Skocz do zawartości

Sposób na grę w Betfair


Kpt.Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym powiedzieć że opracowałem sposób gry w Betfair na to aby skutecznie wygrywać. Poświęciłem na to dużo czasu ale myśle, że się opłacało. Testowałem mój sposób 6 razy i za każdym razem spełniał on moje oczekiwania. Przy niwielkich zasobach finansowych można spokojnie mieć dziennie 200 jednostek na plus. Grając minimalnymi stawkami. Kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu iż Betfair jest obecnie najlepszy ze wszystkich bukmacherów i konkurencję zostawia w tyle.

 

Długo się zastanawiałem nad tym czy komukolwiek udostępnić ten sposób a to ze względu na to, że jak będzie nim grało dużo osób to stawki i kursy będą zmieniać się na niekorzyść. Jednak nie jestem aż takim egoistą i z pewną grupą osób się podzielę. Za darmo udostępniłem wszystkim inny mój sposób "ulepszona progresja" co w większości zebrało pochlebne opinie więc udowodniłem że jestem w stanie coś tam wymyśleć i stworzyć.

 

Tego systemu nie będę sprzedawał tak jak nie sprzedawałem Ulepszonej progresji. Jednak postanowiłem minimalnie wycenić mój wkład, wysiłek i czas w stworzenie tego sposobu, opracowanie i przelanie na papier. Taki system inni sprzedawali by po 50 zł albo i więcej tak jak moim zdaniem tandetne ksiązki o ogrywaniu bukmacherów. Ja wyceniam swoją pracę na: 2 euro lub 2,5$ lub 8 zł. Jeśli ktoś uważa, że to dużo nie musi wcale się o niego starać. Płatności te chciałbym aby były realizowane w MB ponieważ gdzie indziej za takie stawki to prowizja wyniesie połowę bo tak niskie są te kwoty.

 

Jeśli ktoś chciałby skorzystać prosiłbym najpierw o kontakt na PW.

Prosiłbym również o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedzi gdyż mam dużo różnych zajęc i mogę nieodpowiadać natychmiast. Jednak pocztę przeglądam codziennie więc dłużej niż jeden dzień na pewno nikt nie będzie czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie krótkich szczegółów co do nakładów finansowych.

Napisałem iż są małe i wystarczjącym zapleczem jest posiadanie 50 jednostek. 100 jednostek jest już w zupełności wystarczające. Dlaczego piszę jednostek. W zależności od waluty konta. W Betfair minimalną stawką na grę są 4 jednostki. Jeśli ktoś ma konto w Euro to potrzebuje 50 - 100 Euro. Jak ma w złotówkach to 50 - 100 zł.

Dodatkowo mogę powiedzieć iż mój system nie zawiera w sobie w ogóle progresji. Stawki na grę są wciąż takie same. Można wprowadzić progresję a zyski będą wtedy jeszcze szybsze i większe.

Niektórzy proszą o udowodnienie, że ten system działa. Nie jestem w stanie udowodnić ko0muś, że to działa bez pokazania całego mechanizmu i wszystkich szczegółów. Mogę podać jedynie iż nikt nie będzie potrzebował robić żadnych analiz. Nie jest to w stylu, że musisz znaleźć jakiś pewny mecz gdzie sądzisz że gospodarz wygra. Nic z tych rzeczy. jest to po prostu podana matematyka i grać można od razu i ile się chce. Jak ktoś będzie grał cały dzień to może nawet z 400 - 500 jednostek wyciągnąć nie zwiększając w ogóle stawki tylko grając minimalną około 16 bo tyle wynosi największe ryzyko jednej gry.

Jak ktoś skorzysta już z tego systemu może wtedy dobrowolnie jeszcze coś wpłacić (oczywiście już wtedy z wygranych). Ponieważ wydaję mi się iż na prawdę 8 zł za taki system to jest praktycznie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu rodzi się pytanie - jeżeli owy system jest taki dobry i szybko się na nim zarabia, to czymże jest dla Ciebie 8 zł? Wiem, że może mając większy zapas pieniędzy na koncie można więcej zarobić zapewne... Ale daj jakiś dowod na to, że działa - chyba nikt nie kupi kota w worku... Oczywiście nie mam nic do tego, że chcesz trochę zarobić na swoim systemie, ale daj jakieś probki tego systemu, statystyki dokładniejsze lub coś w tym stylu. Wtedy i ja go kupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System ten dotyczy tylko i wyłącznie Betfair, ponieważ dotyczy to też wystawiania kursów a standardowe buki tego nie oferują.

