Skocz do zawartości

TYPY - Bubek


Bubek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaprosić wszystkich do udziału w podawania typów oraz analiz w HOKEJU zajmuje sie tym od paru LAT i mam nadzieje że ten Nowy temt nam pomożą w dobrych typach:

KAC - Graz 8-10-2004 19:15

Stawiam na KAC ponieważ stoi on wyżej od Graza w tabeli i ciekawosstką jest żę spotkania pomiędzy tymi drużynami na lodowisku w KaC ZAWSZE kończyły się pomyśnie dla GOSPODARZY dlatego jak dla mnie 1!!

Typ : 1 Kurs : 1.8 Stawka : 10/10 STS

 

Innsbruck - Vienna 8-10-2004 19:15

Mecz 1 zespołu w tabeli z przedostatnimi GOŚMI Innsbruk fantastycznie w tym sezonie Zero porażki na własnym LODOWISKU to świadtczy o dobrej formie zespołu poza tym w ubiegłym sezonie zespoły te rozegrały ze sobą 5 mecz z czego 4 mecze wygrali gospodarze przegrywając zaledwie 1!!

Typ : 1 Kurs : 1.9 Stawka : 10/10 STS

 

 

Bern - Langnau 8-10-2004 19:45

Stawiam na Bern ponieważ jest to BRAMKOSZCZELNA drużyna a w szczególnośći w 1 tercja jak dla mnie powinna sobie poradzić bezproblemowo w 1 tercji!!

Typ : 1(na 1 tercje) Kurs : 1.94 Stawka : 10/10 profesjonal

 

Kassel - ERC Ingolstadt 8-10-2004 19:30

Stawiam na GOści ponieważ wygrali swoje poprzednie spotkanie z dobra drużyną u siebie w domu czego nie można powiedzieć o GOSPODarzach którzy w poprzedniej kolejce przegrali z beniaminkiem aż 3:1 jak dla mnie tu 2 lecz trzeba pamiętać żę grają na wyjeździe!!

Typ : 2 Kurs : 2.1 Stawka : 7/10 profesjonal

 

Za 10 złoty na te mecze możemy wygrać około 130zł!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwole sobie dorzucic moje typy na dzisiaj :

 

KAC - Graz 1

 

komentarz zbedny :)

 

Vsetin - Pardubice 2 1.90 :mrgreen: 1:6

 

Pardubice mistrz sezonu zasadniczego z tamtego roku. Poczatek sezonu nie udany lecz z meczu na mecz jest coraz lepiej . Ostatnie 3 mecze wygrane a wiec forma zwyzkuje . Teraz poprostu musza wygrywac wszystko po kolei a zwlaszcza z takimi slabiutkim druzynami jaka jest Vsetin . Co prawda statystyki h2h nie wygladaja za kolorowo , ale mysle ze w pardubicach kryzys zazegnany i ten mecz wygraja a i kurs jest godny uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam lige rosyjska !!

 

Bardzo duzo niespodzianek , nieraz sie przejechalem na druzynach grajacych u siebie po kursie 1,2-1,5 ; a moze to nie niespodzianki :roll: w ruskiej wszystko jest mozliwe ;)

 

Popieram, Rosji nie warto stawiac ale nie tylko hokeja, w pilce jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że nie myśle dobrze o Jokerit raczej powinien wygrać lecz jego mecze jak dotychczas były proste gdy już trafił na lepszego przeciwnika Karpat czy Assat nie było tak dobrze więc odradziłbym ten mecz z tego powodu a po drugie Gospodarzą nigdy się dobrze nie grało z TĄ drużyną więc wynik tego spotkania może być różny ale nie wykluczam wcale 1!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokerit - Tappara :

 

Statystyki h2h :

 

przez ostatnich 6 lat na 28 meczy jokerit wygral 14 razy , przegral 10 , byly 4 remisy

w ostatnim sezonie wygral tylko raz, 2 razy przegral i raz byl remis

 

Tappara w tym sezonie nie zachwyca zwlaszcza w meczach na wyjezdzie lecz moga sie pokusic o sprawienie niespodzianki w dzisiejszym meczu ,

zwlaszcza ze jokerit ma prawo byc zmeczony po wspanialym poczatku sezonu.

