Skocz do zawartości

TYPY *MEDZIK* < KOMENTUJCIE < POPRAWIAJCIE < DORADZ


medzik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie w mojej skromnej egzystencji w zakladach bukmacherskich:

 

WYGRALEM:

- pierwszy postawiony kupon - 55 zl

 

i to by bylo na tyle :(

 

PRZEGRALEM:

- kuponow jest okolo 15 na laczna kwote okolo 60 - 70 zl (najczesciej nie wchodzil jeden mecz ktory byl pewniakiem - po czym mozna bylo sie przekonac ze pewniakow nie ma :)) )

 

Chce sie odkuc i zaczac cos na tym zarabiac wiec biore 50 zl ktore mam przeznaczone na szkole i obstawiam Jutrzejsze Eliminacje MS (U21) lub Pojutrzejsze eliminacje mistrzostw swiata.

 

Jak narazie przedstawie moje propzycje na jutro (U21):

 

1. Wlochy - Bialorus - 1

2. Niemcy - Austria - 1

3. Dania - Turcja - 1

 

Stawka: 40 zl (10 zostawie zeby przy ewentualnej przegranej miec za co kupic jakas taniusienka flaszke :-) )

Ewk: 102 zl

 

Co uwazacie ? Poprawacie tak jak w temacie .. bardzo prosze o pomoc.

 

A jezeli macie jakies typy swoje na jutro to tez bym bardzo prosil o zamieszczenie pod postem.

 

Z GORY DZIEKI ZA POMOC !! I ZYCZE SZCZESCIE I OWOCNYCH PLONOW :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niemcy - Austria to młodziżówka

 

Austria przegrala ostatnio z Polakami 3-0

a Niemcy ograli Azeró na wyjeżdzie 2-0

 

kurs na Niemców bardzo niziutki, ale Niemcy powinni wygrac, moze nie bez problemów ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko w Twoim typowaniu bałbym sie dawac Dania-Turcja mam przeczutkje tutaj na remisik ale mam nadzieje ze sie mysle....wydaje mi sie ze pewniejszym mecze jest mlodziezowka z Hiszpani ktora gra na wyjezdzie z Litwinami...technika Hiszpanow przewyzsza duza klasa przeciwnika<>...pozdro ziomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak? A no bardzo prosto (tzn. wiesz jak to prosto jest wygrać w bukmacherach :mrgreen: ). Nie no chodzi mi o to,ze za taką kasę jaką chcesz zagrac (a więc 40zł) wystarczy że postawisz 3 mecze i będziesz nieżle do przodu (jeśli wejdą).Moim zdaniem wiec,lepiej postawić na seniorów niż na młodzieżówki. Grając na wygraną dwiema bramkami Francuzów (1,44),wygraną Szwecji (1,80) i Hiszpanii (1,41) "wygrywasz" ok. 130 zł. Może to nie aż tak gruba kasa,ale na troszkę droższą flaszkę starczy :mrgreen: np.Finlandię :p Oczywiscie wyrazam tylko swoje zdanie - typuj według siebie

Pzdr i wysokiej wygranej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje 3 pewne meczyki i tez bedzie sporo do przodu moze nie 100 zeta ale jakies 70

postaw sobie na szwecje , portugalie(po remisie z lichtensteinem wygraja i to wysoko) i na holandie (gra z finlandia ktora niby jest 1 w grupie i po 4 meczach ma 9 pkt ale wygrala 2 razy z Armenia i raz z andora a przegrala z rumunia u siebie 1:2 :p ) mysle ze najlepiej jak sam przemyslisz typy

aha co do Szwecji to wystarcza 3 nazwiska Larsson Ljumberg i Ibrachimowicz

pozdro i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kanara - za holandie placa 1,25 .. a zawsze jest male ryzyko :)

 

Wpadlo mi troche grosza do portfela wiec postawilem na dzis (przepraszam ze troche pozno je podaje ale nie mialem dostepu do komputera) Wiec :

 

Kupon 1:

Mlodziezowka Eliminacje MŚ

Dania - Turcja 1

Walia - Polska 2

Islandia - Szwecja 2

 

Stawka: 5 zl

Ewk: 45.70 zl - profesjonal

 

Kupon 2:

TENIS

Koubek - A.Martin 1

Zabaleta - Sanguin 2

Gambill - Benneteav 2

 

Stawka: 5 zl

Ewk: 20.10 zl - profesjonal

 

Pozdrawiam

MedziK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie z jakiego powodu dwa mecze tenisowe:

 

19:30 Kristof Vliegen (Belgium)

Paul-Henri Mathieu (France)

 

21:00 (6) Julien Benneteau (France)

Jan-Michael Gambill (USA)

 

Do tej pory sie nie odbyly ?? pierwszy ma juz opoznienie 2 godzine co sie dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 1:

