Skocz do zawartości

Exander 22 * System prosto z USA od 10zł do 3 tysiecy


exander22

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: SysTemy Stworzone przez Przez Braci M.M. Daglas W LA.

[ Sa to 3 systemy wsopoldzialajace ze sobą na trzech etapach ]

 

:arrow: 1) Poczatek - w ciagu Tygodnia dzieki *1 Systemowi wygrywamy "X" Kwote ktorej czesc bedzie potrzebna w 2 Systemie

 

:arrow: 2) Srodek - w ciagu nastepnego tygodnia wygrywamy "XX" kwote ktorej koncowka odegral glowna role w ostatnim systemie

 

:arrow: 3) Ostatni Etap - koncowa kwota z *2 Systemu pozwoli nam rozegrac ostateczna faze w ostatnim Etapie i wten sposob wzbogacamy sie o 5 misiecznych pensji najnizeszj placy krajowej . I to wszystko w 3 Tygodnie bez wysilku bez zmeczenia jedynie mozemy sie podenerwowac

 

:arrow: Systemy mozna sobie rozdzielic na np. 4 Tygodnie kazdy system jak pisze wyzej odgrywa wazna role w nastepnym Systemie chodzi o zaporzyczanie pewnej kwoty by mudz rozruszac kolejny system.

Systemy sa idelane do wyciagniecia 3000tys. zł w 3 Tygodnie

 

:arrow: Tu nie ma zadnej sciemy system nie jest 100% bo nigdy nie bedzie takiego sysTemu jego skutecznosc wacha sie w granicach 85%-90% to jest dużo.

 

:arrow: Zaczynasz gre od marnych 10zł a konczysz na 3000 tys.

Systemy sprawdzane juz w Polsce przez 100 osob kazdy wyszedł na swoje najnizsza kwota wyciagnieta po 4 Tygodniach to 2283.60zł

 

:arrow: Nie zastanawiaj sie dlugo cena tego systemu to nie 80zł i nie 50zł ale jedyne 30zł to nie jest dużo a mozna zyskac duzo wiecej :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


exander moze bys dał komus ten system i niech on przedstawi opinie (jesli będą pozytywne to chyba to kupie)

 

jak bys był miły i dac mi do przetestowania ten system to :

 

zakamar@o2.pl

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Jak bym mogl go wam dac to bym dał uwierzcie mi , ale nie moge to nie odemnie zalezy siła wyzsza ja tylko mam taka prace

Ja sam go testuje i narazie jest dobrze a co bedzie dalej to nie wiem. 30 zł to nie duzo a to nie jest zaden kant jakies pytania to na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to kolejna ściema

 

ostrzegam ,ze obserwuje temat - jeszcze raz jakiś link do innej strony /forum - a bedzie ban; zanim zaczniesz cokolwiek polecać, to może najpierw zadbaj o naukę języka polskiego

 

 

mudz

 

 

było juz tyle roznych systemow grania u buków, w totolotka itd. i za kazdym razem to jest jedna wielka ściema, więc z tego wnioskuje - że tutaj nie ma nic nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sam bawie sie progresjami i roznymi systemami od okolo 5 lat i wszytkim odradzam kupowanie "niezawodnych systemow" itp rzeczy. Jest wiele stron gdzie mozna poczytac o setkach jesli nie tysiacach progresji i nezawodnych metodach na ogranie buków, ale tak naprawde wszytko sprowadza sie do dwoch rzeczy:

- odpowiedniego doboru zdarzen

- rozsadnego inwestowania własnego kapitału.

 

Wszytkim zainteresowanym oferta expandera odradzam zakup tego systemu. Lepiej poszukac na necie, bo za darmo znajdziecie to samo. Jezeli jednak nieidzie wam i ciagle jestescie do tyłu i nic niepomaga to chyba najrozsadniej bedzie usiasc i zastanowic sie czy ta zabawa jest dla was opłacalna.