 

Co do dowodu że ten system działa. Żeby ci go udowodnić musiałbym ci go poweidzieć w całości. Statystyki opierają się również na dokładnym systemie i ukazanie jakiejś statystyki jest również ukazaniem systemu. A na pewno nie wystarczy ci tylko to, że ja ci tak powiem. Napisałeś, że czym jest dla mnie 8 zł? Dla mnie nic wielkim i z tego nie liczę na żaden zarobek. Jest to też po to, że włożyłem w to wkład i czas. Niko nie namawiam i nie zmuszam do zakupu bo nie jest dla mnie ważne ile osób go kupi. Jeśli boisz się kupować kota w worku to może zdziwię niektórych ale powiem wtedy że odradzam kupowanie.

 

Najlepiej kontaktować się bedzie chyba przez PW. Jeśli ktoś chce może wpłacić normalnie na konto bankowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie... a co do samego systemu, którego stałem się szczęśliwym nabywcą, bo w sumie 8zł to nieduże pieniądze. Muszę przyznać, że prezentuje się bardzo interesująco :D

Jak będzie działał, sam chętnie odpowiem niedługo, jak tylko będę miał chwilkę po sesji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi czasem o to, zeby samemu ustalac kursy tak i znajdywac kursy innych na te same mecze, zeby wychodzily sure bety? bo to w sumie nic odkrywczego. ale skoro meczyles sie nad tym sys troche czasu, to chyba nie jest to taki banal. i w 1 dzien z 50 jednostek 200 zrobic... hmmm... ciezko uwierzyc.

w sumie jak tak sie zastanowic, to to musza byc surebety... nie ma nic innego pewnego. a jeszcze nikt nic nowego nie wykumal z systemow procz progresji, a piszesz, ze to progresja nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to musza byc surebety...

 

Betfair to "giełda" kursów, gdzie oprócz tradycyjnych zakładów (Back) można zawierać zakłady przeciwko zdarzeniu (Lay), dlatego to wcale nie muszą być surebety.

Wystarczy tylko znać podstawy matematyki i szybko liczyć i pewne zyski można osiągać bez analiz, tabel, statystyk i 100% systemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betfair to "giełda" kursów, gdzie oprócz tradycyjnych zakładów (Back) można zawierać zakłady przeciwko zdarzeniu (Lay), dlatego to wcale nie muszą być surebety.

Wystarczy tylko znać podstawy matematyki i szybko liczyć i pewne zyski można osiągać bez analiz, tabel, statystyk i 100% systemów.

 

Czyli np. przy meczu Lazio - Roma gdy Back to typ na Lazio, to Lay nie na Lazio? Więc przecież Lay w tym przypadku to po prostu x2... nie rozumiem, przecież wszystkie buki to mają... :niesmak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betfair to "giełda" kursów, gdzie oprócz tradycyjnych zakładów (Back) można zawierać zakłady przeciwko zdarzeniu (Lay), dlatego to wcale nie muszą być surebety.

Wystarczy tylko znać podstawy matematyki i szybko liczyć i pewne zyski można osiągać bez analiz, tabel, statystyk i 100% systemów.

 

Czyli np. przy meczu Lazio - Roma gdy Back to typ na Lazio, to Lay nie na Lazio? Więc przecież Lay w tym przypadku to po prostu x2... nie rozumiem, przecież wszystkie buki to mają... :niesmak:

 

Lazio - Roma kazdy back masz kurs tak jak u buka czyli tradycyjne 1,x,2 , a lay to przeciwko czyli wystawiasz kurs ze np Roma wygra kurs 1.40 gosc sie zaklada z toba po twoim kursie np za 100 i jesli roma wygra to oddajesz mu 100 ktore postawil i 40 euro ktore wygral po kursie a jesli przegrala lub zremisowala roma to masz u siebie ta 100 na koncie :p Chyba tak jest ale jestem 99% ze zrozumialem obstawianie na lay i back :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrki za offtopa, ale wydaje mi sie ze to wazna kwestia...