Mlodziezowka Eliminacje MŚ

Dania - Turcja 1 :[ - 1 : 1

Walia - Polska 2 :[ - 2 : 2

Islandia - Szwecja 2 :[ - 3 : 1

 

Stawka: 5 zl

Ewk: 45.70 zl - profesjonal :evil: :evil:

 

Kupon 2:

TENIS

Koubek - A.Martin 1 :D - 7/5 6/1

Zabaleta - Sanguin 2 :D - 6/7 5/7

Gambill - Benneteav 2 :D - 3/6 1/6

 

Stawka: 5 zl

Ewk: 20.10 zl - profesjonal :arrowu: :arrowu: :mrgreen:

 

Typy na jutro:

Portugalia - Rosja 1 1.65

Islandia - Szwecja 2 1.60

 

I teraz powiedzcie chce postawic 20 - 35 zl , czy dorzucic do tego jeszcze

Brazylia - Kolumia 1.30

Chile - Argentyna 1.80

 

Czy zostawic te dwa u gory ??

 

Przy 2 pierwszych przy wkladzie 25 zl ewk wynosi 60 zl natomiast przy wszystkich ewk wynosi 140 zl. Pomozcie bo niechce tego przerabac wglupi sposob .. (dopiero sie rozwijam - chce kase wplacic na Expekt a jak narazie to nie ma z czego :) ).

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 3: 13.10.2004

 

Rozpisowy 2 z 4:

 

(A) Islandia - Szwecja 2 - przerwa jak narazie i 0 : 4 :mrgreen:

© Brazylia - Kolumbia 1 - 0 : 0 :evil:

(B) Portugalia - Rosja 1 - 7 - 1 :mrgreen:

(D) Weiner - Peya 2 - 3/6 6/3 2/6 :mrgreen:

 

stawka: 60 zl :O

 

ewk:130 (jednak boje sie ze nawet mi sie za kupon nie zwroci) :DD

 

Zysk:

AD - 23.50

AB - 21.50

BD - 26.70

 

Podumowujac:

Stawka:60 zl

Wygrana: 71.60 zl

 

Mysle ze moglo byc o wiele wiele lepiej , nie przymyslany kupon to byl zbytnio.. za duzo pieniedzy wpakowalem jak na takie typy.

Mysle ze nastepne kupony beda wygladac tak:

- Grac tylko double lub triple

- Nie grac systemami

- O wiele wiecej czasu spedzic nad analizami

 

Pozdrawiam wszystko i dziekuje za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzis proponuje taki kuponik:

 

Profesjonał (STS nie wiadomo dlaczego wycofalo na dzis tenis,przynajmniej na stronie od godziny zniknąl) :

284 Benneteau-Morrison 1.58 2.11

263 Haas-F.Mayer 1.38 2.6

 

Stawka:30 pln

Ewk: ok. 60 pln

 

Co o tym myslicie ? Bylo by bardzo zle jezeli by to dzis nie weszlo wiec kazda uwaga lub informacja o tych meczach przydatna.

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to moje ostateczne typy na dzis:

 

284 Benneteau - Morsion 1 - zapozyczony od kolezanki Ewelina - Wygrana z Gambli, gra u siebie, mysle ze bedzie potrafil wygrac z przecietnym zawodnikiem - pomylily mi sie numerki z profesjonalem i nie przyjeli

 

456 Assat - Blues 1 - Assat w tym sezonie bardzo dobrze gra i nawet wygrywaja z najlepszymi a blues na razie 2 wygrane w lidze tylko i są teraz w slabiej formie bo dostaja po tylku od kazdego - 7 -2 :D

 

460 Comet - Stjernen 2 - prawdza 2 : 3 w ostatniej minucie strzela bramke comet , dogrywka , wygral stjernen TYLKO CO Z TEGO ? Podobno sie liczy tylko do 3 terci :(( to prawda ?

 

463 Stavanger - Bergen 1 - bez komentarza - 7 - 2 :D

dodalem jeszcze to:

 

HPK - SaiPa - 5 : 2 :D

 

mozna sie zjaebac .. taki nie fart .. ehh :((

 

Mam nadzieje ze wejda .. mysle ze sa bardzo prawdobodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to moje ostateczne typy na dzis:

 

284 Benneteau - Morsion 1 - zapozyczony od kolezanki Ewelina - Wygrana z Gambli, gra u siebie, mysle ze bedzie potrafil wygrac z przecietnym zawodnikiem - pomylily mi sie numerki z profesjonalem i nie przyjeli

 

456 Assat - Blues 1 - Assat w tym sezonie bardzo dobrze gra i nawet wygrywaja z najlepszymi a blues na razie 2 wygrane w lidze tylko i są teraz w slabiej formie bo dostaja po tylku od kazdego - 5 -2 :D

