Skocz do zawartości

DUŻO REMISÓW W NHL!!! GRAJCIE PROGRESJĘ, BO SĄ DOBRE KURSY!!


konieva

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcony dosyć sporą ilością remisów w NHL, postanowiłem zagrać progresję. Uzasadniam to statystykami:

 

Montreal - na 31 meczyków ma na razie 11 remisów

Edmonton i Pittsburgh - na 33 - 10 remisów

 

W sumie jest 8 drużyn, które remisują dosyć często (mówię o tych, które mają przynajmniej 8 remisów, co w przypadku najrzadziej remisującego teamu (Florida) z tej 8 wychodzi 36/8=4,5 czyli co 4 lub 5 mecz pada remis). W przypadku pierwszych 3 zespołów remis pada średnio co :szok: 3 spotkania. To są teoretyczne rozważania, ale oparte na statystykach, więc może warto spróbować. Proponuję wybrać jedną lub dwie (w zależności od posiadanej kasy) drużyny (ale nie za silne i nie za słabe), i grać cierpliwie progresjęna remis. , tym bardziej, że kursy są zachęcające, ok. 4,10 na remis. Co o tym myślicie :pytanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry pomysl, juz sie dawno nad tym zastanawialem i to jest naprawde dobry sposob. Mam prosbe: jakby ktos mial tabelke nhl z zeszlego sezonu i aktualna tabelke ale zeby na tych tabelkach byla pokazana ilosc remisow danej druzyny, bo najczesciej w tabelkach podane sa tylko zwyciestwa i przegrane. Prosilbym o takie tabelki z remisami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz już doświadczenie w takim systemie, to może podzieliłbyś się spostrzeżeniami. Chętnie poczytam, np. jaką drużynę grasz, dlaczego akurat ją wybrałeś, ile średnio czekasz na remis i jakimi stawkami grasz? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zły pomysł. W nhl pada naprawdę potężna ilość bramek i tylko i wyłącznie zbieg okoliczności powoduje tam tyle remisów(zresztą nie przesadzajmy z ich ilością). Na Waszym miejscu wybrałbym sobie rosyjską do progresji bo tam pada chyba najmniej bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Też zacząłem grać taką progresję.

ROzpocząłem od Philadelphi, ale w pierwszym kroku zremisowali.

Wygrałem niebagatelną sumę 8 PLN!!!

Teraz rozpocząłem na montreal i pierwszy krok za mną...

 

Zobaczymy co bedzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na OT w nhl juz od ponad miesiaca zacząłem od 30zł mam juz 230zł :)

Moja gra wygląda tak:

Nie przejmuje się jak często daba drużyna remisuje, sprawdzam na www.h2hstats.com w "team streaks" która druzyna ma serie co najmniej 9 meczu bez remisu (na początku jak grałem czekałem na 11) i obstawiam za 2zł, stawkę na kolejne poziomy podnoszę o połowę czyli:

I poziom 2zł

II poziom 3zł

III poziom 4,5zł

IV poziom 7zł

V poziom 10zł

VI poziom 15zł

itd.

 

W innych ligach zalezy juz od mojego humoru w czeskeij Plzen zacząłem od 15 (wczoraj mieli remis :D ) Slavie od 19 lub 18 ale jeszcze remisu nie było, w fińskiej i austriackiej tak jak w nhl od 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...