Skocz do zawartości

Typy - LiOn (Witam Serdecznie),(Prosze o komentarze)


LiOn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem tu nowy !

czy moglibyscie mi pomóc w obstawieniu ??

mam juz swoich kilka typów na lige polska co o tym myślicie :

 

Sobota:

15:25 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1x

15:25 Amica Wronki - Wisła Płock 1

15:25 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 1

17:55 Zagłębie Lubin - GKS-Katowice SSA x2

18:10 Legia Warszawa - Groclin Dyskobolia tego meczu bym nie postawił !

 

Niedziela :

16:55 Odra Wodzisław - Wisła Kraków 2

 

Co o tym myślicie może coś dodać albo odjąć , za ile proponujecie żebym zagrał mam do dyspozycji 20 zł

z góry dzięki

Pozdrawiam życze sukcesów ...!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Radze Ci nie stawiać na Wisłe.. mimo to że jestem kibicem wisełki i odry to stawialbym na odre... odra od trzech lub dwoch lat nie przegrala u siebie z Wisła... ale zycze powodzenia

 

Moje typy to:

 

Amica - Plock 1

Gornik - Lech 2

Pogon - Leczna 1

Lubin - Katowice x

Legia - Groclin 2

 

troche ryzykowne ale bardzo prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wziąłem sobie przykład z mojego kolegi który kilka miesięcy temu postawił na 1i2 lige i wygrał ... 78 zeta , a jak gram z róznymi ligami to wtapia mi po 1 czasem 2 mecze , teraz przezucam sie na STS bo w profie mi wogóle nie idzie i chce sie odegrac bo jestem na sporym minusie :-( no jak nie liga polska to moze ... co o tym myslicie posatwic np 5 zł

 

VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 1

Zagłębie Lubin - GKS-Katowice SSA x2

Odra Wodzisław - Wisła Kraków 2

Venezia - Empoli FC 2 ew. x2

Espanyol - Barcelona 2

 

 

 

Atakie rozwiązanie ,prosze o komentarze

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam do was 2 pytania pierwsze to czy w StSie można stawiać 1 mecz czy minimum 3 ??

a drugie pytanie :

to co to oznacza :

Ajax - Heereven (+1.5) 2 1.85 nie kapuje tego wiem ze posatwiłem na hereven nie ja tylko pani w stsie przekreciła cos dała nie ten numer i dopiero w domciu sie skapłem no i co to znaczy qrde to +1.5 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam do was 2 pytania pierwsze to czy w StSie można stawiać 1 mecz czy minimum 3 ??

a drugie pytanie :

to co to oznacza :

Ajax - Heereven (+1.5) 2 1.85 nie kapuje tego wiem ze posatwiłem na hereven nie ja tylko pani w stsie przekreciła cos dała nie ten numer i dopiero w domciu sie skapłem no i co to znaczy qrde to +1.5 ??

 

chodzi o to ze po dodaniu heerenvenowi 1,5 gola on wygra

jak masz jeszcze jakies pytania to klikaj na gg 1274703

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 2

 

VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 1 :DD

Amica Wronki - Wisła Płock 1 :DD

 

 

stawka : 1.05 PLN

możliwa wygrana: 3.39 PLN

 

dobre i 3zł ziarenko do ziarenka i moze cos z tego bedzie ;-)

 

Co myslicie o tym żeby posatwić 10 zł na Empoli który gra z Venezia , Empoli jest obecnie liderem Serie B a Venezia jest tam w tyłach chyba sie na to skusze i jeszcze jakiegos 1 meczyka z dobrym kursem ;-)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tych meczach gram żeby coś wygrać bo już dosc jestem w plezy wiec wszsystkie mecze z podpurkami :

 

Odra -- Wisła x2

Roda -- Feyenord x2

Grongien -- Utrecht x2

Mothreewel -- Rangers x2

Inter -- Udinese 1x

Valencia -- Sevilla 1x

 

i postawic 10 zeta ew.20

 

prosze o komentarze !!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tych meczach gram żeby coś wygrać bo już dosc jestem w plezy wiec wszsystkie mecze z podpurkami :

 

Odra -- Wisła x2

Roda -- Feyenord x2

Grongien -- Utrecht x2

Mothreewel -- Rangers x2

Inter -- Udinese 1x

Valencia -- Sevilla 1x

 

i postawic 10 zeta ew.20

 

prosze o komentarze !!

