Skocz do zawartości

99% SUKCESU ? Niskie kursy,b.wysokie stawki = spoko wygrane


mark242

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dla 10 zl? 20zl? 50 zl? Warto ryzykoac 5 tys zl, albo 10 tys zl .... Juz wolalbym lokate zalozyc :cwaniak1:

Co TY tu piszesz za głupoty ....... :mlotek: chodziło o ewentualne postawienie 1-10 tys. zł na jeden lub kilka meczy na super faworyta przy łącznym AKO co najmniej 1.05-1.20 co daje sumy:

 

500-2000 zł przy 10 tys. zł

50-200 zł przy 1 tys. zł

 

a nie jak twierdzisz 10-50 zł

 

ALE NIE POLECAM JUŻ TEGO SPOSOBU GRANIA !!! za duże ryzyko chociaż ewentualne wygrane są ciekawe

 

Nie ma sensu grać takich meczy!! Często zdarza się że nie wchodząa z resztą nawet jeśli by weszły to nie masz

jakoś dużego zysku a stracić możesz wiele więcej!! Ja np. stawiam mecze z kursem 1.40-2.0 czasami zejde na mniejszy kurs ale tylko

jeśli mecz jest pewny. A stawiam nie więcej niż 10zł. Pozdrawiam!! :D

 

Jak nie ma sensu ? 04,08 czerwca na eliminacjach do mistrzostw swiata Germany 2006 zarobilem łącznie 800 zł.

Grałem właśnie takie różne mecze 1.10 - 1.50 ale na 7 kuponach ......

 

 

Przykładowy kupon co grałem:

 

stake: 500.00 PLN

odds: 1.32

win: 660.00 PLN

 

Wed 08/06/05 17:00 Kazakhstan - Turkey 2 (0-6) 1.20

Wed 08/06/05 17:00 Czech Republic - FYR Macedonia 1 (6-1)1.10

 

*Granie zakładów tylko poniżej 10 zł to dziecinada ... trzeba mieć odwage postawić 100-500 zł ale przy konkretnych meczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest żaden system po prostu taka metoda gry. Trzeba znalezc konkretne mecze (najlepiej reprezentacyjne np eliminacji MŚ) i nie bać się postawić ...... to wszystko !!!! Akurat tymi eliminacjami interesuje sie od dluższego czasu to i typy były przemyślane ........... a ryzyko zawsze jest !

 

* bardziej ryzykowne mecze grałem za 100 zł

* Nie znam się na MLB baseball'u .... każda metoda jest dobra, jeśli przynosi zyski ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na MLB baseball'u .... każda metoda jest dobra, jeśli przynosi zyski ....

 

Dokladnie, Twoj system albo jak wolisz sposob jest dobry, ale ryzyko jest dosc duze. Jesli chodzi o MLB nie trzeba sie znac, polecam temat Krzysiekowa i Stamei w dziale Nasze Kupony II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby grać w ten sposób nie trzeba wcale czekać na mecze jakie wymieniłeś na poczatku tematu. Co kolejka są ciekawe spotkania o wyższych kursach które można podeprzeć i spokojnie znaleźć 2-3 zdarzenia po kursach 1,1-1,15 które można grać za większą kase. To wcale nie jest takie trudne.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Granie zakładów tylko poniżej 10 zł to dziecinada ... trzeba mieć odwage postawić 100-500 zł ale przy konkretnych meczach

 

Jeśli byłbyś dobry to wiedziałbyś że jak huj nie opłaca sie grać meczy z kursami 1.01 - 1.20. Prawdziwi typerzy stawiają mecze z kursami 1.40-3.00. Wejdzie to wygrywasz dużo a jak nie to trudno. A jeśli dobrze wytypujesz to mecze wchodzą jak te z kursami 1.10. I nieważne jest za jaką stawke kto gra bo ktoś może nie mieć kasy i grać za mniej niż te 10zł ale ważne co stawia i jaką ma skuteczność!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przykładowy kupon co grałem:

 

stake: 500.00 PLN

odds: 1.32

win: 660.00 PLN

 

Wed 08/06/05 17:00 Kazakhstan - Turkey 2 (0-6) 1.20

Wed 08/06/05 17:00 Czech Republic - FYR Macedonia 1 (6-1)1.10

 

*Granie zakładów tylko poniżej 10 zł to dziecinada ... trzeba mieć odwage postawić 100-500 zł ale przy konkretnych meczach

 

...granie zakładów za wysoka kwote po niskim kursie nie wyjdzie Ci na dobre kolego... w koncu bedziesz grał grał,az Ci kuponik nie wejdzie z tym jednym meczem :ups: i bedziesz musial postawic 5 kuponów zeby odzyskac stracona kase(po kursie 1.2) a jak z Tych 5 kuponów Ci jakiś znowu nie wejdzie...to co zrobisz...:)

 

Ale zycze powodzenia, chociaz osobiscie uwazam ze nie liczy sie kasa za jaka grasz tylko Twoja skuteczność....

"Granie zakładów tylko poniżej 10 zł to dziecinada ... trzeba mieć odwage postawić 100-500 zł ale przy konkretnych meczach" jesli tak uważasz to jestes w błędzie i to dużym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem metodę "Niskie kursy,b.wysokie stawki = spoko wygrane".

Nie twierdzę że jest jakaś rewelacyjna !!! po prostu jeden z wielu sposobów gry ...

Nie gram też tą metodą na codzień (tylko konkretne mecze np MŚ) bo bym już dawno zbankrutował .

 

Gram na różne sposoby: single, kombinacyjne, live beting, niskie kursy .... itd

 

Też gram za 5 zł np przy zakładach kombinacyjnych...... pisałem że "granie tylko poniżej 10 zł to dziecinada" ...... jeżeli ktoś chce to może grać za złotówkę .... MNIE TO NIE PRZESZKADZA !

 

I PRZESTANCIE Z TYM RYZYKIEM !!!! Wszystko się opłaca grać ...... jeżeli skutecznie wytypujesz.......

Ryzyko jest przy wszystkich systemach, metodach itp ..... tylko różny jest jego % .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...