Skocz do zawartości

99% SUKCESU ? Niskie kursy,b.wysokie stawki = spoko wygrane


mark242

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki pomysł i raczej go zrealizuję :D

 

A więc:

 

1. Musi być super pewny mecz !!!! NP

 

Włochy - San Marino

Anglia - Azerbejdżan

 

itd ....... jeżeli oczywiście dopuszczą dany mecz do zakładów !!!

 

Tej silnej drużynie musi bardzo zależeć na wygranej

bo nie zakwalfikują się do Mistrzostw Świata, Europy ....

musi być duża presja ..... itd

 

Takie mecze zdarzają raz na 2-6 miesięcy

 

 

2. I TERAZ !!!! UWAGA ........ trzeba mieć 10 000 zł !!!!!

 

Kurs bedzie bardzo niski 1.10 - 1.20 ale to nie szkodzi !!!!

Stawka bedzie 10 000 zł

 

ale spoko wygrana bedzie 1000 - 2000 zł !!!!!! :p:

 

 

Co o tym myślicie ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


uwazam tak samo dupa a nie "pewniaki" grałem kursy 1.5 i powyzej i zagrałem jakis 1.08 wygrana mogła byc powyzej 4tys w granicach 4.5 i widzisz zawiudł mnie włąsnie ten pewniak a jeszcze to było takei dziwne bo to był moj pierwszy kupon chciałem sprobowac jak to jest i stawiałem byle co bo kolega stawiał i dał mi "pewniaka" 1.08 i widzisz pech czy pewniak ? ja uwazam ze nie opłaca sie juz grac takich kursów nawet i staram sie takie odrzucac ale zdaza sie ze dam :D Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych

Postaw 100Pln Wygraj 101 PLn :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie Twoim sposobem doprowadzi do katastrofy - sorry, statystyka nie kłamie :)

 

Przykłady z piłki z lutego :

Anderlecht -Oostende 1,12 :(

Brugia Lalov 1,10 :(

Macedonia Andora 1,10 :(

Palmeiras Sorocaba 1,10 :(

z kursem poniżej 1,20 było w sumie 19 spotkań - resztę policz

w hokeju jest nie lepie

w koszu podobnie

w tenisie także

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 000 zł to umnie kasa za którą bym zagrał kilka razy żeby

zarobić konkretne pieniądze .

Na codzień nie grałem w takie sumy .... ale to obecnie około 30% mojego budżetu ogólnego.

Nie zagrał bym też 5000 - 10000 zł dla adrenaliny ,zabawy,

czy w jakieś systemy w meczach - ligowych, pucharowych UEFA itp !!!

 

W ligowych rozgrywkach w środku sezonu nie ma pewniaków .

Najlepsza drużyna może przegrać z ostatnią w tabeli..... to fakt !!

Też stracilem na tym troche pieniędzy (około 140 zł) :?

 

W elminacjach mistrzostw świata czy europy na początek

rozgrywek lub w trakcie może zdarzyć sie potknięcie , ale

są takie mecze że jest taka presja bo trzeba awansować lub zająć jakieś miejsce w tabeli. Gdzie faworyt na 95 % wygrywa :) bo ma dużą motywację.

 

A co do superpewniaków to faktycznie mogą być kursy 1.0001 - 1.05 :)

 

 

Męczy mnie to drobne ciułanie kasy .

Wygrywasz w różnych meczach małe sumy ..... pozniej postawisz troche większą sumę i cała suma z 5-10 meczy idzie :f::f::f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo szanuję pieniądze ale kusi mnie zagrac za większe pieniądze.

 

Unibet

 

2005-03-26

 

Liechtenstein - Rosja ...... 2 ....... 1.10

Dania - Kazachstan ........ 1 ....... 1.06

 

 

Nie są to najlepsze przykłady o to co mnie chodziło , tu bym nie postawił raczej 10 000 (bo bywają ciekawsze mecze) ...... ale według Was kto wygra i na ile % ????