Pozdro

 

Odra -- Wisła 2

w tym meczu spokojnie x2 powinno wejsc, ja bym postawil na sama 2, po pierwsze na korzysc Wisly przemawiaja suche statystyki, 8 meczy, 6 zwyciestw 2 remisty, zas bramki 29-3, Odra juz takimi statystykami nie moze sie pochwalic, a po drugie, i co moim zdanie wazniejsze, zawodnicy Wisly sa w calkiem dobrej formie co pokazali w meczach reprezentacji, a do tego zwyciestwa z Austria i Walia powinny podbudowac ich jeszcze bardziej

 

Inter -- Udinese 1x

chyba 1x jest dobrym typem, ale mozna by sie pokusic o 1, jak narazie intere po dwoch meczach u siebie ma dwa remisy, zas w calej lidze ma jedno zwyciestwo i az cztery remisy (i zero porazek), zas Udine, na wyjezdzie ma taki sam bilans jak Inter u siebie, czyli dwa remisy, wynikalo by z tego ze najbardziej prawdopodobnym rozwiazaniem bedzie remi, ale moim zdaniem inter moze sie w koncu przelamac i wygrac u siebie

 

Valencia -- Sevilla 1

w tym meczy. moim zdaniem pewna 1, Valencia nie moze sobie pozwilic na strate punktow do Barcy, a tym bardziej u siebie, jak do tej pory maja trzy mczu u siebie i trzy zwyciestwa , a co do Sevilli to u siebie spisuja sie znakomicie, maja trzy zwyciestwa, ale juz wyjazdy duzo slabiej, na trzy mecze maja dwa remisy i jedna porazke, i warto jeszcze dodac ze na wyjezdzie jeszcze nie strzelili bramki

 

co do reszty meczy to nie wiem, ale jak to w pilce bywa, zawsze konczy sie jakas passa czy moze zdazyc sie jakas niespodzianka, sam musisz zdecydowac,

 

ale moim zdaniem nie ma co sie bawic w podpurki i to jeszcze w takich meczach, bo prawie nic nie wygrasz, a ryzyko ze cos nie wejdzie do ewentualnej wygranej jest zbyt duze, podam teraz kursy z podpurkami za gamebookers:

 

Odra -- Wisła x2 - brak kursu

Roda -- Feyenord x2 - 1.20

Grongien -- Utrecht x2 - 1.33

Mothreewel -- Rangers x2 - 1.04

Inter -- Udinese 1x - 1.03

Valencia -- Sevilla 1x - 1.08

 

moim zdanie dla takich kursow to nie ma co puszczac, jak jeszcze kursy na Feyenoord czy Utrecht sa przyzwoite to na pozostale mecze sa smieszne, ale to o tym sam musisz zdecydowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tych meczach gram żeby coś wygrać bo już dosc jestem w plezy wiec wszsystkie mecze z podpurkami :

 

Odra -- Wisła x2

Roda -- Feyenord x2

Grongien -- Utrecht x2

Mothreewel -- Rangers x2

Inter -- Udinese 1x

Valencia -- Sevilla 1x

 

i postawic 10 zeta ew.20

 

prosze o komentarze !!

Pozdro

 

Odra -- Wisła 2

w tym meczu spokojnie x2 powinno wejsc, ja bym postawil na sama 2, po pierwsze na korzysc Wisly przemawiaja suche statystyki, 8 meczy, 6 zwyciestw 2 remisty, zas bramki 29-3, Odra juz takimi statystykami nie moze sie pochwalic, a po drugie, i co moim zdanie wazniejsze, zawodnicy Wisly sa w calkiem dobrej formie co pokazali w meczach reprezentacji, a do tego zwyciestwa z Austria i Walia powinny podbudowac ich jeszcze bardziej

 

