Skocz do zawartości

Progresja ważona - zobaczysz a nie pożałujesz


Waldek999

Rekomendowane odpowiedzi

Progresja ważona-nie mylić ze standardową progresją..W progresjach ważonych należy przyjmoważ ważone stawki tzn. żeby wygrana była stała inaczej żeby wygrana nie wzrastała a utrzymywała sie na stałem poziomie.Progresja ważona jest najlepszym rozwiązaniem ponieważ stawki na wyższych poziomach nie sięgają galaktycznych sum a wygrana jest cały czas stała. Na każdym z poziomów progresji czy to pierwszy czy drugi czy dziewiąty wygrana jest taka sama ale stawki wzrastają w bardzo wolnym tempie w porównaniu do standardowej progresji. waldekicha@o2.pl

Przykład progresji ważonej na kurs 4 (lub AKO4) przy wygranej na czysto 40zł.

Czyli kiedy siądzie nam kurs 4 to wygrywamy 50 niezależnie czy pierwszy czy czwarty stopien progresji. a stawki nie wzrastają w kosmicznym tempie

Stawka kuponu koszt gry zysk na czysto

1 17 17 50

2 22 39 50

3 31 70 50

4 40 110 50

5 53 163 50

6 71 234 50

 

przykład 2 kurs 5 zysk stały 30

l stawk koszt gry zysk

1 7 7 30

2 9 16 30

3 12 28 30

4 15 43 30

5 18 61 30

6 23 84 30

7 29 113 30

8 36 149 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest to rzeczywiście bezpieczniejsza metoda od standardowej progresji, jednak co się z tym wiąże - mniejsze zarobki. Ale jestem za tym aby zawsze mniej ryzykować, wygrywać mniej acz systematycznie a kto cierpliwy uzbiera później taką kwotę, że na takiej progresji wygrane na miesiąc przekroczą u niejednego miesięczną pensję :D

Porównując do progresji którą ja opisałem w temacie "Ulepszona progresja" ta opracowana przez ciebie idealnie pasuje do gry na hokej obstawiając zwycięzcę. Muszę przyznać że jest ona dobrym pomysłem.

 

Widzę że zaczynają pojawiać się coraz lepsze systemy zmniejszające ryzyko typowania spotkań. Prawdą jest, że im lepszy system tym więcej w nim matematyki. Bo tak na prawdę to bukmacherów ogrywają nie gracze z intuicją ale matematycy z systemami. :cwaniak1:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz all

 

Co to znaczy wywazona progresja ? bo ni wiem Przedtawiles albo fragment tej progresji wazonej czy wywazonej c d n czy cale ta progresj opiera sie na stawkowaniu bardzo duzo niewiadowych

 

nerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do IK85 co ty mówisz ..........nerwy mi puszczają,

Wystarczy kiedykolwiek trafic ako 4 zle rozumiesz moja tabelke.

Za jakiim drugim razem - kiedykolwiek nawet za 20 razem zysk stały 50 podany na czysto nie zniechęcaj innych moim systemem!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh sorry już zajarzyłem. Coś dzisiaj ciężko myślę :/. Skasuję swoje poprzednie posty.

 

 

Na dodatek przy usuwaniu dałem przez przypadek sam sobie ostrzeżenie %-). No cóż muszę opanować te wszystkie funkcje jakie ma moderator ;).

 

 

System dość bezpieczny, ale trzeba bardzo długo grać żeby coś ugrać. Próbowałeś już może tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko spoko ale AKO musi być 4... troche dużo

 

Ludzie grają ako po 10 100a ako 4 to dwa spotkania po 2,1*2,1

To chyba niedużo , widzę jak grają ako 15 za większe kwoty.

Więc nie przesadzajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko spoko ale AKO musi być 4... troche dużo

 

Ludzie grają ako po 10 100a ako 4 to dwa spotkania po 2,1*2,1

To chyba niedużo , widzę jak grają ako 15 za większe kwoty.

