Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] zrobilem taki kupon co o nim m


maRsjan1991

Rekomendowane odpowiedzi

witam!! byBem dzisiaj w profesjonale i postawilem taki kupon!! co o nim myslicie??

 

1.INTER M. - CAGLIARI 1 1.18

2.EMPOLI - AS ROMA 02 1.16

3.WOLFSBURG- SCHALKE 2 1.91

4.HERTHA - MAINZ 1 1.57

5.ABERDEEN - CELTIC 2 1.76

6.HERACLES - PSV 2 1.37

7.MAN. U. - READING 1 1.29

8.PORTO - NAVAL 1 1.25

AKD KURS: 15.98

STAWKA:5zl

EWK WYGRANA :71.90zl

JESZCZE RAZ PROSZE PISZCIE KOMENTARZE DO TEGO

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam!! byBem dzisiaj w profesjonale i postawilem taki kupon!! co o nim myslicie??

 

1.INTER M. - CAGLIARI 1 1.18

2.EMPOLI - AS ROMA 02 1.16

3.WOLFSBURG- SCHALKE 2 1.91

4.HERTHA - MAINZ 1 1.57

5.ABERDEEN - CELTIC 2 1.76

6.HERACLES - PSV 2 1.37

7.MAN. U. - READING 1 1.29

8.PORTO - NAVAL 1 1.25

AKD KURS: 15.98

STAWKA:5zl

EWK WYGRANA :71.90zl

JESZCZE RAZ PROSZE PISZCIE KOMENTARZE DO TEGO

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

 

Witam,

 

No niestety ale marnie to widz?, mimo tego, ?e wybra?e? faworyt?w na ten kupon to i tak uwa?am, ?e szanse s? niewielkie z co najmniej 2 powod?w, jak zauwa?y? poprzedni u?ytkownik, za du?o zdarze? wrzuci?e? na kupon - optymalnie powinno si? wrzuca? 2-3 zdarze?, wiem ako z takiego kuponu nie wygl?da tak imponuj?co jak te Twoje tutaj w granicach 70 ale jest pewniejszy zysk. Co do meczy... To tak nie podobaj? mi si? typy z Bundesligi oraz typ na Celtic - nie twierdze ?e wszystkie nie wejd? aczkolwiek Bundesliga cz?sto ko?czy si? "ciekawymi" wynikami i z zasady j? opuszczam a co do Celticu to s? na Swoim podw?rku faworytem gdzie tylko si? pojawi? a prawda jest taka, ?e z tak? przewag? punktow? mog? Sobie pozwoli? na przej?cie obok meczu oszcz?dzaj?c najlepszych graczy, by przygotowa? si? lepiej do meczu z "wielkim" Milanem, kt?ry na dzie? dzisiejszy jest dla nich priorytetem.

 

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko!! w STSie gostek postawil 23 mecze za 20zl i wygral dokladnie 23 562.70zl

wiem ze to sie nazywa szczescie. ale dziekuje opinie

 

No tak wygra? ?adn? kwot?, tylko ciekawe ile takim systemem gry pieni?dzy tam zostawi? ;)

Wiesz, to jest Twoja kasa i Twoja decyzja aczkolwiek bezpieczniej jest gra? maksymalnie 3 zdarzenia na kupon, bo jest wi?ksze prawdopodobie?stwo wygranej.

 

Osobi?cie b?de bardzo rad je?li Ci ten kupon wejdzie :)

 

Pozdrawiam i ?ycz? szcz??cia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.INTER M. - CAGLIARI 1 1.18

2.EMPOLI - AS ROMA 02 1.16

3.WOLFSBURG- SCHALKE 2 1.91

4.HERTHA - MAINZ 1 1.57

5.ABERDEEN - CELTIC 2 1.76

6.HERACLES - PSV 2 1.37

7.MAN. U. - READING 1 1.29

8.PORTO - NAVAL 1 1.25

 

 

z tych meczy nie jestem pewien postawy herty i romy ( ze wzgl?du an start w LM ) , ale pozyjemy zobaczymy.?ycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dwa ci??kie mecze to HERTHA - MAINZ i ABERDEEN - CELTIC.

Nie jestem jakos zbytnio przekonany do zespo?u z Berlina kt?ry wymecza swoje spotkania,no i ten Celtic,obawiam sie ze priorytetem dla nich jest mecz z Milanem,wiec w spotkanie ligowe nie musza wkladac az tyle si?,maj?c na dodatek 19 pkt przewagi nad 2 miejscem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...