 

* Ja wirtualnie stawiam na Rosję i Danię na 95 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze w meczach "pewniakow" wszystko moze sie zdarzyc i bardzo czesto sie zdarza. Ja traktuje kursy ponizej 1,15 z jednej strony poblazliwie a z drugiej czuje przez skore ze buk rzuca ci podpuche. Pomyslcie ile procent postawi np.1 zyl na pewniaka z kursem 1,08 a ile 1 zyl na przeciwnika z kursem 3,6 ?? i w przypadku ktorego wyniku buk jest na plusie z samych stawek (nie liczac roznych marz) ??? To sie nazywa korzysci skali: celowo zanizam komus kurs zeby go nabic w butelke.

 

Odnosnie meczy el MS czy ME uwazam jednak, ze takie sytuacje zdarzaja sie rzadziej niz rachunek prawdopodobienstwa moze na to wskazywac. Nie dopuszczam tez mozliwosci manipulowania wynikiem przez Sily Nieczyste (mafia czy jakis inny Klub Krakowskiego Przedmiescia) na tym poziomie bo to by byla checa. Dlatego stawiam na 100% ze te dwa mecze wejda. Bo musza i naprawde nie ma c**** zeby nie weszły. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rosji z Liechtensteinem, chciałbym tylko przypomnieć 2 wyniki z tych eliminacji:

Liechtenstein-Portugalia 2:2

Portugalia-Rosja 7:1

Nie twierdzę, że Rosja nie wygra, ale moim zdaniem prawdopodobieństwo jest mniejsze niż 95% i ja bym na to nie postawił nawet 10 000 groszy :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 000 zł to u mnie kasa za którą bym zagrał kilka razy żeby

zarobić konkretne pieniądze .

Na codzień nie grałem w takie sumy Męczy mnie to drobne ciułanie kasy .

Wygrywasz w różnych meczach małe sumy ..... pozniej postawisz troche większą sumę i cała suma z 5-10 meczy idzie :f::f::f:

 

Przychodzi mi na myśl tylko to : Pierdolicie Hipolicie. Jak masz pisać tylko po to aby pisać - wskakuj do hyde parku. Tutaj każdy post powinien coś wnosić. Pobiłeś rekord - we własnym poście zaprzeczasz sam sobie... myśl - to nie boli :)

10 000 możesz postawić tylko na 2 sposoby

1/ grając u rodzimego bukmachera

2/ teoretycznie - u buka internetowego

Ad1. 10 000 - podatek daje ci 9000 a z kursem 1,1 z każdego 10 000 odzyskujesz 9 900 czyli w przypadku przegranej tracisz wszystko, w przypadku wygranej tracisz tylko 100 zł

 

Ad2. nie postawisz 10 000 u buka internetowego nie z powodu limitu zakładów tylko z obowiązku rejestracji przez bank operacji przekraczających pewną kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad2. nie postawisz 10 000 u buka internetowego nie z powodu limitu zakładów tylko z obowiązku rejestracji przez bank operacji przekraczających pewną kwotę.

AAAAAA Jeżeli podzielę kwote na częsci i zrobię kilka przelewów to chyba nie bedzie problemu Mogę nawet wpłacić pieniądze z trzech kont w różnych bankach .....

 

AAAAAAA mozna też podzielic pieniadze i grać na kilku bukach internetowych ten sam mecz !!!!

 

Z punktu widzenia mieszkańca europy zachodniej 10 000 zł to jest 2500 euro 2-3 srednie pensje pracownika !!! to chyba nikogo tam nie szokuje ....... pewnie grają za większe sumy jak idzie ...

 

2500 euro nie szokuje nikogo - poza polskim fiskusem - banki maja obowiązek rejestracji :) transakcji przekracających pewną kwotę ( o czym lojalnie informują ). Oczywiście możesz to ominąć mając kilka kont w różnych bankach - ale jak zrobisz zwrotny przelew ? liczysz na kilka przelewów od buka na Twoje różne konta :) :) :), poproś najlepiej o przelew na najbliższą rodzinę :) Fenix

Poczytaj kilka postów na temat legalności grania w internecie w świetle obowiązującego prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tematu

 

Sprobuje tą metode przetestowac ale na stawce 1000 zł .... np przy kursie 1.1 powino wpasć 100 zł !

