Skocz do zawartości

System Trójeczka


Sonic 19

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to dość prosty i popularny system stosowany przez wiele osób.

 

Założenia główne:

- 3 poziomy

- można się pomylić dwa razy z rzędu

- trzecia pomyłka oznacza bankructwo

-stawka na każdym poziomie jest ściśle określona, aby system działał trzeba przestrzegać tej zasady

- moim celem jest pomnożenie kapitału stukrotnie, aby tego dokonać trzeba przejść 123 etapy

- na każdym etapie minimalny kurs kuponu to 1.5 może być większy

-każdy etap składa się z 3 poziomów

 

1 poziom - gramy za 7,68% puli

2 poziom - gramy za 23,04% puli

3 poziom - gramy za 69,28% puli

 

- kapitał od którego startuje to 100 zł

 

Teraz objaśnię jak się przechodzi z etapu na etap:

 

etap1/poziom1

obstawiam cos- wygrywam

przechodzę na etap2

etap2/poziom 1

obstawiam-przegrywam

nadal jestem na etap 2/ ale poziom 2

obstawiam-wygrywam

etap 3/poziom 1

obstawiam- przegrywam

etap 3/poziom2

obstawiam-przegrywam

etap3/poziom3

obstawiam- przegrywam

bankrut

gdybym na poziomie 3 wygrał wtedy przeszedłbym na etap 4 i zaczynał od poziomu 1

i tak dalej

 

Gdy przegramy czyli pomylimy się 3 razy z rzędu i chcemy zacząć od nowa to wtedy zaczynamy od etapu 1

 

Jak widać do 3 razy sztuka. Przy tym systemie radzę wcześniej określić sobie cel ile chcemy zarobić i podobnie jak w dwóch powyższych stosować kombinacje ako pewniejszych zdarzeń ,aby zminimalizować ewentualną porażkę. Gdy osiągniemy zakładany cel radzę zacząć etapy od początku ,ponieważ w nieskończoność nie będziemy nieomylni

 

Na pierwszy rzut oka wydaje się że żeby dojść do 123 poziomu potrzeba dużo czasu. Oczywiście jakbyśmy grali jedno spotkanie na dzień to rwało by to troszkę długo. Dlatego najlepiej grać kilka meczów tego samego dnia np.

-gramy mecz który zaczyna się o 9:00

-o 11:00 możemy już grać kolejne spotkanie (w przypadku meczu piłki nożnej)

-o 13:00 możemy grać kolejne spotkanie i tak przez cały dzień

Grając takim sposobem możemy przejść w ciągu dnia nawet kilkanaście poziomów.

Typowanie Eldo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema, spodobał mi się ten system :)

Zrobiłem arkusz w OpenOffice Calc(zapisane w formacie xls czyli Microsoft Office) do prowadzenia statystyk zakładów, oblicza minimalne stawki na poziom w zależoności od etapu i poprzednich wygranych.

 

Instrukcja obsługi:

Wynik zdarzenia oznaczamy jak

1 - wszedł;

2 - wtopa;

puste pole - zakład w trakcie;

 

Uwagi:

Ustawiłem ochrone arkusza żeby nikt przez pomyłke nie usunął żadnej formuły, hasło jest puste.

Jeżeli ktos będzie używał tego arkusza i zauważy jakieś błędy prosze o info na anders0n@o2.pl lub gg:5359244.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając takim sposobem możemy przejść w ciągu dnia nawet kilkanaście poziomów.

 

 

 

 

niestety obawiam sie że ciężko by było w ciągu dnia przejść choćby 10 poziomów.

Jezeli doba liczy 24godziny .

bo stawianie na siłe co 2 godziny przypadkowych meczy mija się z celem.

bo chodzi o to aby wygrać chyba :D

więc takim sposobem myśle że 2 mecze starczą dziennie.

Ogólnie sposobik fajny , tylko ja bym tu grał single faworytów na wyjeździe. wtedy kurs bedzie ok 1.50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się przejść 10 poziomów jezeli gra sie under/over na połowe na zakładach live w piłce noznej :) doszedłem tak do 14 etapu, ale grałem troche na żywioł, i jak juz bylem na 3 poziomie i miałem zagrac za 36zł to zrezygnowałem i zadowoliłem sie małym zyskiem, z dotychczasowych poziomów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO wiec jeżeli gra ma 123 etapy.

przypuszczam że 2 etapy dziennie są do przejscia.

TO już 2 stycznia 2006r osiągne cel.

 

no chyba że przechodzic bede po 3 etapy dziennie to 13 grudnia będzie mój szczęśliwy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zaczołem się w to bawić bo niegroźnie to wygląda, a przy moich progresjach to wręcz relaks. Na start 20zł - jestem na drugim poziomie )). Planuje w pierwszej próbie AKO ,później U/0 NBA, a do trzeciej mam nadzieje nie dojade ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem tym systemem na AKO około 2.00 i z poczatkowego stanu konta 100 zł zrobiłem 250 zł.100 wydałem a reszte czyli 150 w głupi sposob przegralem.

Mimo to mysle ze jest to dobry system jesli ktos ma niezla skutecznosc ,osobiscie jesli bede mial 100 zaczne znowu nim grac , ale tym razem nie popelnie juz bledu.

http://obstawianie.com/tematy167/moze-uda-sie-zarobic-troche-kasy-vt5323.htm Tu jest wiekszosc kuponów jakie zagrałem tym systemem (1-16)

 

Polecam go innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ten "System trójeczka" wydaje mi się bardzo trudny do przejścia! Ukończenie go sukcesem graniczy z cudem... Dobrze wytypować 123 kupony z możliwością błędu zaledwie 2 kuponów jest prawie niemożliwe. Takie moje zdanie, ktoś musi świetnie obstawiać. Mi z całą pewnością by się to nie udało :wstyd: . Powodzenia tym co próbują! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...