 

... i bedziemy przyzwyczajac ludzi do zadawania pytan w jakimkolwiek temacie na jakikolwiek temat... az doprowadzi to do tego ze nikt nie bedzie umial znalesc szukanej informacji... szczegolnie ze teraz kompletnie rozwalilismy temat Kpt.Cobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Tych co nie dokońca pojmują odsyłam do głownego tematu bukmacherzy do Betfair. Tam jest wszystko wyjaśnione są również linki do animacji z wyjaśnieniem jak obstawiać. Apocalyptiq dobrze mówisz że obstawienie lay przeciwko np. 1 to nic innego jak X2. Ale pokaż mi które buki dają ci możliwość obstawienia lay przeciwko 0:0 albo ilość goli w meczu od 1 do 7 i to na back i to na lay. Pokaż który bukmacher na początku meczu wystawi zakład under 7. Pokaż który buk ma zakłady że wszystko obstawiasz oprócz wyniku 0:0. U innych bukmacherów przez marże nawet gdybyś manipulował stawkami zawsze będziesz na minusie a tu możesz być na plusie. Dodatkowo wyższe kursy niż u innych bukmacherów a poza tym nie będą stawiać ci żadnych ograniczeń co do stawek bo sami są wtedy stratni. Wymieniłem tyle zalet które dają przewagę nad innymi bukami. Niech ktoś da tyle zalet innych buków nad Betfair? czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o napisanie swoich danych osób które wpłacały mi pieniądze. Dzisiaj dostałem kilka wpłat i niektórych nie mogę skojarzyć ani z emailem ani z nikiem na forum. Prosiłbym aby te osoby napisały mi swoje dane bo chciałbym przesłać system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Capitanie :D napisałeś, że dobrym zapleczem jest... 50j czyli w wypadku BF 50 euro. Czy system się sprawdzi jak będę miał ich tylko 25? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedno z pytań do jasnowidza albo czarodzieja. Nie mam pojęcia. Jak zaczniesz grać z niefortunnym losem to może być kicha. Ja osobiście bym się gry z 25 nie podejmował. Na prawdę już dość bezpiecznie jest mieć 50 a już na prawdę spokojnie mając 100. Lepiej na czymś trochę uciułać niż poźniej żałować. Jak ktoś trafi na dobry cykl to wystarczy mu nawet 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety,testuje właśnie sytem na własnej skórze i powiem że start nawet ze 100 może braknąć, bo jest po prostu jeden minus systemu którego (chyba) nie da się naprawić a on blukuje nam tylko możliwość zarabiania :niesmak: co gorsza,jak ktoś naprawde źle trafi można przewalić całe te 100jednostek i to bardzo szybko! :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno grasz według wskazówek. Bo aż mi się wierzyć nie chce. Przeczytaj jeszcze raz wszystko.

 

Pograłem teraz razem z Krzysiekow i ugrałem na plus 30 jednostek wciągu 30 minut. Ale musiał mieć chłopak jakąś czarną serię bo sam widział jak osobiście ugrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno grasz według wskazówek. Bo aż mi się wierzyć nie chce. Przeczytaj jeszcze raz wszystko.

 

Pograłem teraz razem z Krzysiekow i ugrałem na plus 30 jednostek wciągu 30 minut. Ale musiał mieć chłopak jakąś czarną serię bo sam widział jak osobiście ugrałem.

 

O co chodzi w tym co teraz napisales ????? Bo ja juz nic nie rozumiem ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz razem z Krzysiekow i ugrałem na plus 30 jednostek wciągu 30 minut. Ale musiał mieć chłopak jakąś czarną serię bo sam widział jak osobiście ugrałem.

