Skocz do zawartości

Nasze wygrane\przegrane kupony


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Tu chyba nie zabobon jest problemem, ale to, że fakt posiadania swoje tematu z kuponami w jakiś sposób afektuje przy obstawianiu i można popełnić błędy myśląc "muszę mieć temat na +".

 

:puk: Jak jesteś dobry to z tematem na forum czy bez i tak będziesz na +.A to gadanie ,że tematy przynoszą pecha już mnie śmieszy,dużo ludzi robi zasadniczy błąd,jeśli nie idzie i w temacie jest minus to temat się zamyka,a może ustalić sobie określony czas na temat? Np. pół roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę rozwiązanie waszego problemu z NK %-) Zakładacie temat,we wstępie określacie czas przez ile będziecie podawać kupony np. 3 miechy,pół roku,rok i wtedy się okaże kto jak typuje i jakie profity albo straty %-) z tego ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop się robi, ale myślę, że temat wart poruszenia. Mazur ma zdecydowaną rację. Kiedyś słyszałem pokerową mądrość, ale nie wiem kto ją powiedział: "Jesteś dobry jeśli umiesz poradzić sobie ze złą serią". No i to samo tyczy się zakładów. Jak sobie ktoś nie umie poradzić z serią przegranych to jest do d*** typerem. Uciekanie i zamykanie tematu nie jest rozwiązaniem, bot Twoja kasa zostaje u buka. Nie chcę zachęcać do odgrywania się, bo to jest jeszcze gorsze, ale chcę powiedzieć, że jeśli ktoś nie umie odnaleźć pewności siebie i podejmować dobrych decyzji kiedy jest w dołku, to nie ugra nic. Widziałem wielu typerów, którzy mieli kiepskie serie i w krótkim czasie tracili większość wygranej kasy, ale nie załamywali się, tylko konsekwentnie robili to, co mieli do zrobienia i odrabiali straty. Powoli, bez pośpiechu wyrabiali. Mazur ma rację: jak się ma złą serię to nie ma sensu zaczynać od początku. Zaczynać od początku można całe życie a buk tylko liczy kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja tam mam tylko problem z WK :k: bo mój "partner" ( %-) ) ma zaje*** pefffki co iziii wchodzą %-)

 

Dokładnie mam ten sam problem :bz: - - koleś z którym typuje ma taką szatańską aure wokół siebie że co bym nie typował akurat w temacie z nim to nie chce wejść ... :zdziwiony:%-)

 

Graty Bostonu :)) - a nie ostrzegałem? :smiech:%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wpadlo troche ;))

 

340c16407483a4ba.gif

 

 

Zaluje tylko jednego, kupon mial isc za 750zl, ale limit :(

 

ERROR:6011

Reason: Osiagnales swój limit zakladów dla Polonia Warszawa - Piast Gliwice:Zwyciezca Meczu(Goscie).

Mozesz tylko postawic 486,88PLN

Ref: 15937995

 

Ostro je**ć nic sie nie bac %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlo troche ;))

 

340c16407483a4ba.gif

 

 

Zaluje tylko jednego, kupon mial isc za 750zl, ale limit :(

 

ERROR:6011

Reason: Osiagnales swój limit zakladów dla Polonia Warszawa - Piast Gliwice:Zwyciezca Meczu(Goscie).

Mozesz tylko postawic 486,88PLN

Ref: 15937995

 

Ostro je*** nic sie nie bac %-)

 

 

to było trzeba posłać w dwóch kuponach :bz:

 

[ Komentarz dodany przez: pershing: 2008-05-24, 23:43 ]

nie dalo sie. na drugim akurat x2 mi zaakceptowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlo troche ;))

 

340c16407483a4ba.gif

 

 

Zaluje tylko jednego, kupon mial isc za 750zl, ale limit :(

 

ERROR:6011

Reason: Osiagnales swój limit zakladów dla Polonia Warszawa - Piast Gliwice:Zwyciezca Meczu(Goscie).

Mozesz tylko postawic 486,88PLN

Ref: 15937995

 

Ostro je*** nic sie nie bac %-)

 

 

to było trzeba posłać w dwóch kuponach :bz:

 

 

w tym problem że nie można, masz limit i nie możesz w żaden sposób go przekroczyć, wiem bo mi też Betsson nakladal limity na niektore mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...