Pozdrawiam retoox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

kupiłeś produkt? że twierdzisz, że oszustwo?

 

PS. Wiem że to gowno te systemy ale tak bez podstaw oskarżać i to w 1 poście. Jeśli system kupiłeś to je zamieść tutaj i sprawa się sama rozwiąże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu przeczytałem to Weteran nie twierdzi że inni nie mają mózgu. Tylko nie kupuje kota w worku. Ja Gram na bukach od 2 lat i to z różnymi skutkami. Przez ten cały czas wykupowałem różne tak zwane super systemy czy 100% pewniaki na sms, także abonamenty z pewniakami. I uwierzcie mi że to wszystko to jedna wielka ściema :c: . Dlatego że w ten sposób traciłem więcej pieniędzy na te pierdoły niż straciłem na wtopionych spotkaniach.

 

Moja rada:

 

Poświęć sam trochę czasu na analizy spotkań i wtedy typuj . Nie czekaj aż ci ktoś podsunie typ.

 

Pytanie:

Jeżeli miałbym 100%-wy system czy bym go sprzedał ?

Musiał bym być idiotą. :mlotek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semco-Niekoniecznie, sprzedajac system cos tracisz? Moim zdaniem nie, a idiotow ktorzy sie nabieraja na takie systemy uwierz mi ale jest baaaardzo duzo i mozliwe ze mialbys wiekszy zysk ze sprzedazy niz z gry, a druga sprawa kto Ci zabrania jednoczesnie i grac i sprzedawac? Sprzedajesz, masz kase na gre, grasz, kase zwiekszasz i grasz coraz grubiej(ofkorz jesli system jest naprawde 100% bo jesli nie to wiadomo ze nie mozesz coraz grubiej bo z kazdym trafionym typem zwiekszasz szanse porazki ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semco-Niekoniecznie, sprzedajac system cos tracisz? Moim zdaniem nie, a idiotow ktorzy sie nabieraja na takie systemy uwierz mi ale jest baaaardzo duzo i mozliwe ze mialbys wiekszy zysk ze sprzedazy niz z gry, a druga sprawa kto Ci zabrania jednoczesnie i grac i sprzedawac? Sprzedajesz, masz kase na gre, grasz, kase zwiekszasz i grasz coraz grubiej(ofkorz jesli system jest naprawde 100% bo jesli nie to wiadomo ze nie mozesz coraz grubiej bo z kazdym trafionym typem zwiekszasz szanse porazki ;) )

 

Nie do końca się zgadzam, bo gdybyś miał sprzedawać system 100% i na dodatek on rzeczywiście by działał, to prędzej czy później ludzie za dużo by wygrywali i buki jakoś by ten system musieli zneutralizować, więc jeśli zachował byś system tylko dla siebie nie byłoby tego problemu i czerpałbyś spokojnie kasę z bukmacherki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semco-Niekoniecznie, sprzedajac system cos tracisz? Moim zdaniem nie, a idiotow ktorzy sie nabieraja na takie systemy uwierz mi ale jest baaaardzo duzo i mozliwe ze mialbys wiekszy zysk ze sprzedazy niz z gry, a druga sprawa kto Ci zabrania jednoczesnie i grac i sprzedawac? Sprzedajesz, masz kase na gre, grasz, kase zwiekszasz i grasz coraz grubiej(ofkorz jesli system jest naprawde 100% bo jesli nie to wiadomo ze nie mozesz coraz grubiej bo z kazdym trafionym typem zwiekszasz szanse porazki ;) )

 

Dziubla, litości, bo do mediamarkt cię nie wpuszczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix dziwne ze jako Weteran pisales mi bardzo podobna rzecz jak ja napisalem a teraz mowisz ze to idiotyzm :) Fenix zmiennym jest widac :mlotek: I tak uwazam ze nie napisalem takiego calkowitego idiotyzmu, chociaz z Macromia tez sie zgadzam ze w koncu by buki rozpracowaly i zablokowaly :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz Dziubla, w życiu wszystko jest proste. Żeby wygrywać u buka musi być buk :)

Jak buk zacznie przynosić straty :) :) :) co jest niemożliwe, to zamknie interes. Jak zamknie interes to nie będziesz mógł ogrywać buka bo nie będzie buka.

