Skocz do zawartości

Nowatorskie systemy


Franeq

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno tak siedzialem na duspku i myslalem co by tu mozna wymyslic :)

 

1) Obstawianie w MLB na lajfie ilosc zdobytych punktow w kazdej INN, w BAW sa 3 opcje, bez punktu, jeden punkt, dwa lub wiecej. Progresywnie lecimy na wybrana przez nas...

Minusy

-pozno graja

-rzadko mecze daja na lajf

 

2) Granie progresji na over under, na losowe wybrane mecze (lub celowo wybrane)

(Toz to jest nowatorskie, co?)

 

3) To jest najnowszy i najbardziej ekstremalny pomysl :)

Obstawianie DOKLADNEGO wyniku meczu, ale tylko na wyniki od

0:0 do 2:2 wyzej nie obstawiam. Wychodzi z tego 9 zdarzen. Kursy od 4,50 - 20 zl

Zaczynam od 2 zl, pozniej daje zysk przykladowo 10 zl. Zalozmy ze w pierwszym meczu wygrywa druzyna 1:2.

No wiec wybieram nastepny mecz i obstawiam wszystkie mozliwosci po 4 zl (przykladowo) a wynik 1:2 znow obstawiam na 2 zl.

Jesli wynik bedzie powyzej 2 np. 1:3 to wszystkie poziomy leca o poziom w gore.

 

+dobry kurs = mozna grac wiele leveli

+mecz mozna praktycznie kazdy wybrac - tylko zeby za duzo nie strzelali ;]

+mozna weliminowac pewne wyniki

-jeden wynik moze bardzo dlugo nie pasc... przykladowo 1-2 ...

 

 

Jak narazie jest MLB to nie kombinuje, bo i po co :)

 

Skonczy sie zaczne testowac na sucho :]

 

A narazie czekam na wypowiedzi forumowiczow. Jak dla mnie ciekawe rozwiazanie to progresja na overy... ale nie jest to zbyt innowacyjne %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3) To jest najnowszy i najbardziej ekstremalny pomysl

Obstawianie DOKLADNEGO wyniku meczu, ale tylko na wyniki od

0:0 do 2:2 wyzej nie obstawiam. Wychodzi z tego 9 zdarzen. Kursy od 4,50 - 20 zl

Zaczynam od 2 zl, pozniej daje zysk przykladowo 10 zl. Zalozmy ze w pierwszym meczu wygrywa druzyna 1:2.

No wiec wybieram nastepny mecz i obstawiam wszystkie mozliwosci po 4 zl (przykladowo) a wynik 1:2 znow obstawiam na 2 zl.

Jesli wynik bedzie powyzej 2 np. 1:3 to wszystkie poziomy leca o poziom w gore.

 

to akurat nie ma dla mnie sensu, jak bys to chcial grac?? jak na jeden zespół to masz srednio jeden lub dwa mecze tego zespołu na tydzien, a możlowości wyników masz dużo, no chyba ze różne drózyny bys grał a nie caly czas jedna, dla mnie to sie mija z celem

 

2) Granie progresji na over under, na losowe wybrane mecze (lub celowo wybrane)

(Toz to jest nowatorskie, co?)

z tego napewno na swoje nie wyjdziesz

niewiem co w tym nowatorskiego:-) wielu ludzi gra np same overy czy undery

np rok temu oplacalo sie grac overy w lidze słowackiej, w tym roku jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat nie ma dla mnie sensu, jak bys to chcial grac?? jak na jeden zespół to masz srednio jeden lub dwa mecze tego zespołu na tydzien, a możlowości wyników masz dużo, no chyba ze różne drózyny bys grał a nie caly czas jedna, dla mnie to sie mija z celem

 

 

Codziennie gram jeden mecz, losowo lub celowo wybrany. Nie gram tylko jednej druzyny, skacze po druzynach. Wybieram wszystkie wyniki do 2:2 czyli

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2

 

To jest chyba dosc duza liczna komibinacji? Mozna wyeliminowac remis 0:0 i 1:0 i 0:1 i dodac do trojki (wtedy wybieramy mecze gdzie duzo goli pada a kursy sa wtedy duzo wyzsze...)

--------------------

W sposobie nr. 3 nic nie ma nowatorskiego, tylko jeszcze nie widzialem zeby ktos gral progresywnie o/u. Mysle ze daloby rade z tego wyjsc na swoje zaczynajac od niskich stawek ... np. zysk 5-10 zl

--------------------

bqrtekcs, z calym szacunkiem, ale rozpisywac wszystkie kupony to kupa roboty, a jesli jedna druzyna zremisuje np. albo nie obstawisz tego wyniku to jestes 25-50 zl w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) To jest najnowszy i najbardziej ekstremalny pomysl :)

Obstawianie DOKLADNEGO wyniku meczu, ale tylko na wyniki od

0:0 do 2:2 wyzej nie obstawiam.

 

Wydaje mi się że obstawianie wszystkich wyników nie ma większego sensu, ale popatrz na układ :

0:0 i 1:1 - obstawiane jako x

1:0, 2:0 i 0:1 jako dokładny wynik

inne jako over 2,5

przy doborze odpowiednich kursów ( u kilku buków ) ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nastepny super pomysl to granie progresywne na wygranie frejma w snookerze :cwaniak:

 

Zazwyczaj na goscia przy stole jest kurs okolo 1,20-1,60, na goscia ktory siedzi 1,90 - 5,00.

No i obstawiamy na faworyta :) mozna obustronnie, to juz tylko kwestia finezji i pomyslowosci ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...