Skocz do zawartości

Pro-progresja


Apocalyptiq

Rekomendowane odpowiedzi

Opracowałem nowy system - jest to progresja remisowa, lecz nie obstawiam spotkań jednej drużyny, tylko moje typy, a ja jestem niezły w typowaniu remisow. Nie brałem pod uwagę lig ktorych nie można obstawiać (czyli m.in.: Serbia i Czarnogora, Cypr) i lig według mnie nie nadających się do obstawiania (2 liga hiszpańska, 1 i 2 liga niemiecka, 1 i 2 liga austryjacka, 1 liga szwajcarska, 1 i 2 liga turecka, 1 liga holenderska). W nawiasie podaję

prawdopodobieństo w % obliczone na podstawie typu prosoccera, kursu na remis i moim doświadczeniom, lecz gdy zrobimy już te bazy danych, to dodam do tego jeszcze analizę

mojego programu. Jak dobieram mecze? Po prostu każdego dnia szukam meczu z ligi o ajk największym procencie remisow, sktualnie największy procent ma 2 liga francuska, poźniej jest 2 liga włoska. Jeżeli nie znajdę ligi z dostatecznie wieloma remisami (tak przynajmniej 20%) to biorę mecz z największym procentem na remis według mojej analizy, tu już uwzględniam puchary. Jeżeli nie znajdę żadnego meczu z ligi z przynajmniej 20% remisami, ktory będzie do obstawienia na Unibet i ktory nie będzie meczem z ligi ktore już wcześniej wymianiłem jako "nie nadające się do obstawiania" i nie ma przynajmniej 33% z mojej analizy, to tego dnia nic nie stawiam. Ale bardziej biorę pod uwagę moją analizę meczu niż to, z ktorej jest ligi. Oto analizy:

 

13.12.2005 - BASTIA - SEDAN (33%) - 1-1 V

14.12.2005 - BOLTON - SEVILLA (39%) - 1-1 V

15.12.2005 - BRAK ZAKŁADU (HABITPHARM - BUDUCNOST POD. (35%) 0-0 V, ALE TO JEST SERBIJSKA LIGA)

16.12.2005 - SETE - GUINGAMP (37%) - 1-2 X

17.12.2005 - PIACENZA - MODENA (37%) - 0-0 V

18.12.2005 - LORIENT - VALENCIENNES (35%) - 1-1 V

19.12.2005 - GRENOBLE - CRETEIL (36%) - 1-0 X

20.12.2005 - VERONA - CESENA (35%) - 1-1 V

21.12.2005 - PESCARA - MANTOVA (36%) - 2-1 X

22.12.2005 - AKRATITOS - EGALEO (38%) - 0-0 V

23.12.2005 - BRAK ZAKŁADU EW. YEOVIL - BOURNEMOUTH (32%) - 1-1 V, ALE ANALIZA <33% :-/

24.12.2005 - BRAK ZAKŁADU

25.12.2005 - BRAK ZAKŁADU

26.12.2005 - LINCOLN - BOSTON (35%) - 0-0 V

27.12.2005 - BRAK ZAKŁADU

28.12.2005 - SOUTHAMPTON - SHEFFIELD U (34%) - 0-1 X

29.12.2005 - BRAK ZAKŁADU

30.12.2005 - BRAK ZAKŁADU

31.12.2005 - WOLVERHAMPTON - PLYMOUTH (37%) - 1-1 V

01.01.2006 - BRAK ZAKŁADU

02.01.2006 - SOUTHAMPTON - BRIGHTON (36%) - 2-1 X

03.01.2006 - CHATEAUROUX - LE HAVRE (36%) - 3-0 X

04.01.2006 - NANCY - BORDEAUX (39%) - 0-0 V

05.01.2006 - BRAK ZAKŁADU

06.01.2006 - NACIONAL - SETUBAL (36%) - 2-2 V

I na dziś - TERNANA - BARI (38%) - ?-?

 

Co Wy na to? Dla mnie super:-) Więc oto statystyki (liczby te oznaczają po ilu poziomach progresji wygrywamy): 1, 1, 2, 1, 2, 2, 1, 1, 2, 3, 1 - najdłuższa progresja - 3-poziomowa :-) Mowiłem że jestem dobry w remisach :-P I naprawde to nie są żadne przekręty. Od dziś chyba zacznę grać tym systemem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co z twoim cud systemem z innego tematu. Czyżby już nie był taki cud?

A to co przedstawiasz to raczej dla mnie żaden system tylko zwykłe obstawianie remisów drużyn wybranych. Ja na przykład też mam super system - obstawiam wygrane Juventusu jak gra u siebie. Na prawdę jestem do przodu. Świetny system i polecam go każdemu. Mam też inny polegający na znalezieniu faworyta na dany dzień i obstawieniu go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nazwał bym to sposób gry a nie system.

Jest to po prostu typwanie remisów po analizie konkretnych meczy.

Dlatego nie można nic powiedzieć, ponieważ można dyskutować o systemie a to jest raczej twój sposób gry. Jeśli uważasz się dobry w przwidywaniu remisów to grasz remisy. Jesteś dobry w typowaniu czego innego to typujesz inne rzeczy, a tego raczej komentować jako systemu nie można tylko np. czym się kierowałeś w wyborze danych drużyn a nie innych.

 

SPOSÓB GRY - dobór odpowiednich stawek i typowanie oparte na analizach konkretnego meczu.

SYSTEM - nie obchodzi cię analiza konkretnego meczu bo przez odpowiedni dobór stawek i oparciu o statystyki w długofalowym procesie ma przynieść zysk bez odnoszenia się emocjonalnego i racjonalnego do konkretnego meczu. (Np. przy systemie progresji nie bierzesz w ogóle pod uwagę analizy na konkretny mecz, nie kierujesz się ani emocjami, ani względami racjonalnymi. Wbrew właśnie analizom i prognozom typujesz bez emocji na wynik w oparciu o system, który ma przynieść zysk.)

 

Dlatego jak podasz kilka typów, to będzie można jedynie ocenić czy masz nosa do typowania remisów, czyli jakim jesteś typerem w tej dziedzinie i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyznam że jestem pod wrażeniem.

a skuteczność w tym wypadku jest taka, że nie trzeba nawet progresji. na 17 typów nie trafionych 6 wieć zważajać że kurs na remis średnio 3.00 i tak byś był extra doprzodu. gratuluje Apocalyptiq!!!

 

beziesz zamieszczał codzień swoje typy na remis na forum? :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skutecznosc to masz niesamowita. Zgodze sie jednak z Kpt.Cobra, ze to nie jest system. Po prostu masz nosa :cwaniak1: Ale tobie zaden system nie jest potrzebny. Tak trzymaj, a oskubiesz buka :D Jesli bedziesz gdzies zamieszczal te typy, to bede je z uwaga sledzil.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tą progresją od kilku dni (http://obstawianie.com/tematy167/moje-kupony-vt6126.htm), ale mnie poniosło i dziennie dawałem dwa typy, tzn. wysyłałem dwa kupony dziennie :niesmak: Teraz zrobię sobię krotką przerwę, poczekam aż kasa z Unibet wpłynie na moje konto w Betandwin i zaczynam, tym razem JEDEN TYP DZIENNIE! Oby się udało... Jak to się nie powiedzie, zacznę chyba kombinować nad tą progresją wynikową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...