 

Nie mowie ze jokerit nie wygra ale wole nie ryzykowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem to jestem oferty dziś na hokeja sa ubogie więc dziś wybrałem mecz Djugarden-Mora!! Stawiam na More ponieważ dlaczego by nie miała wygrać skoro w ostatnich spotkaniach spisywał się bardzo dobrze czego nie pokazuje nadal Djugarden.Weź na przykład mecz Oby dwóch drużyn z Farjestatem vice liderem ligi Mora przegrała na wyjeździe 5-4 a Gospodarze w ostatnim meczu ligowym zmieżyli się z tą drużyną i przegrali u siebie aż 1-3. Ja stawiam na Mora i brak formy gospodarzy jak dla mnie 2!! Można spróbować kurs warty ryzyka!!A poprzednie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 4-2 gospodarzy kiedy Mora była bez formy!!! A zwycięstwa z jakimi drużynami odnosili goście mówią za siebie!!

 

TYP:2

KURS(EXPEKT):5.75

WARTE rYZYKA!!!

Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mimo wszystko postawił na Djurngarden u siebie 3 razy wygrali raz przegrali 14-8 w bramkach, Mora na wyjezdzie dokladnie na odwrót tzn raz wygrali 3 razy przegrali w bramkach 9-14

dodatkowo atut swojego boiska przemawia za Djurngarden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ na dziś!!

Hannover - Eisbären 12-10-2004 19:30

Mecz 9 GOSPODARZY i 6 GOŚCI. Gospodarze nie wygrali 2 swoich ostatnich spotkań i nadal są w poszukiwaniu formy czego nie można powiedzieć o GOŚCIACH którzy wygrali swoje dwa poprzednie spotkania. Statystyki pomiędzy tymi drużynami są podobne lecz gdy mierzyli sie ze soba w tamtym sezonie w każdym meczu zwycięsko wychodził Eisbaren mam nadzije że tym razem też tak pozostanie i Goście wygrają to spotkanie!!

Typ : 2 Kurs : 2.1 Stawka : 10/10 STS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj weszło myśle nad dzisiejszym dniem prosze więcej osób o podawanie swoich typów i analiz TUTAJ!!! Z góry dzięki odezwe się gdzieś za pół godziny z TYPKAMI jak coś to piszcie sms'a na numer 697860110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mora - Modo 13-10-2004 18:55

Stawiam na MOra ponieważ dlaczego miała by nie wygrać po 1 atut własnego lodowiska i moca gra u siebie!! MODO nadal bez formy przegrał swoje ostatnie spotkanie u siebie ze słabym Södertälje SK!!Mora walczy z każdym przeciwnikiem jak równy z równym potwierdza to remis na wyjeździe z DUJGARDENEM jak dla mnie 1!!

Typ : 1 Kurs : 2.85 Stawka : 10/10 Expekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jako ze ten mecz jest dopiero jutro, to jak dzisiaj wygram na Szwecji ( postawilem 200zl na stawke 1.7) to jutro zagram ten typ. Chocby dlatego, ze juz raz wtopilem na MoDo, wczoraj postawilem i przegrali z ostatnimi Södertälje. A Mora 4:4 z ekipa Czerkawskiego to naprawde nie zly wynik no i malo brakowalo a bym dobrze wytypowal, bo stawialem na More. Coz, grali dobrze a wiec trzeba im dac szanse na zwyciestwo z druzyna albo bez formy, albo charakteru, dlatego rowniez zdecydowanie 1. Tym bardziej ze stawka jest kuszaca, 2.30 w STS.