Inter -- Udinese 1x

chyba 1x jest dobrym typem, ale mozna by sie pokusic o 1, jak narazie intere po dwoch meczach u siebie ma dwa remisy, zas w calej lidze ma jedno zwyciestwo i az cztery remisy (i zero porazek), zas Udine, na wyjezdzie ma taki sam bilans jak Inter u siebie, czyli dwa remisy, wynikalo by z tego ze najbardziej prawdopodobnym rozwiazaniem bedzie remi, ale moim zdaniem inter moze sie w koncu przelamac i wygrac u siebie

 

Valencia -- Sevilla 1

w tym meczy. moim zdaniem pewna 1, Valencia nie moze sobie pozwilic na strate punktow do Barcy, a tym bardziej u siebie, jak do tej pory maja trzy mczu u siebie i trzy zwyciestwa , a co do Sevilli to u siebie spisuja sie znakomicie, maja trzy zwyciestwa, ale juz wyjazdy duzo slabiej, na trzy mecze maja dwa remisy i jedna porazke, i warto jeszcze dodac ze na wyjezdzie jeszcze nie strzelili bramki

 

co do reszty meczy to nie wiem, ale jak to w pilce bywa, zawsze konczy sie jakas passa czy moze zdazyc sie jakas niespodzianka, sam musisz zdecydowac,

 

ale moim zdaniem nie ma co sie bawic w podpurki i to jeszcze w takich meczach, bo prawie nic nie wygrasz, a ryzyko ze cos nie wejdzie do ewentualnej wygranej jest zbyt duze, podam teraz kursy z podpurkami za gamebookers:

 

Odra -- Wisła x2 - brak kursu

Roda -- Feyenord x2 - 1.20

Grongien -- Utrecht x2 - 1.33

Mothreewel -- Rangers x2 - 1.04

Inter -- Udinese 1x - 1.03

Valencia -- Sevilla 1x - 1.08

 

moim zdanie dla takich kursow to nie ma co puszczac, jak jeszcze kursy na Feyenoord czy Utrecht sa przyzwoite to na pozostale mecze sa smieszne, ale to o tym sam musisz zdecydowac

 

No niby tak no ale qrde co tu zrobić :

Wisła - Odra postawie na czystą 2

Roda - Feyenord no nioewiem jeszce sie zastanowie

Gronien - Utrecht jednak x2 ??????????

Mothreewel -- Rangers x2

Inter -- Udinese 1x

Valencia -- Sevilla 1

 

Może jeszcze jakieś dwa meczyki dołożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:40 AS Monaco FC - Olympiacos CFP Liga Mistrzów 1.55 3.45 6.75 +2

20:40 Liverpool FC - RC Deportivo La Coruńa Liga Mistrzów 1.95 3.30 3.80 +2

20:40 Real Madrid CF - FC Dynamo Kyiv Liga Mistrzów 1.35 4.30 9.25 +2 live

20:40 Bayer 04 Leverkusen - AS Roma Liga Mistrzów 2.20 3.30 3.10 +2

20:40 Juventus - FC Bayern München Liga Mistrzów 1.85 3.15 4.40 +2

20:40 AFC Ajax - Maccabi Tel-Aviv FC Liga Mistrzów 1.35 4.20 9.25 +2

20:40 AC Sparta Praha - Manchester United Liga Mistrzów 4.95 3.25 1.75 +2

20:40 Fenerbahçe SK - Olympique Lyonnais Liga Mistrzów 2.35 3.15 2.95 +2

 

 

20:40 Rosenborg BK - PSV Eindhoven Liga Mistrzów 2.35 3.25 2.85 +2

20:40 Panathinaikos FC - Arsenal FC Liga Mistrzów 5.15 3.30 1.70 +2

20:40 FC Shakhtar Donetsk - Celtic FC Liga Mistrzów 2.00 3.30 3.65 +2

20:40 RSC Anderlecht - Werder Bremen Liga Mistrzów 2.75 3.25 2.45 +2

20:40 Valencia CF - FC Internationale Liga Mistrzów 2.00 3.20 3.70 +2

20:40 Chelsea FC - PFC CSKA Moskva Liga Mistrzów 1.30 4.65 10.50 +2

20:40 Paris Saint-Germain FC - FC Porto Liga Mistrzów 2.30 3.15 3.05 +2

20:40 AC Milan - FC Barcelona Liga Mistrzów 2.15 3.05 3.50 +2

 

 

Czy nie sądzicie że są bardzo dobre kursy ;| np .milan - barcelona albo PSG - Porto . no wiec moje typy na Lm prosze o skomentowanie !!

