Skocz do zawartości

Expekt -analiza


Henryk40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to moja pierwsza wizyta na tym forum Mam już troche lat i dużo grałem ale dopiero zaczynam w internecie! co myślicie o tym Expekt. Słyszałem że jest ok ale chciałem zaczerpnąć opinii!. Chce grać progresją za większą kase dlatego chce sie upewnić!

Z doświadczenia progresja to dosyć dobra strategia tylko dla cierpliwych. Nie wolno sie "podpalać". :krzeslo: Czekam na opinie! Pozdrawiam.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odradzam. Jeśli chcesz grać progresją na internecie to polecam Betfair.

Expekt zacznie stosować limity i możesz po prostu progresję przegrać. Betfair natomiast ma o wiele większe kursy i nie nakłada żadnych limitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakłaniam :D

 

Myślac troszku przy obstawianiu progresywnym Exp nic Ci nie zrobi ,wiem to z autopsji bowiem pykam u nich w ten spsób już szmat czasu i żadnych problemów ze stawką nie miałem,mimo że kwoty za jakie już musiałem grać były dosyć spore :/

 

Ps.A w tym Betfair nie mają limitów nigdy i na nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ponieważ to działa jak broker bukmacherski. Grasz nie z bukmacherem ale z innymi osobami. Kursy są bardzo wysokie. Możesz również podać sam kurs za jaki chciałbyś zagrać i inna osoba może przyjąć i będziesz miał po jeszcze wyższym.

Betfair nie nakłada limitów tylko pobiera prowizję od wygranych netto. Początkowa jest 5% Im więcej gras tym mniejsza prowizja. Dlatego oni chcą aby jak najwięcej osób wygrywało. Stąd nienałoża żadnych limitów tylko dają bonusy. Zresztą gdyby to była prowizja od wygranych brutto to braliby dużo ale od netto to biorą grosze i można grać nawet za kursy 1.01. A biorąc pod uwagę wyższe kursy zyski są o wiele większe niż u innego bukmachera internetowego a ryzukujesz przecież utratę pieniędzy w progresji taką samą.

 

A jeśli chodzi o Expekt. Ty może nie miałeś ale inni mieli i ja też kilka razy musiałem czekać aż niektóre kwoty zechce łaskawie Expekt zaakceptować przed meczem. Ile razy wtedy moja progresja była narażona na straty bo nie mogłem postawić takiej stawki jaką musiałem. po prostu tragedia. Betfair też jest po polsku a w rankingach jest na czele list na całym świecie czego nie można powiedzieć o expekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla ciebie są inne mniej znane a atrakcyjność bukmachera nie zależy od wypłacania - to podstawa jego egzystowania. Jeśli polecasz to napisz z jakich powodów, czym przewyższa innych buków. A to że wypłaca nie jest najmniejszym argumentem a nawet powiedziałbym że to żaden argument do tego aby jakiegokolwiek buka polecić.

 

Napisz więc może bardziej konkretnie. :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...