Skocz do zawartości

Tylko pewny profit


doktor

Rekomendowane odpowiedzi

Przyglądam się wszelkim sposobom zarabiania ale tak naprawde to jedyny profit przynoszą tylko i wyłacznie wyścigi konne, i polecam wszystkim zainteresowanie się tym tematem.

W załaczeniu przesyłam wyciąg z mojego konta za ostatni tydzień. Ponad 200$ tygodniowo to robi wrażenie. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no ladnie to wyglada

 

jak co tydzien tyle bedziesz zarabiam to jestes dobry

 

tez troche gralem na konikach i psach (dla zabawy bardziej) i powiem tyle, ze bez opracowanej taktyki nie ma co tam wchodzic. Ogolnie co prawda wyszedlem na plus ale popelnilem pare glupich bledow, ktore mnie troche kosztowaly. Psy sa naprawde super, ale bardzo nieobliczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie. Wzbudziłeś moje zainteresowanie. Skoro zapraszasz do dyskusji to zarzuć coś nad czym byśmy podyskutowali.

 

Czekam na pytania, bardzo chętnie odpowiem na wszystkie. W końcu to forum po to jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grasz jakimś systemem. Ja wyczytałem już w sieci parę różnych i różnie z nimi jest. Aby wygrać te 200 ile ryzykujesz aby tyle zdobyć. Ile czasu poświęcasz? Czy robisz jakieś analizy? No czekam na jakieś takie podstawowe informacje. Jak chcesz ewentualnie swoim sposobem się podzielić. Czy bardziej może to jest wynikiem jakiejś głębszej analizy i obserwacji na każdy wyścig?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez glownie na lay, chyba, ze sa dobre kursy na back

 

To zależy co rozumiesz pod pojęciem "dobre kursy na back".

 

Trafić konia na back to trzeba mieć ogromne szczęście, chyba, że kurs na back'u jest ok. 1,50 to można zaryzykować chociaż i to nie jest do końca pewne. Obserwowałem wyścigi ponad miesiąc zanim zacząłem grać za prawdziwe pieniądze i mam jako takie pojęcie. Często zdarza się, że wygrywają konie, które na back'u miały kurs 80 i ponad. Mało kto odważy się zagrać taki kurs. Ale na tym polega giełda kursów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram zawsze na lay na live'ie. Nigdy, powtarzam nigdy nie robię żadnych statystyk. Włączam wyścig i obserwuję, w odpowiednim momencie wystawiam lay i czekam. Ot i cały sposób (specjalnie nie używam tu słowa "system"). Poza tym Betfair to giełda, więc jak i w przypadku tradycyjnej giełdy duże znaczenie ma czytanie wykresów kursów. To bardzo, bardzo pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry kurs na back

 

jesli na poczatku kurs byl np 3.0 i byly duze obroty i kurs rosnie np do 4-4.5 to znaczy ze goscie sprzedawali konia/psa gdy kurs byl niski, a teraz go odkupuja, zeby miec kase i spokojna glowe. Ja staram sie to wykorzystac i tez kupuje po te 4-4.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na czy ogladasz wyscigi?

 

Słucham komentarzy audio z wyścigów i obserwuję kursy. Niestety nie ma darmowych streamów z angielskich wyścigów konnych w przeciwieństwie do amerykańskich, ale amerykańskie nie cieszą się popularnością na Betfair więc trudno oszacować ruchy kursów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...