 

 

AS Monaco FC - Olympiacos 1

Liverpool FC - RC Deportivo La Coruńa x2

Real Madrid CF - FC Dynamo Kyiv x2 !!!!!!

Bayer 04 Leverkusen - AS Roma 1x

Juventus - FC Bayern München 1

AFC Ajax - Maccabi Tel-Aviv FC NIE MAM POJĘCIA JAK TO BEDZIE

AC Sparta Praha - Manchester United 2

Fenerbahçe SK - Olympique Lyonnais NIE OBSTAWIE TEGO MECZU !!

Rosenborg BK - PSV Eindhoven 2

Panathinaikos FC - Arsenal FC 1x

FC Shakhtar Donetsk - Celtic FC 2

RSC Anderlecht - Werder Bremen x2

Valencia CF - FC Internationale 2

Chelsea FC - PFC CSKA Moskva xx2 !!!!!!

Paris Saint-Germain FC - FC Porto 2

AC Milan - FC Barcelona 2

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj nie komentuje meczy bo kazdy ma tam swoje przemyslenia ale kuzwa jaki jest twoj typ myslenia co do tych meczy to nie mam pojecia !! sorki ale polowe z tych meczy inaczej stawiam jak chcesz wiedziec czemu to zapraszam jutro na moj post

pozdro i przemysl jeszcze raz szczegolnie psv arsenal liverpool real itd itd nei pamietam wszystkeigo co tam napisales ale sporo tego bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj nie komentuje meczy bo kazdy ma tam swoje przemyslenia ale kuzwa jaki jest twoj typ myslenia co do tych meczy to nie mam pojecia !! sorki ale polowe z tych meczy inaczej stawiam jak chcesz wiedziec czemu to zapraszam jutro na moj post

pozdro i przemysl jeszcze raz szczegolnie psv arsenal liverpool real itd itd nei pamietam wszystkeigo co tam napisales ale sporo tego bylo

 

pozyjemy zobaczymy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myslicie ,zagrac za dyche te mecze ,tylko obawiam się valenci niewiem czy na nia posatwic !

 

Panathinaikos FC - Arsenal FC 2

RSC Anderlecht - Werder Bremen x2

Valencia CF - FC Internationale x2 ??

Chelsea FC - PFC CSKA Moskva 1

Paris Saint-Germain FC - FC Porto 2

AC Milan - FC Barcelona x2

 

?? ?? ?? !! !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam do was pytanie czy w profie można postawić 1 mecz , bo mam zamiar puścić kilka meczy :

 

Rotherham-Sunderland 2

-----------------------------

5 zł

 

Dniepr.-M.Donieck

-----------------------

5 zł

 

S.Petersb.-CSKA M 1x

Helsing.-Halmstad 2

Liberec.-Jablonec 1

------------------------

2 zł

 

 

Jak myślicie opłaca się :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy na jutro na zarobienie szybkiej kaski ;-)

 

Podbesk.-Katowice 1x (zastanawiam sie nad czysta 1)

Gdynia-Stasiak O. 1

Polonia - Mielec 1

Leverk.-Bielefeld 1

--------------------------------

 

10 zł

 

Prosze o sugestie !!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki kupon wczorajszy :

Creewe - Man.Utd 2 1.53

ALBINOL. - TRIESTINA --- POSTAWIŁEM NA 1 !! 1.90

Hertha - Dortmund x2 1.50

 

Stawka :4zł

Ewk :15;75

 

no i tak sie stało ze 2 mecze mi weszyły a 3 zostało przerwany no i jak ja mam to obliczyc jaka mam wygrana ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...