Skocz do zawartości

System Andrea 100%


Andrea

Rekomendowane odpowiedzi

Malutki wstęp.............

Gram już od dłuższego czasu i szczerze powiedziawszy nie bardzo mi to wychodzi. W większości bywa tak, że jak coś wygram to zaraz szybko to stracę. Mimo wielu analiz i sposobów grania (progresja, obstawianie na pewniaka itd zawsze przyjdzie okres złej passy, że staje się bankrutem albo wracam do punktu wyjścia. Wielokrotnie próbowałem różnych sposobów, rozmyślałem jak tu podejść buka, żeby mój portfel był gruby a jego bardzo cieniutki..... niestety nie mam szczęścia, nie mieszkam w luksusowej willi nie jeżdżę ,, mesiem" :lol: .

System, który zamierzam przedstawić i przetestować jest bardzo prosty i mam nadzieję, że skuteczny. Większość z Was zauważy w nim mieszankę sure bets, płaskiej stawki i progresji. Najważniejsze jest to, że nie ma w nim przegranej mimo, że jest się momentami na minusie.

Zapewne wielu stwierdzi, że nie ma co sobie głowy zawracać, żeby wygrać np. w 5 dni 10zł ale jeżeli są tacy to znaczy, że mają jakiś lepszy sposób na wygrywanie z którym nie chcą się podzielić.

Kiedyś sprawdzałem swoją skuteczność na single, w ,,dobrym okresie" wynosiła ona 65%, ten system jest dla tych których skuteczność wynosi nawet 0% :) . Jeżeli któryś z Was ma 100% trafień to niech dalej nie czyta bo po co mu system :lol:

Czas na przedstawienie.

1) wybór

Na początek wybieramy spotkanie,, takie gdzie przy dwóch wariantach 1, X2 (piłka, hokej) lub 1,2 np tenis, AKO na X2 lub 2 będzie wynosić 2.

np 1-1.4 i X2-2

2) stawka i obstawianie

Wybieram spotkanie, puszczam oba warianty

1 dzień

1- AKO 1.4 stawka 5zł

X2 - AKO 2 stawka 7zł

Wchodzi 1 wygrana wynosi 7zł koszt gry 12zł, zysk -5zł

2 dzień

1- AKO 1.4 stawka 5zł

X2 - AKO 2 stawka 14zł

Wchodzi 1 wygrana 7zł koszt gry 19zł, zysk -12zł

3 dzień

1 -AKO 1.4 stawka 5zł

X2 - AKO 2 stawka 28 zł

Wchodzi 1 wygrana 7zł koszt gry 33zł, zysk -26zl

4 dzień

1 - AKO 1.4 stawka 5zł

X2 - AKO 2 stawka 56zł

Wchodzi X2 wygrana 112zł koszt gry 61 zł zysk 51zł

 

Policzmy 1dzień +2 +3 +4= (-5)+(-12)+(-26)+51=8zł to jest nasz zysk z 4 dniowej gry

 

gramy dalej zaczynając jak w dzień 1 itd

 

Jednym słowem typ 1 gramy cały czas ,,płaską stawką" jako podpórkę do progresji X2

Przykład:

dzień typ staw. wygrana typ staw. wygrana zysk

1 1 x5 2 X2 x7 -7 -5

2 1 x5 2 X2 x14 -14 -12

3 1 x5 2 X2 x28 -28 -26

4 1 x5 2 X2 x56 -56 -54

5 1 x5 -5 X2 x112 112 107

6 1 x5 2 X2 x7 -7 -5

7 1 x5 2 X2 x14 -14 -12

8 1 x5 -5 X2 x28 28 23

 

2 zł 14 zł 16 zł itd.

 

Mam nadzieję, że już wiadomo o co chodzi. Typy stawiamy na gości i z podpórką na gospodarzy. Tak jak wcześniej pisałem jest to połączenie różnych sposobów gry z wyeliminowaniem nie trafionego typu. Oczywiście można grać samą progresją na X2 ale jak zauważycie po 4 dniach grą na typ 1 wynosi 1 zł (2+2+2-5) Oczywiście nie jest to rewelacja ale wszystko zależy od posiadanego kapitału (dopiście zero do stawek i będzie wyglądało inaczej ;) ) Cegiełka do cegiełki i jakoś sie powinno uzbierać :lol:

Swój przebieg gry będę przedstawiał w dziale Nasze kupony Od jutra zaczynam.

Wszelkie komentarze i uwagi jak najbardziej porządane, może razem uda się wymyśleć coś lepszego.

