Skocz do zawartości

x2 ?


Pasek

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem Wam przedtawic moje przemyslenia jak grac zebywygrac, za pomocamatmy. Moja propozycja bedzie nastepujaca. Majac skutecznosc 66% czyli wystarczajaca do typowania trafnego x2 1x 12 mozemy postawic nasza kwote na singiel lub zagrac"sure beta"ale z 2/3 mozliwosci. Jakby kosnie zrozumial to przedstawie na dzisiejszym przykladzie: (BaH)

 

Rio Ave -Belenenses

 

1 2,2

x 3,1

2 3,1

1x 1,3

 

Typujac 1x za 100j zyskamy 1.3*100j-100j=130-100=30j+

 

A rozkladajac stawke na 1 i x otrzymamy:

 

1 2.2*58.49= zysk 28.68

x 3.1*41.51= ----||-----

 

 

Ale mozna takze wybrac wariant ze zwrotem

 

1 2.2*45,46=100

x 3.1*54,54=168,78= zysk 68.78

 

 

Niby wszystko ladnie i pieknie, ale teraz pytanie:

 

Czy oplaca sie ryzykowac 100j dla zysku 68,78j majac prawdopodobienstwo ~66%

 

@Bandzos: Racja moj blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A rozkladajac stawke na 1 i x otrzymamy:

 

1 2.2*58.49= zysk 28.68

x 3.1*41.51= ----||-----

Czyli laczny zysk=57,36j

 

Ciezko tutaj mowic o lacznym zysku bo trudno oczekiwac zeby mecz zakonczyl sie jednoczesnie zwyciestwem gospodarzy i remisem :)

 

Reszta przemyslen ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możnaby to zastosować trzydrogowo - tzn. ustawić odpowiednie wpółczynniki, że np. przy wygranej gości lub remisie zwraca nam się 75%, a przy wygranej gości wygrywamy... e, nie, za mało :) Przemyśl jeszcze ten system. może coś do niego ciekawego wymyślisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslal bede, bo musze znalezc cos co pozwoli na zysk z malym (bardzo malym 10>) zasobem gotowki. Pierwsze pranie juz dzisiaj na w/w meczu. Moze ktos zna jakis dobry sposob gry opierajacy sie na matematyce ?? :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ameryki nie odkryłeś :p Twój sposób na granie 1 i X zamiast 1X zwany jest również cover i jest dość popularny :p

Jeżeli masz mniej niż 10zł to albo graj single/duble na swoje pewniaki (nie mówie o kursach 1,3 tylko swoich) i powinieneś iść do przodu.

Albo wczuj się w swoją intuicję i ryzykuj, albo nie wiem co... bo mając 10zł ciężko jest grać bez stresu... :/

Ja chciałem stosować metodę małych kroczków - grasz single na zdarzenia po 1zł.

Dla kursu 1,5 masz 50gr zysku, ale... licząc tą Twoją skuteczność 66% to trafiasz 6-7 zdarzeń na 10 co dla kursu średniego 1,5 będzie się przedstawiać następująco (grając w buku internetowym):

6 zdarzeń trafionych: 6 * 1,5zł = 9zł :/ | zysk łączny przy 10 zdarzeniach: -1zł

7 zdarzeń trafionych: 7 * 1,5zł = 10,5zł :) | zysk łączny przy 10 zdarzeniach: +0,5zł

Oczywiście jest to czysta teoria, bo równie dobrze średni kurs może u Ciebie wynieść 1,8 :D

 

Masz mało kasy - nastaw się na małe zyski i bądź cierpliwy :)

Jak to uczą na podyplomowym MBA:

"Najpierw kupił koszule, zapakował ją i sprzedał z zyskiem. Następnie mając pewien zysk kupił dwie koszule, zapakował je i sprzedał z większym zyskiem."

- "A co zrobił potem?" - pytają studenci...

"A potem kupił fabrykę" - padła odpowiedź.

 

Mam nadzieje, że niektórzy wezmą sobie to do serca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mało kasy - nastaw się na małe zyski i bądź cierpliwy :)

Jak to uczą na podyplomowym MBA:

"Najpierw kupił koszule, zapakował ją i sprzedał z zyskiem. Następnie mając pewien zysk kupił dwie koszule, zapakował je i sprzedał z większym zyskiem."

- "A co zrobił potem?" - pytają studenci...

- Całe życie chodził bez koszuli bo zbierał na fabrykę...- padła odpowiedź.

Mam nadzieje, że niektórzy wezmą sobie to do serca : :rotfl:

Sorry, ale taki żarcik przyszedł mi do głowy, co uczy że trzeba brać wszystkie rozwiązania pod uwagę i umiejętnie wypośrodkować chęć "życia" z celami do osiągnięcia. :p

 

Co do systemu to mając skuteczność powyżej 60% (ciekawe na ilu meczach obliczoną) darował bym sobie kombinacje i grał single. Na tym poziomie typowania (60%) w połączeniu z progresją da to wymierne korzyści. Tyle że naprawdę trzeba mieć taką skuteczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG Ludzie gdzie ja pisze ze mam skutecznosc w typowaniu 66% ?

 

Majac skutecznosc 66% czyli wystarczajaca do typowania trafnego x2 1x 12

 

Tonie odnosi sie do mnie tylko do przedstawionego sposobu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG Ludzie gdzie ja pisze ze mam skutecznosc w typowaniu 66% ?

 

Majac skutecznosc 66% czyli wystarczajaca do typowania trafnego x2 1x 12

 

Tonie odnosi sie do mnie tylko do przedstawionego sposobu gry.

Hm, ...to nie ruletka tylko sport. Kto Ci powiedział że obstawiając x2 przeciw faworytowi masz 66% skuteczności? To nie skuteczność! Tylko PRAWDOPODOBIEŃSTWO. Skuteczność gracza, w przypadku bukmacherki – to poprawne, zyskowne obstawianie obliczane w dłuższych okresach czasu. Typ w oparciu o wiedzę na temat danej dyscypliny sportu (a nie matematykę), znajomość formy i szans poszczególnych drużyn. I tyle. Pomyliły ci się słówka stąd nieporozumienie i moja odpowiedź. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rio Ave wygralo 2:1

 

Czyli:

 

Grajac 100j*1.3(1x)=130j=30j zysku

 

Grajac na zysk rownomierny:

 

1 2.2*58.49= zysk 28.68

 

Cover na 1:

1 2.2*45,46=100=zwrot

 

Ale wybierajac cover na x otrzymalibysmy:

 

1 2.2*67,74=149=49j zysku

x 3,1*32,26=100

 

 

 

I teraz nasuwa sie kolejne pytanie:

 

Odpada Cover na faworyta i rozkladanie stawek na 1 i x

 

Czy bardziej oplaca sie grac na "pewniejszy" zysk z 1x czy ryzykowac miedzy zwrotem a wyzszym zyskiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pasek kombinujesz w dobrą stronę, ale nie do końca.

Takie granie za normalne pieniądze jest bez sensu -> co innego kiedy musisz obrócić jakiś bonusik a buk nie ma zakazanego grania na zakłady przeciwstawne. Przykładem takiego buka jest BetAndWin. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Bo jak sie pomylisz to i tak tracisz.

2. Bo to jest poprostu nieopłacalne, a jak grać jak masz 10zł....

To jest trudna sprawa, ale zacznij od tego że grasz rzadko, i grasz duble-treble. Graj sobie na AKO~2 (u naziemnego ~2.25) i podwajaj stawki, ale odkładaj coś na bok. Pykaj sobie popularną '15' -> jest opisana w sposobach gry. Jak chcesz jakies pomocy to wal PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...