Skocz do zawartości

Nasze wygrane\przegrane kupony


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


  • 5 weeks later...

Zabraklo bramki ...

 

a695f90580.jpg

 

A takie cus mam na dzis, oby Heniu pokazal dzis jak sie strzela ;) Szczerze, to watpie, ze wejdzie i juz puscilem asekuracyjny kuponik :D Strzeli czy nie strzeli, bede do przodu, ale jak strzeli, to duzo wiecej na + :D

 

e8c754092c.jpg

 

Sorki za kosmicznie wielkie skriny, ale nie mam za bardzo czasu na obrobke, w robocie siedzie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly tydzien :D

zaczelo sie od kuponu u pershinga :D

 

ScreenHunter_01Feb211227.gif

 

a potem juz z gorki %-)

 

19022008.jpg

 

jackpot3.jpg

 

no i wczoraj :zaskoczony:

 

23022008_1.jpg

 

23022008_2.jpg

 

w miedzyczasie przegralem jakies 2 czy 3 kupony wartosci okolo 500 zl :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mendo uważaj, bo po serii korzystnej zawsze jest wtopa a grasz ostro. Nie rozpędzaj się. pamiętaj, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i przypadkiem nie zwiększaj stawek w miarę wygrywania, bo to najgorsze, co można zrobić. Ja Ci powiem tyle: wypłać sobie parę patyków i schowaj do skarpety albo w majtki, bo się okaże, że jeszcze wszystko wtopisz, a za resztę sobie spokojnie graj. Zostaw sobie ze 2k, bo grając spokojnie możesz to podwoić w ciągu miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mendo uważaj, bo po serii korzystnej zawsze jest wtopa a grasz ostro. Nie rozpędzaj się. pamiętaj, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i przypadkiem nie zwiększaj stawek w miarę wygrywania, bo to najgorsze, co można zrobić. Ja Ci powiem tyle: wypłać sobie parę patyków i schowaj do skarpety albo w majtki, bo się okaże, że jeszcze wszystko wtopisz, a za resztę sobie spokojnie graj. Zostaw sobie ze 2k, bo grając spokojnie możesz to podwoić w ciągu miesiąca.

 

już 5k jest w trakcie wypłacania, zostało 7k, teraz pytanie słyszałem coś o karcie Nettelera czy Betssona dzięki którym w jakiś specjalnych bankomatach można wypłacać, bez wcześniejszego przelewu do banku, jesli ktos jest bardziej obeznany w tym temacie prosiłbym o wyjaśnienie schematu w jaki sposób to wszystko działa

 

Handicap dzięki za uwagę, na pewno z niej skorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta netellera to taki myk, że mając konto w netellerze możesz wypłacać z bankomatów, mimo, że nie posiadasz konta w zagranicznym banku. Ma to ten plus, że możesz wypłacać kasę i nie będzie nigdzie w Polsce zaksięgowana, tzn. żaden bankjej nie zaksięguje i dzięki temu US może Ci naskoczyć... :) Kosztuje chyba 4% wartości wypłaty, ale to grosze w stosunku do możliwości jakie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jescze że nalezy najpierw z konta neteler przelac na kartę.. i jak bedziesz wyplacal z bankomatu to abys nie wstukał kwoty wyzszej niz masz na koncie za to zabieraja jakieś drobne - dawno nie wyplacalem ale lączna prowizja jest w granicach 20-25zł ( przelanie na karte + bankomat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...