 

460 Comet - Stjernen 2 - prawdza 2 : 3 w ostatniej minucie strzela bramke comet , dogrywka , wygral stjernen 4 - 3 TYLKO CO Z TEGO ? Podobno sie liczy tylko do 3 tercji, to prawda ? :((

 

463 Stavanger - Bergen 1 - bez komentarza - 7 - 2 :D

dodalem jeszcze to:

 

HPK - SaiPa - 7 : 3 :D

 

mozna sie zjaebac .. taki nie fart .. ehh :(

 

Mam nadzieje ze wejda .. mysle ze sa bardzo prawdobodobne. - i wlasnie z wielkiego prawodbodobienstwa jedna minuta moze wszsytko zmienic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej przegranej mam wielkie ambicje na jutrzejsza wygrana:).A o to miejmy nadzieje klucz do sukcesu:

 

15-10 Piątek STS

 

Hokej na lodzie Niemcy 1 liga

650 19:30 Norimberg - Iserlohn Roosters 1.45 4.70 4.00

"Nurnberg jeden z głównych faworytów do mistrzostwa zmierzy się w ramach 8 kolejki z jednym z najsłabszych Iserlohn. Tygrysy grają dobrze ale jakoś nieszczególnie obecnie zajmują 6 pozycję w tabeli ale każdy wie że stać ich na wiele więcej. Chociaż przegrali ostatnie dwa spotkania i to z nie byle kim to uważam że są ostatnio w wysokiej formie i u siebie są do pokonania jedynie przez najlepszych. Przegrali tutaj tylko raz i to z rewelacyjnym Mannheim pechowo 2:3 a dwa wcześniejsze wygrali gładko z Krefeld i Augsburgiem strzelając mnówstwo bramek. Koguty są teraz przedostatnie i właściwie na taką pozycję zasługują grają w tym sezonie fatalnie szczególnie na wyjazdach i myślę że gospodarze spokojnie się uporają i zdobędą ważne punkty i poprawią swoją pozycje w tabeli."

© beckhom

 

Hokej na lodzie Szwajcaria 1 liga

662 19:45 Zurich - Fribourg 1.40 4.80 4.40

"Zurich jeden z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa i według mnie druga siła tego kraju zaraz po najwiekszej potędze Lugano. Ten sezon zaczęli bardzo dobrze i po 10 kolejkach zajmują drugą pozycję tracą zaledwie punkt do Ambri Potty. Przed własną publicznością grają jak zawsze fenomenalnie na 5 spotkań wygrali wszystkie a ich bilans bramek wynosi 23-10 z czego ostatni pogrom 5-0 z obrońcami tytułu Bern stawia Lwy w bardzo dobrym świetle. Z kolei Fribourg prawie że odwrotna sytuacja i słabiutki początek sezonu czego wynikiem jest ostatnie miejsce w lidze. Na wyjeździe grają fatalnie i oprócz jednej przypadkowej wygranej przegrali wszystkie mecze i to wysoko a ostatnie ze średnimi tygrysami z Langnau aż 1-7. Właściwie nie ma się co rozpisywać bo kurs adekwatny do pewności typu ale zawsze warto pofatygować się o te 4 punkciki a dla innych może być miłym podwyższeniem swojega AKO."

 

Piłka nożna Belgia 1 liga

579 20:30 FC Brussels - Anderlecht 5.60 3.50 1.45

"Anderlecht jest obecnie drugi w lidze belgijskiej i ma tylko 2 punkty straty do lidera którym jest Club Brugge. Jak narazie u siebie jeszcze nikt im nie odebrał punktów na 4 mecze 4 zwycięstwa. Ostatnie wygrane aż 5-2 z Cercle Brugge. Natomiast FC Bruksela jest na miejscu 4 od końca czyli 15 i jest jednym z kandydatów do spadku. Oststnio poszczęściło im sie i wygrali 2-1 ze słabo spisującym sie Mons i skoczyli 2 miejsca właśnei na 15. Myślę że Anderlecht wygra tu conajmniej 2 bramkami i za taki kurs bardzo opłaca sie zaryzykować, szczególnie dlatego że grają przed własna publicznością i walczą o mistrzostwo kraju:)"

© kamjuve

 

Stawka: 50 pln

Ewk: 136 pln

 

Czy jakis typer moglby mi potwierdzic te typy ? Nieche znowu umoczyc szmalcu..

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do hokeja to tez stawiam te mecze wydaja mi sie pewne

co do anderlechtu to tez sie nad tym meczem zastanawialem niby pewniak ale mi sie wydaje ze nie do konca ostatni ligowy mecz na wyjezdzie przegrali

Charleroi-Anderlecht 2-1

na wyjazdach maja bilans 2 wygrane i 2 przegrane 5-5 w bramkach

zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...