Może zagram Anglia - Azerbejdżan kurs około 1.05 przy stawce 1000 zł .... 50 zł powinno wpaść !

 

Podsumowując wiemy że :) w zakładach bukmacherskich:

* Nie ma pewniaków są faworyci !

* Ryzyko jest zawsze tylko różny jest jego stopień ( % )

* W meczach miedzynarodowych elminacji do MS czy ME itp jest mniejsze ryzyko manipulacji (itp) wynikami niż w rozgrywkach ligowych .....

 

 

odpowiedzi:

*teraz mamy wiedzę ze Rosja nie zlekceważy Lichtensteinu bo wie co bylo z Portugalią i ryzyko na ten dany mecz jest troche mniejsze ..

*Z tym sure betem tez nie ma 100 % pewnosci ... ale o tym w innym temacie

 

 

Dziękuje za wszystkie uwagi ..... powodzenia :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj na koszu lub na tenisie, wybierz sobie 2 mecze po 1,20 i postaw, takie samo ryzyko a remisu nie bedzie :) Kurs 1,44 sklepiesz i graj za tego 1000.

 

Sprobowal bym tak, ale niemam kapitalu by ostatecznie to stracic choc wygrywalem niejednokrotnie grajac vabank :)

 

Przegrywalem na gownianych meczach za gowniane pieniadze jak juz konczyl sie budzet stawialem vabank, przegram i niegram wiecej bo przekrocze limit lub wygram i dalej bede gral i narazie mam jeszcze za co grac ale na + nie jstem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tematu

Sprobuje tą metode przetestowac ale na stawce 1000 zł .... np przy kursie 1.1 powino wpasć 100 zł !

Może zagram Anglia - Azerbejdżan kurs około 1.05 przy stawce 1000 zł .... 50 zł powinno wpaść !

 

Hmm... może za krótko gram, albo gram nie u tych buków ale....

- gram w profku 1000-podatek - 900 zł x 1,05 = 945 = straciłem 55 zł

- gram w necie i płacę kartą - 1000 - tracę 2,5% przy przelewie - wygram 25 zł i [ X ]

- gram w necie i przelewam z konta - tracę 3 zł - i nie mam pewności kiedy kasa będzie [ X ]

- gram w necie - korzystam z firm pośredniczących - tracę ok. 3% [ X ]

 

[ x ] - nie wiem ile stracę przy transferze od buka na konto, wszystko zależy od buka i częstości podejmowania kasy.

Obsługa buka netowego to około 4% przelanej kwoty ( z doświadczenia ).

Zróbmy więc podsumowanie, mój ty teoretyku...

Postawiłem 1040 zł - a mogę wygrać 1050 zł - czyli 1% Hmm... warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede się rozpisywał bo nie ma sensu...każdy gra jak uważa bo to jego kasa. Martwi mnie tylko fakt, że nikt z Was nie napisał o jednej podstawowej zasadzie, która brzmi:

nigdy nie sugeruj się stawką Buk to taki sam facio jak my, ona ustala stawki wg swoich analiz, sugesti innych i swojego rozeznania, jednym słowem jesteśmy zdani na jego widzimisie. Rzecz w tym, że on moze się pomylić (czasem robi to specjalnie) bo wie, ze duzo młodych nierozważnych właśnie kieruje się stawkami, w efekcie oni tracą a bukol zaciera rączki licząc gotówkę. Jeżeli któryś z Was chce zarabiać na bukmacherce to musi bardzoooo duzo w tym siedziec, robić wszelakie analizy, statystyki no i przede wszystkim być lepszym od buka.

