Skocz do zawartości

II włoska i remisy...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

'Po krótce opowiem Wam o co tutaj biega...'

 

No to wstawkę muzyczną mamy za sobą :) a teraz pora na konrety

 

II włoska - remisy

 

Najpierw ciekawa statystyka:

 

1.kolejka : 6 remisów

2.kolejka : 2 remisy

3.kolejka : 2 remisy

4.kolejka : 2 remisy

5.kolejka : 6 remisów

6.kolejka : 2 remisy

7.kolejka : 3 remisy

8.kolejka : 2 remisy

9.kolejka : 5 remisów

10.kolejka : 3 remisy

11.kolejka : 5 remisów

12.kolejka : 2 remisy

13.kolejka : 7 remisów

14.kolejka : 3 remisy

15.kolejka : 4 remisy

16.kolejka : 3 remisy

17.kolejka : 4 remisy

18.kolejka : 4 remisy

19.kolejka : 4 remisy

20.kolejka : 6 remisów

21.kolejka : 5 remisów

 

Dla łatwiejszych obliczeń, weźmy że średni kurs remisu w lidze włoskiej wynosi 3.00

 

Czyli, gdybyśmy grali wszystkie mecze z każdej kolejki płaskimi stawkami wyglądało by to następująco, biorąc pod uwagę że naszą stawką na spotkanie jest 1j, kolejka liczy 11 spotkań:

 

Sposób obliczania to: ilość remisów x ich kurs (3.00) - stawka x ilosc spotkań (11 na kolejke)

 

1.kolejka : +7j

2.kolejka : -5j

3.kolejka : -5j

4.kolejka : -5j

5.kolejka : +7j

6.kolejka : -5j

7.kolejka : -2j

8.kolejka : -5j

9.kolejka : +4j

10.kolejka : -2j

11.kolejka : +4j

12.kolejka : -5j

13.kolejka : +10j

14.kolejka : -2j

15.kolejka : +1j

16.kolejka : -2j

17.kolejka : +1j

18.kolejka : +1j

19.kolejka : +1j

20.kolejka : +7j

21.kolejka : +4j

 

Nasze saldo wynosiłoby + 9j

 

Założenia

 

Można dołożyć takie założenia, że gdy w danej kolejce nie wyjdziemy na swoje gramy progresywnie, a to można także uczynić na 2 sposoby.

 

Wariant I - dla bogatszych

 

1.kolejka : +7j

2.kolejka : -5j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

3.kolejka : -10j

Brak zysku stawka podstawowa razy 4

4.kolejka : -20j

Brak zysku stawka podstawowa razy 8

5.kolejka : +56j

6.kolejka : -5j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

7.kolejka : -4j

Brak zysku stawka podstawowa razy 4

8.kolejka : -20j

Brak zysku stawka podstawowa razy 8

9.kolejka : +32j

10.kolejka : -2j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

11.kolejka : +8j

12.kolejka : -5j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

13.kolejka : +20j

14.kolejka : -2j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

15.kolejka : +2j

16.kolejka : -2j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

17.kolejka : +2j

18.kolejka : +1j

19.kolejka : +1j

20.kolejka : +7j

21.kolejka : +4j

 

Nasze saldo wynosiłoby + 65j

 

Tutaj za każdym razem kiedy nie wyjdziemy na + podwajamy stawke podstawową - wymaga dużych nakładów, gdyż gramy tak jakby 11 potoków...

