Skocz do zawartości

TYPY - MANIEK Licze na rady ;)


maniekxx

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowalem na chalóweczki kase ok. 40 zł i pusciłem taki kuponik za 3 blachy a co tam wszystko sie moze zdarzyć :twisted:

Nie gram za długo około roku ale nie za czesto tak kolo 3 razy na miesiąc czasami lepiej jak sie cos wygra :p (moja narazie najwieksza wygrana to 340 złoty ale w sumie i tak jestem do tyłu :| )

I niestety chyba jestem złym typerem :|

 

OTO MECZE :

 

Anglia - Walia 1 :twisted:

Szwecja - Węgry 1 :twisted:

Albania - Dania x2 :twisted:

Macedonia - Holandia 2 :evil:

Austria - Polska x2 (liczyłem na remis ale cos mnie tkneło zeby z dwójką :) ) :twisted:

Finlandia - Armenia 1 :twisted:

Cypr - Wyspy owcze 1 :evil:

Turcja - Kazachstan 1 :twisted:

Francja - Irlandia 1 :evil:

 

I niestety te trzy mecze zje :c: ły moje halówki :/ dlatego znalazłem takie forum zebyscie mi pomogli typować bo w poniedziałek to juz musze cos wygrać bo we wtorek mam zawody na chali a nie mam chalówek :/ POMOCY !!!

 

P.S

Moj stan konta to teraz ok 100 zł a myslałem najpierw o total 3 ale teraz to zwykłe jakies musze se kupić no ale firmowe ;)

POMÓŻCIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobra teraz czas na rozpis w STS 8)

 

Kurde juz sam nie wiem co zle robie ze od paru miesiecy tylko trace kase czasami najwiekszą stawkę jaką mam to 1.30 i nie wchodzi teraz sprobuje rozpisiku :roll:

 

Prosiłbym o jakies rady co do meczy moze jakies lepsze ;)

 

OTO ONE :

 

Birmingham - Manch.Utd. 2

Betis - Real M. 2

Arsenal - Aston Villa 1T

Espanyol - Barcelona 2

Manch.City - Chelsea 2

Juventus - Messina 1T

Austria W. - Mattersburg 1T

Odra - Wisla x2T

St.Liege - Westerlo 1

 

Co wy na to ?? ?? ?? ?? ?? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Birmingham - Manch.Utd. 2 pewniak

Betis - Real M. 2 wywal

Arsenal - Aston Villa 1T pewniak

Espanyol - Barcelona 2 derby Barcelony, tutaj wszystko moze sie zdarzyc proponowal bym x2

Manch.City - Chelsea 2 powinni ograc MC, ale osobiscie bym nie ryzykowal x2

Juventus - Messina 1T z tego co wiem atak Juve oslabiony trezegue kontuzja, ale mysle, ze OK

Austria W. - Mattersburg 1T nie lubie Austrii W. z wiadomych wzgledow, przegra :)

Odra - Wisla x2T ciezko sie gra Wisle na goracym boisku Odry, ale powinni sobie poradzic jest OK x2

St.Liege - Westerlo 1 spox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Gawa nie uwierzysz ale taki kupon pósciłem chociaz nie widziałem twojego postu bo juz siedziałem w STSIE co do realu to mieliscie racje ale niestety manutd i chelsea :/ i nie wiem jak reszta bo sie wku***iłem i nie patrzyłem jak inne ale chyba tylko te dwa i znowu do tyłu jestem :evil:

 

Zobaczymy w sobote :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ohohhoh dawno tu niebyłem ale grałem cały czas ale i tak do tyłu jestem chociaz nie duzo :p (chociaz dzisiaj nie wszedł mi mój super obmyslany prawidłowo kupon :D ;( )

 

Zobacz cie ile mi do szczescia brakowało ;( :

 

Juventus - Lazio 1.40 :mrgreen:

Chelsea - Newcastle 1.45 :mrgreen:

Alkmar - Den hag 1.30 :mrgreen:

Stuttgart - Bochum 1.45 :mrgreen:

Albacete - Valencia 2.10 :mrgreen:

Inverness - Rangers 1.25 :evil: ( najmniejsza stawka do hu** !!! ;( :evil: )

 

Stawka : 100 zł

Kurs ogólny : 10.04

Zakładan wygrana : 903 zł !!!

 

I jak tu sie nie pochlastać ???? Ale w nastepny weekend albo na LM sie odbije zobaczyta :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...