Skocz do zawartości

Wszystko o progresjach - Waldek999


Waldek999

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na naszym forum wystąpił wysyp progresji. Sam przedstawiłem dwa sposoby progresji. Podałem tylko jakich stawek powinniśmy się trzymać, dla przypomnienia

http://obstawianie.com/tematy168/system-bez-progresji-nowosc-przeczytaj-a-nie-pozalujesz-vt5881.htm

http://obstawianie.com/tematy168/progresja-wazona-zobaczysz-a-nie-pozalujesz-vt5935.htm

o to dwie progresje stworzone przeze mnie, podałem tylko suche fakty, zadaniem gracza grającego progresją jest wybranie odpowiednich zdarzeń,bo jeśli jesteśmy cienkimi typerami to progresja doprowadzi nas do bankructwa a tego nikomu nie życze. Progresja nie jest dla początkujących graczy jak to wszędzie piszą (oprócz progresji na zdarzenia dwudrogowe 1lub2 itp.) progresja jest grą dla zaawansowanych. Każda progresja jest różnym systemem stawkowania ja rozróżniam dwa :ze stałym zyskiem w każdym poziomie progresji lub ze stale wzrastającym (ważona i standardowa). Sam nie gram progresji bo dla mnie jest za bardzo ryzykowne.Żeby być na plusie w tej grze trzeba być konsekwentnym w tej grze,a ja nie jestem (raz speniałem na 3 poziomie i dałem spokój).Jeśli speniasz na którymkolwiek poziomie to jesteś dużo na minusie ponieważ jedna wygrana p. zwraca wkład z poprzednich i taki x- zysku. Moim zdaniem lepiej się zająć typami bo to ważniejsza sprawa.Wszystki systemy są nam już znane nie ma nic tajmnego.O to kilka zależności :

DobrySystem+DobryTyp=Wygrana

MegaSuperSystem+słabytyp=gwarantowana przegrana

Tak więc wynika żeby lepiej wziąć się za analize meczy,statystyki i tym podobnych bo z systemy dużo nam nie dadzą.

Linki do innych progresji:

http://obstawianie.com/tematy168/progresywni-wszystkich-krajow-laczcie-sie-vt2930.htm

http://obstawianie.com/tematy168/ulepszona-progresja-vt5922.htm#91476

http://obstawianie.com/tematy168/jaka-progresje-wybrac-vt5414.htm

http://obstawianie.com/tematy168/duo-remisw-w-nhl-grajcie-progresj-bo-s-dobre-kursy-vt5906.htm

http://obstawianie.com/tematy168/progresja-na-kolor-vt3628.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie da sie ukryć że bez dobrych typów trudno coś osiągnąć. Jednak jest to możliwe. Jeżeli ktoś ma gigantyczną sumę pieniędzy i dobrze to rozłoży, to nawet przy słabych typach w końcu trafi i zgarnie całą pulę :). Ale to już trzeba mieć naprawdę sporo kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DobrySystem+DobryTyp=Wygrana

MegaSuperSystem+słabytyp=gwarantowana przegrana

 

Z ty się nie zgodzę. Co do pierwszego owszem ale drugie to jest nie prawda. Dotyczy to właśnie progresji o której tyle piszesz. W progresji nie analizujesz jaki typ wybrać bo masz z góry narzucone - jeśli wybierzesz np. obstawianie remisów. Przy progresji nawet nie nazwałbym tego słaby typ bo nie masz na to wpływu - zawsze stawiasz na remis.

 

System progresja + po prostu typ = kiedyś tam wygrana.

Nie obchodzą cie wtedy typy i analizy danego meczu.

 

Jak trafnie typujesz to już wtedy nie potrzebny ci system.

Każdy który używa systemu to dlatego go używa bo nie jest omnibusem ani jasnowidzem i typy mogą być chybione.

 

 

(jak na 16 lat to chyba troche sie znam?)

 

troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy progresji nawet nie nazwałbym tego słaby typ bo nie masz na to wpływu - zawsze stawiasz na remis.

 

System progresja + po prostu typ = kiedyś tam wygrana.

Nie obchodzą cie wtedy typy i analizy danego meczu.

Niektórzy zatępują w progresji remis na np. dwak zdarzenia po 1.8 * 1.8 itd. a to juz jest inna sprawa. Stawiają tak bo wydaje im się że bedzie prościej niż na remis i będzie można codziennie grać dane ako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Waldek widać że jeteś bardzo młody i niedoświadcvzony. Progresja w różnych postaciach i na różne typy i na W , L i na D to najlepszy sposób zarabiania. Widziałem i testowałem dużo systemów i cała reszta- dokładny wynik, 4z6 i inne dziwne wynalazki są bzdurą.