 

Wariant I - dla biedniejszych

 

1.kolejka : +7j

2.kolejka : -5j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

3.kolejka : -10j

Brak zysku stawka podstawowa razy 3

4.kolejka : -15j

Brak zysku stawka podstawowa razy 4

5.kolejka : +28j

6.kolejka : -5j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

7.kolejka : -4j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

8.kolejka : -10j

Brak zysku stawka podstawowa razy 3

9.kolejka : +12j

10.kolejka : -2j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

11.kolejka : +8j

12.kolejka : -5j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

13.kolejka : +20j

14.kolejka : -2j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

15.kolejka : +2j

16.kolejka : -2j

Brak zysku stawka podstawowa razy 2

17.kolejka : +2j

18.kolejka : +1j

19.kolejka : +1j

20.kolejka : +7j

21.kolejka : +4j

 

Nasze saldo wynosiłoby + 32j

 

Tutaj miałem łatwiej przy dobieraniu stawek, gdyż wiedziałem ile padło remisów w następnej kolejce, ale głownym założeniem przy zwiększaniu stawek powinny być straty w poprzednich kolejkach i nasz budżet. Powinno się tak dobierać stawki żeby kolejka z zyskiem dzięki stawkom redukowała nasze straty do minimum, lub dawała zysk. Jeśli nie masz pieniędzy, a na kolejce stracisz do 4j, to możesz nie zwiększać stawek, gdyż według statystyk i tak się odkujesz za kilka kolejek i wyjdziesz na jakiś zysk

 

Podsumowanie

 

Czekam na Wasze komenty odnośnie tego sposobu wydaje mi się on w miarę logiczny i pewny, można zrobić takie analizy także do innych lig, gdyby ktoś mógł tak zrobić i umieścić tutaj byłbym wdzięczny (Głównie chodzi o 2.lige francuską)

 

__________________________________________________________________________

OFF TOPIC

 

Mogę polecić Unibet i zagwarantować bonus zmieniający 50zł w 200zł... Kto chętny pisać albo do mnie albo do Franeq.

 

Pieniądze które dzięki poleceniu ja zrobie, zostaną przekazane na cel dobroczynny, a zarobione przez Franka na cel edukacyjny. Polecam gorąco!

 

Koniec OFF Topicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WItam

 

Powiem że system ciekawy. Przymierzałem się jakiś czas temu do grania na remisy w całej kolejce francuskiej. I przy odpowiednim budżecie myslę że wystartuję z Tym od nowego sezonu. We francuskiej jest 9 meczy na kolejkę czyli trzeba by postawić 9xstawka.Gramy progresywnie i jest pięknie. Np. po 3 lub 5 zł na na mecz, na dobry początek i powiem szczerze że analizowałem to i to musi przejść . :jupi:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś myślałem nad takim sposobem, ale potem zawiesiłem działania. dodam pewne spostrzeżenia, sam zaś sposób jest godzien dłuższego przyjrzenia się

otóż wg statystyek w 2ej włoskiej około 35%-40% meczy kończy się remisami czyli mniej więcej 4 mecze na 11 (4/11 = w przyblizeniu 36,5/100), to sporo, ale warto jeszcze zwrócić uwage na kursy. otóż kurs 3.00 na remis zdarza się w tej lidze nie często, standardowe kursy to: 2.8, 2.7, czasem nawet 2.65. napewno te kursy są sprawą zwykłej analizy buków widzących częstotliwość remisów.

tak więc średnio na kolejke możemy zarobić 4x około 2.75, czyli...11j :D... tyle ile postawiliśmy

 

zbawienne zdaje się zwiększanie stawki, i tu upatruje sukcesu systemu.

 

życze powodzenia w dalszym kombinowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poniżej przedstawiam ilość remisów w poszczególnych kolejkach poprzedniego sezonu ligi francuskiej 2 .

 

1. 3

2. 1

3. 4

4. 0

5. 4

6. 3

7. 4

8. 4

9. 6

10. 3

11. 4

12. 1

13. 3

14. 2

15. 2

16. 3

17. 3

18. 4

19. 6

20. 2

21. 3

22. 6

23. 3

24. 1

25. 3

26. 3

27. 5

28. 1

29. 3

30. 2

31. 3

32. 2

33. 2

34. 4

35. 3

36. 1

37. 4

38. 2

 

kolejne liczby to kolejne rundy, po kropce ilość remisów na rundę. Przykro mi ale w tej chwili nie mogę zrobić analizy ze względu na brak czasu. Ale jeżeli ktoś chce zrobić to proszę bardzo. Postaram się dzisiaj dołączyć jeszcze ilości remisów we Francuskiej 2 w tym sezonie.