 

Aha, zapomnialem dodac, ze Mora w tym sezonie w meczach u siebie wygrala 2 z 3, przy czym ten trzeci zremisowala dosc dawno, bo zaraz na poczatku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny typ:

Assat - Blues 14-10-2004 17:25

Assta cięzki mecz!! Mecz 4 Assatu i ostatniego Bluesa!! Kurs jest tak wielki ponieważ GOŚCIE nie dali wygrać ze sobą w tamtym sezonie ani jednego spotkania!! Dlatego też spotkanie bardzo interesujaće.Assat w ostatnich 5 meczach bez porażki dlatego więc powinnien sobie poradzić a Blues patrzać na 5 spotkań w tył to tylko 1 skromne zwycięstwo ze słabo spisuującym się w tym sezonie HIFK'iem Dlatego też myśle że w tym roku zwyciężom GOSPODARZE!!!

Typ : 1 Kurs : 2.15 Stawka : 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy na lige Szwedzką:

Farjestads - HV 71 14-10-2004 19:0

Dla mnie w tym meczu każdy inny wynik będzie niespodzianką zdecydowanym faworytem są Gospodrze i myśle że tak pozostanie!!

Typ : 1 Kurs : 1.65 Stawka : 10/10 STS

Typ dodany : 14.10.2004, 13:48 Bubek w tej lidze : 3/4, + 15 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Swe. Elitserien

 

--------------------------------------------------------------------------------

Lulea - Djugarden 14-10-2004 19:0

Na rozegranych 5 dotychczasowych spotkań pomiędzy tymi drużynami na lodowisku Luleli 4 razy wygrali Gospodarze i raz przegrali. Lulea w tym sezonie wygrała 3 mecze u siebie przegrywajac jeden za to Djugrden nie wygrał żadnegona wyjeździe!! Dlatego statystykia za lulea i ja też!!!

Typ : 1 Kurs : 2.1 Stawka : 10/10 STS

Typ dodany : 14.10.2004, 16:39 Bubek w tej lidze : 3/4, + 15 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Swe. Elitserien

 

--------------------------------------------------------------------------------

Timra - Linkoepings 14-10-2004 19:0

Mecz 4 w tabeli GOSPODARZY i 2 GOSCI mecz wyrównany jak wiele innych w dzisiejszych ofertach więc ja daje wielkie szanse GOSPODARZĄ w tym sezonie nie przegrali jeszcze na własnym lodowisku!! Za to Goście na wyjeździe 1 wygrali i 2 przegrali mam nadzieje że również przegrają i powiekszą swój bilans przgranych meczy na wyjeździe !!!

Typ : 1 Kurs : 2 Stawka : 10/10 Expekt

Typ dodany : 14.10.2004, 16:45 Bubek w tej lidze : 3/4, + 15 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Swe. Elitserien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy na lige Szwedzką:

Farjestads - HV 71 14-10-2004 19:0

Dla mnie w tym meczu każdy inny wynik będzie niespodzianką zdecydowanym faworytem są Gospodrze i myśle że tak pozostanie!!

Typ : 1 Kurs : 1.65 Stawka : 10/10 STS

Typ dodany : 14.10.2004, 13:48 Bubek w tej lidze : 3/4, + 15 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Swe. Elitserien

 

--------------------------------------------------------------------------------

Lulea - Djugarden 14-10-2004 19:0

Na rozegranych 5 dotychczasowych spotkań pomiędzy tymi drużynami na lodowisku Luleli 4 razy wygrali Gospodarze i raz przegrali. Lulea w tym sezonie wygrała 3 mecze u siebie przegrywajac jeden za to Djugrden nie wygrał żadnegona wyjeździe!! Dlatego statystykia za lulea i ja też!!!