Pozdr dla wszystkich typerów tych małych i tych dużych :lol:

 

Ps. Bukmacherka to nie inwestycja, tylko kosztowna zabawa, w której wygrywają tylko nieliczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma troche racji, sperac sie nie bede, osobiscie szkoda mi czasem zl postawic bo jaka mam pewnosc ze wejdzie :) szukam systemu co pozwoli zarobic, malo ale czesto :) To co napisalem to ryzyko, ale kto nie ryzykuje ten nie wygra :) czy za male pieniadze czy za duze :)

Kazdy robi co chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Tez sie przejechalem na niskich kursach by niebylo ze sie nieznam :) wszystko jednak zalezy od szczescia :) i wybranego meczu :) ostatnio kieruje sie Typami innych :)

 

Ale jak szalec to szalec :) raz sie zyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje tą metode przetestowac ale na stawce 1000 zł .... np przy kursie 1.1 powino wpasć 100 zł !

Może zagram Anglia - Azerbejdżan kurs około 1.05 przy stawce 1000 zł .... 50 zł powinno wpaść !

:shock: :shock: :shock:

 

 

Stupidity!!

A ja bym spróbował :trzy kursy po 1,50 x 25 pln = 84.37 - 10% = 75.94 -25 pln =50.74

 

O rany wpadło 50 zeta i nerwy mniejsze i ewentualna strata też. :p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- gram w necie i przelewam z konta - tracę 3 zł - i nie mam pewności kiedy kasa będzie [ X

 

[ x ] - nie wiem ile stracę przy transferze od buka na konto, wszystko zależy od buka i częstości podejmowania kasy.

Obsługa buka netowego to około 4% przelanej kwoty ( z doświadczenia ).

Zróbmy więc podsumowanie, mój ty teoretyku...

Postawiłem 1040 zł - a mogę wygrać 1050 zł - czyli 1% Hmm... warto ?

Gram w necie i przelewam z konta ....

To fakt że są te prowizje i zysk robi się coraz mniejszy .......... gdy zagramy kilka meczy

kurs jest wyższy...... ale i ryzyko się zwiększa.

Wiem że nie odkryłem jakiejś super metody bo takich nie ma ..... ale musze tego sprobować w praktyce.

 

inne odpowiedzi:

 

* nie sugeruje się kursem mnie interesują drużyny: San Marino,Andora, Azerbejdzan,Armenia :) itp

jeżeli grają z super faworytami i najlepiej gdy bede wiedzieć że tym s. faworytom będzie

się chciało grać (np jak s. faworyt ma już pewny awans to tego bym niegrał bo mogą

odpuścić mecz lub bedzie rezerwowy skład)

 

 

* to fakt Bukmacherka to nie inwestycja, tylko kosztowna zabawa

Kto nie ryzykuje i nie gra ten się nie bawi :)

 

.......................................... przykład tego niegram bo nie zdąże z przelewem

 

betandwin (kombi)

 

Anglia - Irlandia Północna 4:0 :) :)

1X2 - Typ: Anglia

1.10

 

Liechtenstein - Rosja 1:2 :) :)

1X2 - Typ: Rosja

1.15

 

1.27 Kurs całkowity

PLN Stawka na zakład: 1000

Ewentualna wygrana: 1265.00 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ojej.. jakie marzenia.. wiesz ile ja juz przewaliłem meczy z mnożnikiem 1.10 :evil: :evil: :evil: A jak bym tak przegrał 10 000 na takim meczu.. ojeeee.. :shock: :shock: :shock: Weź odpuść sobei takie zabwy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Założyłem ten temat i nie polecam tego sposobu grania !!!

Po prostu za dużo jest do stracenia na jednym meczu .....

 

 

Osobiście gram teraz sumami 50 - 500 zł kombinacyjnie 1-3 konkretne mecze (takie co pisałem 1.05 - 1.40 AKO ) i to jest bezpieczniejsze a też można zarobić ...... :)

 

pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu grać takich meczy!! Często zdarza się że nie wchodząa z resztą nawet jeśli by weszły to nie masz jakoś dużego zysku a stracić możesz wiele więcej!! Ja np. stawiam mecze z kursem 1.40-2.0 czasami zejde na mniejszy kurs ale tylko jeśli mecz jest pewny. A stawiam nie więcej niż 10zł. Pozdrawiam!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...