 

Pozdrawiam

:spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rafałek,

 

Ja sie wczesniej tą liga nie interesowałem, a teraz mialem problem znaleźć u jakiegoś buka stawki - wiadomo przerwa świąteczna - ale to jest wszystko do skorygowania stawkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryznaję że jest to dobry system ale mało opłacalny.

 

Przyjmując że za 1j wezmę 5 zł. to po 21 kolejkach tych jednostek w wariancie dla bogatszych masz 65 czyli 325 zł to jak na pół sezonu piłkarskiego to trochę za mało a nakładów trzeba dużych bo startując na jedenaście spotkań musisz już wybulić 55 zł a na drugim poziomie 110. A ty nawet doszedłeś do 3 poziomu gdzie za jednostkę liczysz x8 i przyjmując że 1j to 5 zł . To wychodzi 8 x 5 x 11 spotkań = 440 zł.

To stawiając 440 zł a po 21 kolejkach masz 325zł na plus. I to nie jestem przekonany ponieważ obstawiałem w progresji również 2 włoską i tam remisy oscylują przeważnie przy kursie 2.80 a nie 3.00 a to oznacza że albo potrzebujesz jeszcze większych nakładów albo bedą mniejsze wygrane (a i tak są małe). To więcej potrzebujesz nakładów niż możesz wygrać. A polecałbym się przyjrzeć (taka chamska reklama :cwaniak: ) Ulepszonej progresji gdzie w tamtym sezonie nie potrzebowałem nakładów finansowych większych niż 200j czyli 200 zł a po sezonie miałem 4200j czyli 4200 zł.

 

Myślę że dlatego są to tak niskie wygrane w twoim systemie bo wygląda to tak jak byś grał progresją na wszystkie drużyny w 2 lidze włoskiej a wystarczy wybrać 5 nawet ze średnią ilością remisów a będziesz potrzebował mniej nakładów a wygrane bedą większe.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kpt.Cobra,

 

Zgadzam się z Tobą. Ale teraz chce poprawić ten systemik troszke właśnie dzięki Twoim wskazówką, żeby zauważyć jakieś prawidłowości - tylko, że nie wiem skąd wziąć statystyki dokładne dla Serie B z kilku ostatnich lat - potrzebowałbym minimum 5 lat :/

 

Możesz poratować?

 

A za Twoją progresje GRATKI! Naprawde ciekawy pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zwróćcie uwagę na ligi tureckie. W I lidze udział remisów w ogólnej liczbie meczów wynosi w obecnym sezonie 30,72 %. Prawie co trzeci mecz kończy się wynikiem nierozstrzygniętym. Według mnie to liga, w której najbardziej opłaca się zagrać progresję remisową (o dziwo pomimo tak wysokiego wskaźnika remisów, jedne z najwyższych kursów na remisy wśród wszystkich lig europejskich). W II lidze ten wskaźnik wynosi 23,53 % ale kursy na remis są wysokie (wyższe niż w I lidze).

Podobnie wysoki wskaźnik remisów mamy w lidze hiszpańskiej (PD) (wysokie kursy na remis!), szkockiej (I Division) i francuskiej (I) (na francuską są mniejsze kursy niż w dwóch poprzednich), niemieckiej (tu kursy są wysokie).

Osobiście gram na remisy na następujące drużyny:

1. Turcja: Malatyaspor, Vestel Manisaspor. Zastanawiam się jeszcze nad Trabzonsporem.

2. Włochy: Siena

3. Szkocja: Inverness. Rozważam Ross County

4. Hiszpania: Atletico Madryt.

5. Niemcy: rozważam Hannover 96.

Dopiero zacząłem grać progresją remisową więc jeszcze trudno mówić o wynikach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...