 

Załóżmy, że mam system do ogrania buka ( a mam :) ) i niech ten system przynosi mi 100% zysku. Wtedy wolę postawić 1x w tygodniu za np. 5000 złotych i wygrć 5000 zł niż sprzedać system za 50 zł 100 osobom. Jak wiesz dlaczego to nie czytaj dalej.

 

Jak nie wiesz to : pula osób kupujących system jest ograniczona, co więcej ilość osób korzystających z systemu zaczyna rosnąć. w 2 tygodniu jest ich 200, w 10 jest ich 1000. Wększość odpali systemik znajomym, ci z kolei znajomym znajomych i skończę tak jak B. Gates - z 90% nielegalnych kopii. Jak wiesz co zrobi buk - nie czytaj dalej. Jak nie wiesz to :

Buk ma w d... moje systemy, ponieważ na każdym oferowanym zakładzie zarabia 10%, dlatego z systemem nie zrobi nic. Po prostu, tak pobawi się kursem aby wyjść na swoje. Niestety kosztem mojego systemu, który nie będzie dawał 100% zysku lecz 10%.

Jak wiesz ile stracę - nie czytaj dalej - jak nie wiesz to :

Grając 1x w tygodniu po 5000 zł przez 1 rok ( z urlopem ) wygrałbym 250 000 zł trzymając system w ukryciu. Sprzedając system po 100 zł musiałbym go sprzedać 2500 osobom, a wtedy miała by go cała Europa.

 

ps. czytaj co piszę uważniej, najwięcej konkretów znajdziesz między wierszami :)

Kasa na kolejny etap grania musi pochodzić z wygranej a nie ze sprzedaży czy oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moge sie wtracic to nie ma czegos takiego jak niezawodny system i nigdy nie bedzie, jedynym pewnym systemem moze byc granie singli za duuuuza kase czyli np. kurs 1.9 za 100 lub 1000zl i wtedy masz zwyciestwo murowane, a to ze jacys bracia wymysalaja jakis system i stwierdzili ze on nie dziala najlepiej to jak go zaczna sprzedawac to wtedy beda na plus :) (i wtedy zadziala :p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież istnieje system 100%. nazywa się progresją!!! :smiech: (na wszelaki kurs, wysoki niski)

 

chociażbyś musiał brać kredyt na milon zł i zastawic mieszkanie, kiedyś w końcu trafisz kupon zwróci ci się i do tego zarobisz swoje? więc w czym problem? na progresji nie da się stracić wiec jest systemem 100% a nawet 1000%.

 

:cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież istnieje system 100%. nazywa się progresją!!! :smiech: (na wszelaki kurs, wysoki niski)

 

chociażbyś musiał brać kredyt na milon zł i zastawic mieszkanie, kiedyś w końcu trafisz kupon zwróci ci się i do tego zarobisz swoje? więc w czym problem? na progresji nie da się stracić wiec jest systemem 100% a nawet 1000%.

 

:cwaniak:

 

potrafisz udowodnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że wszyscy wyczuli ironię :)

 

tu chyba nie ma co udowadniać. progresja jest systemem 100000% ponieważ nie ma drużyny, która nie przegra, nie wygra, nie zremisuje etc. obstawiamy progresją dany wynik az w końcu w padnie, chociazby miała to być passa 150 meczowa. my co prawda będziemy musieli wtedy postawic około 2 (zakładając że zaczynamy od 2 zł) do potegi 150ej, czyli co njamniej całe NBP....

 

jeśli chodzi o czystą teoretykę w progresji zawsze jest sie na czysto po jej zakończeniu wiec jest systemem niezawodnym, barierą jest wiadomo co... :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...