Skocz do zawartości

Progresja - podaję statystyki!


Apocalyptiq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po pierwsze - proszę o nie zaśmiecanie tego tematu postami, będę tu podawał Wam statystyki mojej progresji. Zacząłem ją od dziś. Postaram się codziennie aktualizować te dane, ale nie gwarantuje że to mi się uda. Jest to progresja remisowa, lecz nie stawiamy, cały czas na jedną drużynę, tylko na mecze wytypowane przeze mnie na remis. Jeżeli ten sposob będzie działał lepiej od mojego poprzedniego systemu ("cud-system"), to właśnie dane do tej progresji będę podawał na mojej stronie. Na początek, aby wyprobować ten system, będę tu podawał jego statystyki - tylko dla użytkownikow ego forum za darmo :-) Jeżeli uzyskam nim dostatecznie wysoki bilans, zacznę robić stronę. Jeżeli macie jakieś uwagi co do tego systemu, piszcie do mnie na GG: 6248720, lub jeżeli mnie nie ma na GG, na PW. System ten dokładniej opisałem tu: http://obstawianie.com/tematy168/pro-progresja-vt6093.htm?sid=b01aa3fee308d9ee60abdac5e9a0fe36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chciałbym zaśmiecać, ale myślę iż jest to ważny post.

Po pierwsze wprowadzasz w błąd użytkowników tego forum mimo wyjaśnienia, że to co podajesz http://obstawianie.com/tematy168/pro-progresja-vt6093.htm?sid=b01aa3fee308d9ee60abdac5e9a0fe36.

NIE JEST SYSTEMEM tylko typowaniem przez ciebie. Dlatego ten temat powinien się znaleźć w naszych typach a nie tutaj w systemach.

Mimo wszystko jestem ciekawy twoich typów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam czasu i internetu aby aktualizować moją listę... Ale mam pomysł - codziennie będe ściągał sobie wszystkie mecze i kursy na nie i odpowienie analizy, będe je analizował i do netu będę wchodził tylko po to, aby wysłać kupon. Wymyśliłem też następny, taki prosty system, że na dany dzień wysyłam 2 kupony - na jednym daję spotkanie pewne z kursem 1.5 a na drugim 2-3 spotkania z kursem całkowitym 3.0. TEn pierwszy puszczam za 2 jednostki a ten drugi za jedną. Narazie dobrze działa, jestem 100 zł na plusie :-) Za jakiś tydzioeń prześle tu moje statystyki progresji i tego drugiego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Tylko zapewniasz a tak naprawde jak podajesz typy to nic nie wchodzi!! Program też chwaliłeś że ile on to dokładnych wyników już wytypował itp a jak podałeś typy szybciej to czasami nawet wyniku nie podał takiego jaki był w meczu! I tylko ciągle piszesz: "Muszę jeszcze wprowadzić kilka poprawek w moim programie" Tylko mi nie piszcie że jestem niedowiarek ale kiedyś byłem naiwny i sie przejechałem na tym kilka razy i teraz jak nie zobacze to nie uwierze tym bardziej że tak jak już wspomniałem, zapewniałeś że programik jest super itp a jak podałeś typy przed meczem to nie za bardzo wchodziły :evil: A jeszcze co do Twoich typów to bodajże w expekcie przehulałeś dużo kasy i nagle "wymyśliłeś" system z tymi dwoma kuponami i jesteś 100zł na plusie :cwaniak: gratuluje :lol::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli nie chcecie, to nie będę tu podawał moich typow. I tak już jestem dużo na plusie, teraz net jest potrzebny mi do analiz, więc zaoszczędze go trochę. Może w przyszłości zrobię stronkę o moim systemie, oczywiście płatną :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak już jestem dużo na plusie

 

Gadasz jak moja 5letnia kuzynka :rotfl: dziecinnie :p Dobra nieważne, typy podawaj ale przed rozpoczęciem a nie jak już sie wszystkie skończą i wtedy wychwalasz jaki to twój programik jest cudowny :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i będzie traktowany poważnie ale co mi przyjdzie z tego że mi pokaże jakiś kupon z przed tygodnia :/ I tak go już nie zagram a forum jest chyba po to żeby podawać typy z wyprzedzeniem a nie te które już się zagrało. Sory że tak dzisiaj vqrviająco pisze ale chyba mam zły dzień i pisze co myśle :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniechęcacie człowieka. podał typ ternana - bari z wyrzedzeniem - i weszło. wiem że to była serie b i mogło dopisac apocalyptiqowi szczeście, ale nie napsiał ze każy mecz ma wchodzić.