Typ : 1 Kurs : 2.1 Stawka : 10/10 STS

Typ dodany : 14.10.2004, 16:39 Bubek w tej lidze : 3/4, + 15 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Swe. Elitserien

 

--------------------------------------------------------------------------------

Timra - Linkoepings 14-10-2004 19:0

Mecz 4 w tabeli GOSPODARZY i 2 GOSCI mecz wyrównany jak wiele innych w dzisiejszych ofertach więc ja daje wielkie szanse GOSPODARZĄ w tym sezonie nie przegrali jeszcze na własnym lodowisku!! Za to Goście na wyjeździe 1 wygrali i 2 przegrali mam nadzieje że również przegrają i powiekszą swój bilans przgranych meczy na wyjeździe !!!

Typ : 1 Kurs : 2 Stawka : 10/10 Expekt

Typ dodany : 14.10.2004, 16:45 Bubek w tej lidze : 3/4, + 15 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Swe. Elitserien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuernberg - Iserlohn 15-10-2004 19:30

Każdy inny wynik będzie niespodzianką ponieważ Na 5 rozegranych spotkań pomiędzy tymi drużynami 4 wygrała Nuremberga. Gospodarze w tym sezonie nie szczycą formą u siebie na lodowisku może czas zacząc z takim słabym przeciwnikiem!!(2 zwycięstwa i 2 porażki). Goście również nie pasjunują formą na wyjazdach(3 zwycięstwa 5 porażek) Nuremberga w ostatnich meczach straciła cenne punkty i musi je nadrobić najlepiej ze słabymi drużynami czyli Iserlohn!!

Typ : 1 Kurs : 1.45 Stawka : 10/10 STS

Typ dodany : 15.10.2004, 08:14 Bubek w tej lidze : 7/9, + 29.85 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Ger. DEL

 

--------------------------------------------------------------------------------

Jaroslaw - Ufa 15-10-2004 16:30

Nie przewiduje tu innego wyniku!! Kązdy inny wynik niż zwycięstwo Gospodarzy będzie niespodzianką lecz trzeba pamiętać że w lidze Ruskiej często zdarzają się tego typu przypadki!!

Typ : 1 Kurs : 1.5 Stawka : 10/10 STS

Typ dodany : 15.10.2004, 08:17 Bubek w tej lidze : 2/2, + 13.5 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Rus. Superliga

 

--------------------------------------------------------------------------------

Ingolstadt - Frankfurt 15-10-2004 19:30

Stawiam na Gospoadzy ponieważ sobą dobrą drużyną u siebie czego nie można powiedzieć o gościach którzy na 5 spotkań na wyjeździe nie wygrali żadnego pozatym wszystkie spotkania rozegrane pomiędzy tymi drużynaami konczyły się zwycięstwem GOSPODARZY dlatego dla mnie 1!!!

Typ : 1 Kurs : 1.75 Stawka : 10/10 STS

Typ dodany : 15.10.2004, 08:20 Bubek w tej lidze : 0/0, 0 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Allsvenskan Norra

 

--------------------------------------------------------------------------------

Augsburg - Koelner 15-10-2004 19:30

Typuje na Kolner poniewąz jest drugi w tabeli i wygrał 3 na 4 spotkania na wyjeździe czego nie można powiedzieć o Gosćiach którzy wygrali zaledwie u siebie 2 spotkania na 4 rozegrane!!Dla mnie Kolenelr powinnien sobie poradzić!!! Więc 2 na Kolner!!

Typ : 2 Kurs : 1.85 Stawka : 10/10 STS

Typ dodany : 15.10.2004, 08:24 Bubek w tej lidze : 7/9, + 29.85 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Ger. DEL

 

--------------------------------------------------------------------------------

Kassel - Krefeld 15-10-2004 19:30

Kassel w dotychczasowych spotkaniach pomiędzy tymi drużynami spisywał się dobrze szczególnie u siebie więc dobra gra u siebie powinna mu ulatwić zadanie więc jak dla mnie 1!!!

Typ : 1 Kurs : 1.8 Stawka : 10/10 STS

Typ dodany : 15.10.2004, 08:26 Bubek w tej lidze : 7/9, + 29.85 j.

Dodaj komentarz (0) Rozgrywki : Ger. DEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...