Skocz do zawartości

Exander 22 * System prosto z USA od 10zł do 3 tysiecy


exander22

Rekomendowane odpowiedzi

Ale surebet jest systemem 100% i nikt nie zaprzeczy !!!!!!!!!!!!!!!

 

Surek w tenisie. Kurs 1,5 i 3,0 + krecz. W niektórych buków osiągniesz 1 kupon przegrany a drugi zwrot i d.. blada :).

 

No nieźle kombinujesz, ale wystarczy grać u buków, gdzie oddają za takie rzeczy kasę, to łatwo można sprawdzić w regulaminie i wtedy grając tylko u takich buków na pewno wygrasz (no albo zwrot kasy). Ale sstem jest jakby nie patrzeć 100% :cwaniak1: :cwaniak: :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja obstawiam progresją (własne opracowanie) i jak narazie nie żałuję. A gram tak od ok.7 m-cy. Wiadomo że bywały takie chwile, że widziałem siebie jako totalnego bankruta tracącego wszystko. Ale jak narazie się kręci i to powiem że nieźle.

 

" zysk > śr .Krajowa (miesięcznie)"

 

A co do wypowiedzi Weterana:

 

Załóżmy, że mam system do ogrania buka ( a mam ) i niech ten system przynosi mi 100% zysku. Wtedy wolę postawić 1x w tygodniu za np. 5000 złotych i wygrć 5000 zł niż sprzedać system za 50 zł 100 osobom. Jak wiesz dlaczego to nie czytaj dalej.

 

Święta racja !!!.

 

Jak bym miał setkę, to bym jej nikomu nieoddał za żadne pieniądze.

 

Weteran popieram !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

JEDYNYM system gwarantującym regularne zyski to progresja, ale trzeba mieć na tą progresję potężne pieniądze żeby grać bezpiecznie. Co z tego że rok wygrywasz jak potem przyjdzie 10 "czarnych dni" i 10 razy pod rząd kupon nie wejdzie. Wtedy tracimy wszystko, dlatego ten system to potężne ryzyko długofalowe. Im więcej masz kasy, tym mniej ryzykujesz.

 

 

A te super systemy to wielka ściema. Wystarczy logicznie pomyśleć- jeżeli koleś potrafi w ciągu 3 tygodni z 10 zł zrobić 3000, to jeżeli na grę poświęciłby 1000 zł to w ciągu 3 tygodni miałby 300000, a po cholere miałby wtedy zbierać od ludzi 30 zł za zdradzenie tego systemu :k: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semco dałem Ci pochwałę za dobrą radę. Też uważam, że najlepiej jest samemu próbować, obmyślać strategię gry, wybierać spotkania. Trzeba sporo grać i wyciągać wnioski ze swojej gry.

Ja w bukmacherke już sie bawie ponad rok i przez długi czas wychodziłem na minus, a teraz od kilku miesięcy wychodzę na 0 lub nawet minimalny plus(raz sie wygra raz sie przegra). Przez ten ponad rok gry sporo sie nauczyłem, między innymi tego, że nie zawsze faworytem jest ta drużyna na którą jest niższy kurs. Nauczyłem sie też, że należy sie trzymać z daleka od polskiej ligi itp.

Człowiek sie uczy na błędach. Wiadome jest że nawet jakby ktoś miał 50 lat doświadczenia w bukmacherce to przy ogromnych niespodziankach i sprzedanych meczach na + nigdy nie wyjdzie, ale jednak zawsze warto mieć jakąś wiedzę oraz przeżycia związane z bukmacherką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moje zdanie jest takie, że systemu 100% nigdy nie było, nie ma i nie będzie.

 

Progresja: Hmm... ok, ale zaczynając progresję nie możesz być pewny, że wyjdziesz na plus. Możesz sie jedynie na podst. statystyk itp. domyślić kiedy wpadnie remis.

SureBet - To jest 100% zysk, ale znaleźć surebeta to trza mieć farta :)

 

Dobry system to taki, który redukuje ryzyko straty kasy do minimum.

I jeśli system jest dobry to w połączeniu z trafnym doborem spotkań i odrobiną szczęścia zawsze wyjdziesz na PLUS.

 

A w związku z tym dziwnym systemem za 30zeta to dam sobie rękę uciąć, że to będzie jakiś marny rozpisik meczy, może połączony z progresją i tyle.

 

Gość na 100% wciska kit jak wielu innych.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...