 

apocalyptiq, ja już ad tej amadory zacząłem grę stawkami lekka progresja: 10, 20, 40 zł. nie zostawiaj mnie na lodzie! czekam na typy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak długo opracowywał cud system i w jednej chwili mówi, że raczej skuteczniejszym sposobem dla niego będzie typowanie tych remisów. To co to za system. Dlaczego tak szybko z niego rezygnuje. Przedstawiając analizy i typy większość była wstecz. Albo stara się jakoś zakamuflować, że zabardzo mu nie wychodzi i teraz chce wybrnąć nawet podając bardzo śmieszne tłumaczenia. Skoro takim dobrym typerem jest remisów po co mu tworzyć jakiś program, nawet zwoływał kilku ludzi do pomocy. A w odzielnym temacie dopiero co tłumaczyłem mu co to jest w ogóle system.

Apocalyptiq jeśli jesteś dobrym typerem na remisy. Załóż temat w naszych typach w temacie którym opisałeś sposób (a nie system) zrób odnośnik do typów i każdy będzie oglądał i wyciągał wnioski. A tak dużo piszesz, piszesz i piszesz i .... nic.

 

PS. Po co dublujesz tematy pisząc o tym samym a w tym chcesz zamieszczać tylko typy. Pisz to wszystko w jednym albo typy przenieś do działu z typami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli nie chcecie, to nie będę tu podawał moich typow. I tak już jestem dużo na plusie, teraz net jest potrzebny mi do analiz, więc zaoszczędze go trochę. Może w przyszłości zrobię stronkę o moim systemie, oczywiście płatną :-)

 

Ostatnie słowo mówi samo za siebie.

Jak ogolnie wiadomo jak komuś nie idzie w bukmacherce,

to bierze się za sprzedawanie systemów,

a to nie jest pierwszy raz kiedy mówisz o płatnej stronie.

Ja mam superbezpieczny systemik, który regularnie przynosi mi kase

i nie zamierzam go nikomu sprzedawac.

A teraz dzięki analizom Kpt.Cobra mam zam zamiar wprowadzić jeszcze pewne usprawnienia poprawiające skuteczność.

Życze Ci szczęścia w poszukiwaniu nowych systemów i ludzi chcących za nie zapłacić.

Ja nie publikuję swojego systemu nigdzie, żeby ludzie Apocalyptiqopodobni nie sprzedawali ich pozniej.

 

Pozdro dla lwszystkich, którzy wkładają trochę wysiłku w tworzenie systemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 główne założenia mojego systemu:

 

1 CHODZI O TO, ŻEBY NIE WEJŚĆ W BŁOTO

 

2 BYLE DO PRZODU

 

Każdy musi sam sobie opracować taktykę gry i jakiś system

 

Book twój nieprzyjaciel (nie czytać Bóg)

i to potęzny.

 

Więc zostaje nam tylko partyzantka :D

 

Zobaczę co się da jeszcze zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - ten poprzedni cud-systemi miał być po prostu progresją wynikową. Obstawiałbym po prostu wyniki typowane przez moj program, ale zrezygnowałem. Ostatnio grałem swoim nowym systemem - posyłam 2 kupony, jeden za 2j. z kursem 1,5 a drugi z kursem 2 za 1 j., i nieźle mi z tym idzie! Ale mam już 400 zł z tego systemu, teraz zacznę grać progresją skoro mam już środki do tego. Od dziś zaczynam grać progresją. Obstawianie remisow naprawdę dobrze mi idzie - na wczoraj najpewniejszy według mnie był HALIFAX - MORECAMBE i było 0-0, ale na Unibecie nie ma 5 ligi angielskiej :-/ Oto jak mi idzie tym systemem:

AKO.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...