Skocz do zawartości

System bez progresji Nowość - przeczytaj a nie pożałujesz


Waldek999

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzyłem system, który nadaje się idealnie dla początkujących graczy.

Polega on na graniu kursów 2 z odpowiednimi stawkami, bez progresji.A więc przejde do rzeczy - są dwa warianty tego systemu. Najpierw pierwszy mniej bezpieczny.

Wybieram trzy kursy po 2 np. Real 1poł - kurs-2, Barca 1poł, - k.2, Milan 1poł- k2. +pewniaki o łącznym kursie 2 np Chelsea+celtic+bayer=2.

Podsumowując mamy 4 kursy po 2 i gramy 4 kupony -koszt gry 10zł

1.Real*Barca*pewniaki*2zł=2*2*2*2=16

2.Real*Milan*P*2zł=2*2*2*2=16

3.Barca*Milan*P*2ł=2*2*2*2=16

4.Real*Barca*Milan*P*4zł=64

Czyli jeśli trafimy wszystko to 112zł-10zł=ok.100zł na czysto

Jeśli trafymy Pewniaki+np.Real i Barce=16-10=6zł ne czysto

Walor systemu polega natym że jeśli w ciągu 10 gier trafymy choć raz wszystko to będziemiy in plus, a jak dwa lub trzy razy na dużym plusie przy małym nakładzie

waldekicha@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł nie jest zły. Chociaż z pewniakami z kursem 2 nie będzie tak trudno. Góra 3 spotkania i kurs 2 osiągnięty. A można zamiast grania na połowe meczu dać nhl lub jakieś under over czy coś w tym rodzaju. Zobaczę ten system. Jeśli wylukam jakieś typy na środe warte zagrania tym sposobem to tak zrobie. Wkońcu tylko 10zł mnie to kosztować będzie. A rozumiem że gra się systemem 3z4 + pewniaki, bo chyba nie doczytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy! Typy wymyślę jeszcze dzisiaj i podam w temacie w NK. Mam tam swój wczoraj otwarty. Podam narazie typy do skomentowania i proszę o podpowiedź które mam wybrać. Typy podam tak za godzinke bo musze sie z chemi poduczyć troszke :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moim zdaniem ten system to nie wypał, a przynajmniej nie dla początkujących graczy.

Pewniaki i tak musiszy trafić, to już lepiej grać po 3 spotkania, lub ewentualnie dubelki, o AKO ok.1.6 i walić je płaskimi stawkami, a później zacząć kombinować - to na początek.

 

Dla tych którzy grają dłużej, polecam nauczyć się robić analizy, korzystać z WK (nawet nie z całych kuponów, ale z typów) i posyłać single, duble lub rozpisy 2 z 3. Nie zarobi się kokosów, ale można wyjść na swoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cieniutki system a to dlatego, że:

1. Po pierwsze muszą wejść te "pewniaki" z AKO łącznym 2, a to już jest dość trudne zważywszy na ilość niespodzianek oraz sprzedanych meczów w dzisiejszym sporcie. Powiedzmy, że średnio co drugi kupon wejdą takie pewniaki.

2. Po drugie trudno jest trafić 2/3 z AKO 2. Nawet jeśli trafimy te 2 mecze z AKO 2 i uda nam sie też trafić te pewniaki, to wygramy ledwie ok. 2 razy więcej niż postawiliśmy. Z własnego doświadczenia wiem jednak, że naprawdę rzadko sie udaje trafić 2/3 i te pewniaki.

3. Moim zdaniem jedynym dobrym systemem żeby osiągnąć jakiś większy zysk jest progresja, ale do tego trzeba mieć naprawdę sporą kasę, minimum kilka tysięcy bo inaczej lipa.

4. A najlepszy sposób na wygranie kasy to wiedzieć kiedy będzie jakiś przekręt typu sprzedany mecz. Ostatnio jeden kolega napisał tutaj na forum że Southampton sprzedał mecz i to sie sprawdziło.

 

 

Jeżeli już to należy grać bez systemu 2/3 tylko walnąć wszystko na jeden kupon. Wtedy jak wejdzie to jest spora wygrana.

A ogólnie to przecież nie jest żaden nowy system. Przecież o tym systemie cały czas sie słyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nic nowego nie wymyśliłeś .

To jest po prostu " 4 " z Profesjonala z 3 pewniakami .

Tylko dlaczego za to płacisz 10 zł , a nie 8 zł .

 

Bo to nie jest 4 tylko osobne kupony :roll: Spróbuj dać 3 bloki z tymi samymi zdarzeniami do systemu.Przyjmą :pytanie: :pytanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...