Proszę tylko o jedno jeżeli ktoś stwierdzi, że to jest do d...... to niech przedstawi coś lepszego ;)

Pozdr dla wszystkich i dużych wygranych :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... zrobiłem symulację biorąc najlepsze kursy ( x2 od jednego buka ). Raczej nie zrobisz na tym kasy. Co prawda ilość trafionych 1 była ok.70% czyli z dobrym marginesem na zakład główny x2, jednak level ball odds jest równy 0,7. Przy założeniu 1,4-2,0 powinieneś być w długotrwałym okresie ok. -15%. Jeżeli znajdziesz kursy powyżej 1,47-2,23 będzie ciekawiej :)

Z uwagą poczytam Twoje posty. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że mój system opracowałem pod kątem jednego buka np. profesjonał :)) Wiadomo, że kto posiada 2-3 konta internetowe to bez problemu znajdzie na 1-1,5 np Expekt i x2 - nawet 2,4 np Bet itd. Tak jak wspomniałem zarobki nie są rewelacyjne ale są 100% bo nie ma innych ewentualności jak 1 lub X2.

Z doświadczenia wiem, że te najbardziej pewne typy nie wchodzą :)) dlatego chce udowodnić wszystkim , że z prostego systemu choć długotrwałego można zrobić kaskę.

Najważniejsze w tym, żeby stawka X2 zawsze była o conamniej 1,5raza wyższa bo to właśnie na tym typie jest zarobek ;)

np 1- 5zł

X2- 7zł

1 - 10zł

X2- 15zł itd

I jeszcze jedno ten system jest bardzo dobry gdy ktoś jest cierpliwy ma duży kapitał i koniecznie się uprze na jeden zespół, który już od dłuższego czasu wygrywa np na jego remis lub przegraną (Celic, Rangers itd)

 

Czekam na dalsze pytanka

Pozdr Fenix i wszystkim, którzy walcza w tej nierównej bitwie :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzę :)) ale nie sądzę, żeby mnie to zainteresowało.......nie mam zbytnio czasu na szukanie stawek :lol: u różnych buków

Najpierw przetestujemy system na jednym :)

Pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Moim zdaniem to jest system na 100%, tylko trzeba miec duzo hajsu... Ja tam spróbuje tym systemem zagrać. Jak coś to polecam stawiać na NHL bo tam sa jeszcze wyzsze kursy niz tutaj opisane! A bardzo często wygrywa drużyna na która jest wiekszy kurs!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest system na 100%, tylko trzeba miec duzo hajsu... Ja tam spróbuje tym systemem zagrać. Jak coś to polecam stawiać na NHL bo tam sa jeszcze wyzsze kursy niz tutaj opisane! A bardzo często wygrywa drużyna na która jest wiekszy kurs!!

 

To akurat prawda, w NHL jest naprawdę dużo niespodzianek. Ja na razie spróbuję tym systemem pograć, ale "na sucho". Jest to w miarę dobry system, bynajmniej na pierwszy rzut oka, a jak będzie to zobaczymy po teście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Ja ze swojej strony musze powiedzieć, że jest to naprawde świetny pomysł, sam tak grałem i gram dalej, jak dotąd mam już za sobą ponad 10 skończonych progresji. Gram zawsze na spotkania w których przyjezdna drużyna jest faworytem. Kursy 1X-2.60 2-1.40 dla mnie są wystarczające, a są i wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę dziekciu do tej beczki miodu muszę dolać.

Z założenia jakie przyjęto w tym systemie zysk wychodzi tylko wtedy gdy padnie X2 natomiast 1 pozornie obniża straty.

Nie chce misię tego dokładnie wyjasniać ale napisze tylko tyle.

 

Grajcie tylko X2 w/g takich stawek 3,00 zł 9,00 zł 21,00 zł 46,00 zł itd. a zysk będezie 0 50% wyższy i potrzebny kapitał o 10% mniejszy do obsł. tego systemu.

- nie polecam tak grać a napisałem po to aby się wszyscy zastanowili i troche pomyśleli.

 

Andrea tak delikatnie do d....y ten system ( błed logiczny pozornej wygranej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje. O ile przy pierwszym podejściu (5 i 7 zł) ma to jeszcze jakiś sens o tyle w następnych etapach to 5 zł po kursie 1,4 potrzebne jest jak umarłemu kadzidło... :niesmak:

Przy 1 podejsciu (progu} też jest zbędne granie na 1 wystarczy zacząć od 3zł na X2 a nie od 7zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...