Skocz do zawartości

Jak grać żeby wygrywać?


kucharek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pytanie bardzo prymitywne i wygląda raczej na pytanie kogoś kto dopiero zaczyna grać i łudzi się na prostą wygraną. Jednak ja gram od ponad roku. Raz byłem na wozie raz pod wozem. Stosuje różne metody analiz. Analizuje m.in. pozycje w tabeli, gole strzelone i stracone w ostatnich meczach, wygrane i przegrane w ostatnich meczach, kontuzje, kartki, rezultaty spotkań danych drużyn w ostatnich latach, itp. Mimo to moja skuteczność jest bardzo niska, tzn. taka, że niepozwala mi wychodzić na plus. Wiem, że sport to w pewnym sensie loteria, dlatego nie ma w nim pewniaków, mimo, że wszystko wskazuje na to, że dana drużyna wygra. A przecież wiadomo, że są ludzie którzy mają wysoką skuteczność opierając się na analizach, i wiedzy ogólnej o sporcie. Dlatego chciałem się spytać czego nie biore jeszcze pod uwagę, jak Wy analizujecie mecze i określacie jaki będzie rezultat. Czy macie poprostu tylko szczęście :D Proszę o pomoc, z góry wszystkim dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę o pomoc, z góry wszystkim dzięki.

Hm.. jak by bylo wiadomo, jak grac zeby wygrac, to kazdy by tak robil, ale mozna minimalizowac ryzyko strat, popatrz na niektorych typerow, ktorzy bardzo dobrze typoja i wychodza na plus, sprobuj progresja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie cierpie progresji :D Ale jak już stawiam na jakiś meczyk, to tylko, gdy faworyt (według mnie) swój ostatni mecz przegrał i dany mecz gra u siebie. Grając u siebie, ma większy doping od swoich kibiców, a gdy przegrał ostatni mecz - ma większą motywację aby owy wygrać :D Gdzieś na forum jest bliżej opisany ten sposób analizowania, zrobiłem nawet symulacje tych typów kilku drużyn z premierleague z anglii z owego sezonu. A aktualnie gram systemem na dokładne wyniki i świetnie mi w nim idzie :D Ten też jest opisany na forum. Wysokich wygranych życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam surebets korzystając z "lay" w Betfair. Codziennie możesz zagrać a ryzyko albo wykluczyć wogóle albo zmniejszyć do minimum

Kpt.Cobra jestem zainteresowany, ale co to oznacza 'lay'?. Niesłyszałem nigdy tego. Możesz wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polecam poczytać temat o Betfair i zoabczyć wogóle jak on działa - również dobry pomysłem jest sprawdzenie do "na własnej skórze". :D

Zdecydowanie polecam Betfair bo ma najlepsze kursy a jak się nie będziesz rucał na mnóstwo pieniędzy odrazu to zyski codziennie będą (raz wyższe raz niższe, ale zawsze zyski) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam BetFair bo ma najlepsze kursy a jak się nie będziesz rucał na mnóstwo pieniędzy odrazu to zyski codziennie będą (raz wyższe raz niższe, ale zawsze zyski) :D

 

Nic dodać nic ująć. Zysk mam codziennie, nigdzie tak łatwo nie wygrywałem kasy. A grając surebety nic nie ryzykuję i zaczynam coraz częściej nimi grać. Pomału przestaję grać zwykłymi typami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć. Zysk mam codziennie, nigdzie tak łatwo nie wygrywałem kasy. A grając surebety nic nie ryzykuję i zaczynam coraz częściej nimi grać. Pomału przestaję grać zwykłymi typami.

brzmi bardzo(!!!) interesująco. Tylko ( oczywiście jeśli nie sprawi to problemu ) możesz wytłumaczyć coś więcej? lub podać link do tematu. Czytałem ten temat o Twoim systemie grania w balckjacka ( chyba ) czy to o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie do końca o to chodzi :)

Zobacz sobie temat o BetFair, następnie popatrz w konkursach LAY i Green Book.

Polecam to na początek - ja tak robiłem.

Później najlepiej jak wpłacisz troche grosza do Betfair i zaczniesz sam próbować na własnej skórze. Ja np. nauczyłem się grać w Betfair dzięki Dziubli bo akurat grał w pokera to spędziliśmy kilka ładnych godzin i pytałem o różne rzeczy.

 

Jak będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało do niektórych na PW lub w temacie o BF :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz FAN wspomnial o pokerze to ja powiem ze tam chyba najlatwiej uzyskac surebeta :) Przed flopem mozna postawic na cos po kursie 3.95 a potem jak kurs spadnie chociaz troszke na lay to gramy i juz mamy greena :] Moze nieduzego ale jest, jak sie bardziej poszaleje stawka to mozna i wiekszego uzyskac :D Ja tak troche grosza zarobilem, niestety pozniej wszystko utopilem bo oczywiscie liczylem na wiekszy plus i skonczylem z greenami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie no Dziubla daliśmy ciała bo mogliśmy wcześniej pomyśleć o wycofaniu się :/

A co do kursu w pokerze przed dealem to jest 3.98 :p zresztą jak już na samym Betfair i jego greenach odbije troche to wskocze do pokerka i spróbuje z tym systemem grając 2z4 na ostatniego zwycięzcę i tego co najdawniej wygrał i zobaczymy jak pójdą zyski. Bo nie chce mi się narazie symulacji robić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...