i Wspólnym Kuponem.

Oczywiście nie ma czegoś takiego, co zagwarantuje Ci 100% sukcesu :]

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje hobby to matematyka, systemy bukmacherskie i strategie gry, ktore dopasowuje do typow osob lepszych ode mnie i testuje jak narazie.To chyba nic zlego.

 

Ja chce innym pomagac,to jasne,szczerze mowiac w realu jestem az za bardzo altruistą - darmowe korepetycje itp.Chodzi o to zeby ktos otrzymał pomoc tez musi cos z siebie dać w tym kierunku - odrobine poswięcenia i energii,wtedy pomoc bedzie miala wieksza szanse powodzenia i znajdzie sie lepsze rozwiazanie optymalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ezehias,

 

Ale on przecież nie prosi o gotowe kupony, tylko właśnie jakiś sposób gry. Moim zdaniem dużo osób zaczyna od takiej kasy i pomoc moge, o ile potrafie. Pozdrawiam i Wesołych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...