Więc nie przesadzajmy

 

6 nie trafisz kuponu z AKO4 i jestes ponad 200zł do tyłu. ja bym sie na to nie porywał bez testów.

 

a to ze graja po ako 15 to niech graja, ciekawe na ile puszczonych kuponów wygrywaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj szuwar:zagraj na sucho gra dwa mecze po kursie 2 lub zagraj na połowy (nie na remis )na faworytw.

Oczywiście można tabelke zmodyfikować i brać pod uwagę zysk na czsyto 30 wtedy wkład bedzie mniejszy.Kurs 4 to nie filozofia spróbuj zagrać na sucho a się przekonasz sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha... Ja ten sposob wymyśliłem jakiś miesiąc temu i właśnie na tym sposobie opiera się moj cud-system :D Tylko że ja napisałem jescze program ktory oblicza stawki na podstawie kursow i stawki początkowej :-) Ale moj system nie opiera się ani na remisach, ani na żadnych AKO3 :-) Zainteresowanych wspołpracą (najlepiej webmasterow) zapraszam na http://obstawianie.com/tematy168/opracowalem-cud-system-potrzebni-wspolpracownicy-vt5945.htm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle to najlepiej w BetAndWin przy obstawianiu na żywo poczekać pierwsze 20 minut. Przeważnie jest jeszcze remis - postawić wtedy na zwiększonym kursie na faworyta w pierwszej połowie. Po 25 minutach kursy dochodzą nawet do 3.00

 

Dużo pbramek pada w ostatnich 5 minutach obydwu połów. Stawiać wtedy na kursy które oscylują wtedy w pobliżu 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmodyfikowałem troche ten system. gram na AKO ~2. wybieram jeden zakład Under/Over. Strzelam... wybieram pierwszy lepszy raczej :). stawke mam tak dobrana zeby za kazdym razem wygrac 10zł. Po 6 dniach gry jestem do przodu 50zł. Jak zbiore troche kasy to bede gral za wieksze stawki. Uwazam ze jest do bardzo bezpieczny system :) A gram tutaj: http://obstawianie.com/tematy80/szuwar-sie-bogaci-vt5799.htm?start=20 mniej wiecej od polowy strony. Uwagi mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to ciekawy system. Warto go przetestować chociażby na sucho. Tylko przydało by sie bardziej go opisać i na jakie dyscypliny mozna stawiać. Może podałbyś jakieś typy na nadchodzący tydzień dla tego systemu :cwaniak1:

 

Ja myśle nad czymś podobnym ale AKO=3 http://obstawianie.com/tematy168/nowa-progresja-bez-remisow-vt6022.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zrobiłem arkusz w Excelu, który przelicza wszystko co trzeba dla dowolnego AKO i dowolnego założonego zysku (można również podać marżę buka). Arkusz w załączniku.

 

Przykładowe wyliczenia:

- szansa dotarcia do etapu 8 przy AKO=4 i marży buka 5% wynosi 15% (przy marży 10% wynosi 16,8%),

- kwota zakładu na 8 etapie to 75 PLN dla zakładanego zysku 30 PLN (dla zysku 50 PLN na 8 etapie zapłacimy 125 PLN).

 

Mam nadzieję, że okaże się przydatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakiś czas temu wrzuciłem tabelkę do progresji o stałym zysku :)

 

http://obstawianie.com/tematy181/progresja-na-staly-zysk-vt6701.htm

 

- według mnie ta progresja jest zdecydowanie lepsza od tej, w której koszty i zyski systematycznie wzrastają. Co wiecej mysle, ze najlepsza jest progresja z malejącym zyskiem kończąca się maksymalnie na trzecim poziomie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

System znany od średniowiecza, prosty i dobry,ale założenie ako 4 na 6 progów i ako 5 na 8 progów to już szaleństwo.

Gra na ako 2,0 do 2,5 i 6 progów + dyscyplina gry, systematyczność napewno da efekty ale to co zaproponowałeś napewno już klku graczy wyleczyło z bukmacherki jeżeli Ci zaufali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...