Skocz do zawartości

Supertoto - Ekspekt co sądzicie??


cyfer81

Rekomendowane odpowiedzi

1 Liverpool - Deportivo ------1 2

2 B. Leverkusen - Roma ------1X

3 Real Madrid - Dynamo K. ------1

4 Juventus - B. München ------1X2

5 Sparta P. - Man. United ------X2

6 Panathinaikos - Arsenal ------X2

7 Milan - Barcelona ------1X2

8 Valencia - Inter ------1 2

9 Chelsea - CSKA Moskva ------1

10 PSG - Porto ------1X2

 

Chce zagrać systemem blokowym na 35 zakładów, Musze mieć 2 pewniaki, 5 dwudrogowo i 3 trójdrogowo.

W ostatni weekend byłem blisko, ale Bayern i Valencia oraz Chelsea :oops:

 

Co by tu można było zmienić?? Jeżeli wogóle cokolwiek zmieniać.

Prosze o opinie do 18.10 do późnego wieczora bo wysle to dopiero w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zabawiłem się w obliczenie w expekcie i przy twoim założeniu tak wygląda koszt kuponu.

Liczba kombinacji : 864

Koszt kombinacji: €432 (1860.47 PLN)

 

Jeżeli chodzi o pewniaka to obok Chelsea radziłbym Juventus. Real ostatnio jakby zapomniał na czym polega światowy futbol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na peniaki zapodał bym Real Manchester i Juventus.

Po ostatnich meczach ligowych(remisy :evil: ) tych pierwszych typów myślę że powinni pokazać coś więcej

niż to co grali u siebie w ligach.Juve ma dobrą formę i powinno obejść się bez remisu .

To są tylko moje propozycje :mrgreen:

 

PeAcE ZiOmEk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast 1x2 na mecz Juve - Bayern(tam powinno wystarczyc 1x) postawilbym takie zalozenie w meczu Bayer - Roma. Nie zapomnij, ze Roma za Rudiego, a teraz to 2 rozne druzyny. Za Niemca piłkarze buntowali sie, specjalnie zle grali, zeby jak najszybciej odszedl. W tej chwili Roma odrabia stracone punkty, a Bayer.... przegrac z Hertha to chyba raczej wstyd. Jacek K. jest mocno zmeczony, od pewnego czasu gra co 3 dni mecze. A on raczej nie jest do tego przyzwyczajony, To samo Berbatow i wielu innych pilkarzy. To widac, ogladalem mecz w lidze niemieckiej, Bayer jest smiertelnie zmeczony. Tak naprawde to mecz z Realem byl takim jednym wyjatkiem, w ktorym zagrali bardzo dobrze. Malo tego, ja bede stawial na Rome, ale skoro stawialem 1x to nie chce ci niczego narzucac, zebys juz nie stawial na Bayer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stawiałbym jednak na Bayer, graja ostatnio fatalnie to fakt ale Roma tez nie gra lepiej, moze osiaga lepsze wyniki ostatnio ale grą nie zachwyca

Bayer u siebie jeszcze w tym sezonie nie przegrał w lidze 3 zwyciestwa i remis

w lidze mistrzów równiez 2 zwyciestwa z Banikiem podajże i pogrom Realu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak miało być od początku. Dzięki za typy, rano doszdłem do wniosku że troche mimo wszystko niepewne są te mecze w LM, i postanowiłem że nie zagram tego systemu za kase, ale przeprowadze symulacje i najwyżej się wqrwie. Generalnie powodem mojej decyzji jest troszke wysoka stawka za zakład (2zł), jeden to pół biedy ale 35? To już jest 70 zł, na coś do czego nie mam przekonania?

 

Zagram na 100% supertoto w weekend, tam koszt tego systemu to ok. 15 zł, coby jednak nie mówić to 55 zł mniej.

W zasadzie to jeszcze pogrzebie w starych gazetach z totolotka, tam zawsze było po kilka systemów do piłkarskiego, a przy cenie w realu - totom-mix za zakład 70 groszy i wygranych też niezbyt wysokich, to ja już wole grać w te supertoto, nawet z jednym pewniakiem więcej, niż w toto-lidze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...