 

Jaką czarną serie człowieku - powiedziałeś odpuść,poczekaj tak zrobiłem - weszłem znów do gry i to samo!! - wtopa za wtopą i już jest tak że z tym 100jednostek naprawde niewiele mi zostało :c::mlotek: a robie wszysciutko WG. Twoich zalecień w tymże cudownym "systemie" wiec kto robi błąd i gdzie :pytanie: bo napewno nie ja,zreszt wiesz ze pojałem zasady bo graliśmy razem przez chwile... :niesmak:

 

System ma luke i to w podstawowym jego punkcie z której się w 80% przypadków nie da wybrnąć i traci min. 350% :szok: ewentualnej późniejszej wygranej...

 

Prosze o opis ludzi którzy mają także już ten system i próbowali nim grać - bo może to ja jestem aż tak wybitnie pechowy :wsciekly: - ale wątpie bo grałem na przestrzeni 2 dni o różnych porach jednak ciągle z tym samym skutkiem :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz razem z Krzysiekow i ugrałem na plus 30 jednostek wciągu 30 minut. Ale musiał mieć chłopak jakąś czarną serię bo sam widział jak osobiście ugrałem.

 

Jaką czarną serie człowieku - powiedziałeś odpuść,poczekaj tak zrobiłem - weszłem znów do gry i to samo!! - wtopa za wtopą i już jest tak że z tym 100jednostek naprawde niewiele mi zostało :c::mlotek: a robie wszysciutko WG. Twoich zalecień w tymże cudownym "systemie" wiec kto robi błąd i gdzie :pytanie: bo napewno nie ja,zreszt wiesz ze pojałem zasady bo graliśmy razem przez chwile... :niesmak:

 

System ma luke i to w podstawowym jego punkcie z której się w 80% przypadków nie da wybrnąć i traci min. 350% :szok: ewentualnej późniejszej wygranej...

 

Prosze o opis ludzi którzy mają także już ten system i próbowali nim grać - bo może to ja jestem aż tak wybitnie pechowy :wsciekly: - ale wątpie bo grałem na przestrzeni 2 dni o różnych porach jednak ciągle z tym samym skutkiem :f:

 

Ale lipa... szkoda ze to nie dziala, bo niedawno wplacilem 8 zyla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpt.Cobra,

wystarczy jak wkleisz Screen z ciągu wygranycj które sa w "Stan konta" to powinno rozwiąc wszystkim watpliwoeci co do twego sposobu gry?

 

Sam czekam na screena ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpt.Cobra,

wystarczy jak wkleisz Screen z ciągu wygranycj które sa w "Stan konta" to powinno rozwiąc wszystkim watpliwoeci co do twego sposobu gry?

 

 

 

Co z tego że on miał akurat szcześliwy dzień i mu wchodziło? - to jest system prawda? a wiec powinien przynosić jakieś tam regularne profity a nie strate w ciagu 2 dni w wysokości 80Euro co nie?? - przetestuj jak takiś mądry i potem ty może wklej swój Screen ok?

 

Albo mam lepszy pomysł - ja wkleje swój co? aby pokazać ludziom że sobie tego nie wymyśliłem i można na tym zdrowo popłynąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale Bukmacherzy temat Betfair.com przedstawiłem bardzo prosty sposób gry dosyć skuteczy i bezpłatny ja wciąz go udoskonalam z powodzeniem. Zapraszam do dyskusji w tym temacie! http://obstawianie.com/tematy102/-gt-gt-betfaircom-lt-lt-vt4490.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę iż zagorzała ostra dyskusja. Ja lubie sprawy pozostawić czysto i klarownie. Sprawę załatwiam tak (ponieważ nie miałem i nie mam zamiaru nikogo na nic naciągać) że system ten publikuję publicznie i jest on dostępny w załączniku a wszystkim którzy wpłacili mi pieniądze oddaję. Każdy może sobie sam system zobaczyć i samemu ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze już oddałem na MB już powinny być a na kontach bankowych powinny być zaksięgowane jutro.

Jeszcze raz chce powiedzieć iż system ten był sprawdzany. Każdy może zresztą teraz sam oceniać. Ale skoro u innych zdarzenie liczby 21 wypda częściej niż średnio co 3 raz. To nic tylko grać kursem na back a już szczególnie progresją jak tak często.

Chcę pokazać i zachować się fair wobec wszystkich iż miałem i mam czyste zamiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...