 

Pozdrawiam

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam ponownie!!!

 

Waldek jak chcesz coś wygrać to minimalizuj ryzyko. Nie sumuj, graj tylko na pojedyńczy mecz. Ja gram i na piłkę i na hokej, Wybieram odpowiednią drużynę(środkowe miejce w tabeli, wyrównany stosunek wygranych do przegranych) i gram proresję na wygraną, inną drużynę na przegraną inną na remis, łączę gram jedną 3-torowo. Najpierw dorabiasz się kapitału, później grasz zarobiną kasą na wyższe stawki i zarabiasz kasę. Proste- bądź konsekwentny, a nie pożałujesz.

 

Pozdrawiam

:spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączę gram jedną 3-torowo

no dobra twa tory ci siadą na trzecim stopnie a z ostatnim torem będą problemy to czekamy jak wszystkie tory wejdą. Chyba zaczynasz od stawek 50zeta na tor bo i inaczej marny zysk. Bo musiesz inwestować w trzy tory a zeby był wprzód to trzy tory powinno zakończyć się sukcesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ty się tak bronisz przed progresją. Na innych systemach zawsze będziesz do tyłu. W progresji porażka, albo wygrana przeciwnika wnosi Cię na wyższy poziom i przy odpowiednim mnożniku możesz spokojnie grać. Jak będę miał troszkę czasu to zamieszczę excele z wyliczeniami.

 

 

 

Pozdrawiam

MG :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresja nie jest dla początkujących graczy jak to wszędzie piszą

Progresja to najlepszy system jaki można tylko wymyśleć. Wystarczy dobrze wybrać drużyne a póżniej tylko konsekwetnie stawiać na jej remis. Trzeba tylko pilnować by nie przegapić zadnego meczu i wszystko będzie OK. Nie trzeba być też doświadczonym graczem wystarczy tylko popatrzeć na statystyki a to chyba każdy potrafi :D

 

 

Moim zdaniem lepiej się zająć typami bo to ważniejsza sprawa

A zwykłe typowanie meczy też zawodzi i nigdy nie wiadomo czy akurat nie będzie niespodzianki

I w tym przypadku można zagrać progresją z tym że nie będzie to progresja na remis ale progresja na wejście kuponu. Wiecej na ten temat: http://obstawianie.com/tematy168/nowa-progresja-bez-remisow-vt6022.htm

 

Widziałem twoje pomysły nowych systemów na progresje są dobre i nimi powinieneś grać

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

No proszę już 3 Twój temat znalazłem w którym wprowadzasz ludzi w błąd.

 

"DobrySystem+DobryTyp=Wygrana

MegaSuperSystem+słabytyp=gwarantowana przegrana

Tak więc wynika żeby lepiej wziąć się za analize meczy,statystyki i tym podobnych bo z systemy dużo nam nie dadzą. "

 

Kolego jak chcesz doradzać to najpierw opisz jak obracać bezpiecznie kapitałem jak zwiększać bezpieczeństwo gry jak utrzymać dyscypline gry, pdaj jakąś strategie gry, a dopiero potem martw sie o typy.

 

Pod pojęciem "MegaSuperSystem" kryje sie to wszystko co wcześniej napisałem bo dobry typ przyniesie zysk tylko wtedy gdy wszystko inne będzie poukładane przed zagraniem pierwszego zakładu.

Napadłem tak troche na Ciebie ale tylko dlatego, że chciałem sprawdzić czy się moge od Ciebie czegos nauczyć jak zabrałeś krytyczny głos w moim temacie i się rozczarowałem, piszesz tak jakbyś nie całkiem wiedział o czym, troche liznołeś loda ale jeszcze nie wiesz co jest pod czekoladą, a szkoda bo straciłem tylko czas myslac, że mnie krytykuje ktoś kto wie o wiele więcej niż ja i może czegoś się naucze.

 

[ Komentarz dodany przez: FAN: 15-06-2006, 18:03 ]

DObrze, wszyscy Cię rozumieją, ale nie musisz aż tak ostro wyrażać swojego zdania we wszystkich jego tematach i starać się pokazać jaki to on jest bee. Bardzo mnie cieszy, że zwracacie sobie uwagę, żeby być coraz lepszymi, ale... można to również zrobić w jednym temacie a potem wysłać koledze PW. Nie musisz w każdym temacie założonym przez Waldka naskakiwać na jakąkolwiek jego teorie.

Prawa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...