Skocz do zawartości

NOWA PROGRESJA bez remisów !!!


mario22

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie ostanio myślałem o progresji i wymyśliłem coś takiego (być może to już ktoś wymyślił wcześniej).

A więc tak wybieramy dwa lub trzy mecze, w których faworytem jest drużyna gospodarzy a kursy na wygraną tych drużyn wynoszą 1,7 i 1,8. W przypadku gdy chcemy postawić na trzy mecze, kursy powinny mieścić się w granicach od 1,2 do 1,6.

przykład:

 

GOSPODARZE - GOŚCIE - TYP - STAWKA

ManchesterCity - Everton - 1 - 1,7

Wigan - Bolton - 1 - 1,8

Średni kurs z tego kuponu wynosi 3,06

 

System ten polega na graniu progresją na wejście kuponu. Wydaje mi się, że prawdopodobieństwo trafienia takiego kuponu jest duże, gdyż stawiamy tylko na drużyny które grają u siebie. Do tego systemu proponuje stawiać na poniższe ligi:

 

Procentowy wskażnik meczy, które drużyny wygrywają u siebie:

Premiership - 47,5%

Primera Division - 41,1%

 

Przewiduję gre do 4 poziomu a stawkę zaczynam od 1zł kolejna 3, 9 i 27 lub 2, 4, 8, 16. Pewnie ktoś sie zapyta na jakie drużyny należy stawiać. Powiem tak nalezy wybierać takie spotkania w których kursy mieszczą sie w granicy od 1,2 do 2,0 a po wymnożeniu mamy około 3,0. W dziale TYPY -> Single są mecze na które można stawiać tym systemem.

 

Prosze o opinie!!!

 

www.progresja.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to jest i tak loteria. Kazda progresja wymaga choc trochu szczescia - zeby nastapilo zanim ja przerwiemy. Rownie dobrze mozna zagrac progresje w NBA - stawiac 2 mecze under lub over - stawka 3,5 zawsze bedzie - w koncu sie trafi bo to tylko 2 mecze i 4 mozliwosci a nie jak w pilce jeszcze remis ! przeciez to zawsze chodzi o szczescie... tylko czy go potrzebujemy bardziej czy mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu sie trafi bo to tylko 2 mecze i 4 mozliwosci a nie jak w pilce jeszcze remis !

 

Zastanów się... 2 mecze 4 możliwości a w piłce nożnej 1 mecz i 3 możliwości. Co jest łatwiej trafić? W piłce nożnej masz 33,33% szans a w tym coś napisał 25%. Czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w NBA grajac 2 mecze uo majac te 4 mozliwosci (25%) osiagamy ako ponad 3 a zeby w pilce osiagnac ako 3 grajac ta progresja co podal musielibysmy dac co najmniej 3 (jak wyzej podal mario) czyli 11%. (3 mecze w kazdym 3 rodzaje wyniku). Moim zdaniem progresja na uo dwoch wybranych druzyn w nba byloby dobrym rozwiazaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przyrównanie uo do progresji mario to się zgadzam że na koszykówke wtedy lepiej. Jednak jeśli chodzi o remisy piłkarskie to niebyłbym tego taki pewien. Myślę że mogłoby się to rozłożyć po połowie z lekkim wskazaniem na piłkę nożną. Typowanie under i over to jednak jest loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... Dobrze mowi ja porownuje do tego systemu co tu jest opisany a nie progresji remisowej... Patrzac na wyniki niektorych meczy to i tak jest loteria a w NBA przynajmniej mniej mozliwosci i AKO wieksze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, ale już wiele wiele osób wymyśliło go przed Tobą ;).

Dodatkowo dlaczego zawsze stawiać na gospodarzy?? Jeżeli na gościa jest kurs 1,8 to znaczy, że gość jest o wiele lepszą drużyną, a jeżeli na gospodarza jest kurs 1,8 to poziom obu drużyn jest wyrównany, więc są 2 strony medalu :). Pozatym trafić taki kupon wcale nie jest łatwo. Przy dużym pechu można kilkanaście razy z rzędu spudłować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie system jest ok, ale zdecydowanie lepiej grać progresję na u/o w NHL lub NBA, tam są wysokie kursy: zawsze 3,3-3,5 można wyciągnąc( przy dwóch meczach). Prawdopodobieństwo trafienia jest większe niż w przypadku piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A mi sie podoba ten system :) ja gram właśnie teraz AKO ok. 3 zł i po 50 do 200 zł gram na to :) myślę ze lepiej sie na tym wyjdzie na pewno niż na zwykłych zakłądach jakichś czy tasiemcach po 2 zł :zaskoczony: łatwiej na pewno trafić coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam tutaj dla niedowiarków że jednak system działa

 

Poziom

I

 

Data

08.01

08.01

 

Mecze

Sevilla - Malaga FC

Osasuna - Santander

 

Stawka

2

 

Kurs

2,65

 

Bilans

-2

------------------

Poziom

II

 

Data

14.01

14.01

 

Mecze

Charlton - Birmingham

Liverpool - Tottenham

 

Stawka

4

 

Kurs

3,18

 

Bilans

+12,72

------------

12,72 - 6 = 6,72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...