Skocz do zawartości

TYPY - R@FAL


R@FAL

Rekomendowane odpowiedzi

Jokerit -SaiPa 1 :mrgreen:

Sparta- Vsetin 1 :mrgreen:

ERC Ingolostad-Krefeld Pinguine1 :mrgreen:

Kolner Haie-Iserlohn Roosters 1 :mrgreen:

Lugano-Zug 1 :mrgreen:

 

 

STAWKA:3zl WYGRANA:12.40zł

 

 

Stan konta-9.60zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Farjestad- Mora 1 :mrgreen: (było naprawde cieżko) 5-4

Karpat-Pelicans 1 :mrgreen: 3-1

TPS-SaiPa 1 4-0 :mrgreen:

Storhamar-Sparta Sarpsborg 1 (najprawdopodobniej bedzie odliczony kurs mecz został przłożony) :mrgreen:

Trondheim-Lillehammer 1 :mrgreen: 5-1

 

 

WSZYSTKO Z HOKEJA !!

 

STAWKA-5zł PRZEDYWIWANA WYGRANA-21.50zł bez meczu Storhamar ok. 15 zł

 

Stan konta 19.60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

AEK - Lillie -Tylko zwyciestwo ratuje ekipe gospodarzy, ktorzy są w fatalnej sytuacji. Astronomiczne długi, polowa graczy bedzie musiala opuscic klub to nie są wesole prognozy. AEK bardzo dobrze spisuje sie w lidze jednak w Pucharze UEFA jak narazie slabo 1 spotkanie i porazka aż 1-5 z Zenitem ! Lillie to bardzo mocna ekipa z francji w lidze spisuje sie znakomicie. Moim zdaniem X.

8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.Tbilisi-Sporting-Dynamo wyeliminowalo krakowska Wisle. Kto ogladal to widzial jaki poziom prezentuja pilkarze Tbilisi. Jak dla mnie to jest to troche wyzej niz dno. W lidze ostatnio przegrywaja wszystko wiec forma z meczu z Wisla zostala utracona. Nie widze po prostu zadnych argumentow ktore mialyby mnie zatrzymac przed graniem tego spotkania.

Sporting w lidze nie jest jakas rewelacja ale na pewno zasluguje na miano druzyny solidnej, ponadprzecietnej i takiej ktora moze wygrac w kazdym. Zajmuje 7 miejsce ale traci do lidera tylko 4 pkt. Na wyjazdach stosunek 2-2-2 i bramki 9-8. Ostatnio wpadka z Beira Mar 1-1 ale wczesniej rozbicie w puch boavisty 6-1.

Pewne zwyciestwo Sportingu po ciekawym kursie

8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruges - Utrecht---Bruggia podejdzie bardzo zmotywowana do tego spotkania. Pierwszy grupowy mecz niestety przegrali i są świadomi, że przyjeżdża do nich prawdopodobnie najsłabszy rywal grupowy. Ponadto pozostałe spotkania nie będą już takie łatwe i będą rozgrywane w coraz gorszych warunkach atmosferycznych.

Sportowo o Bruggie nie trzeba się martwić - w lidze idzie jak burza wygrywając mecz za meczem, natomiast Utrecht gra słabo, odnosząc wiele porażek.

Fakt, że w p.UEFA nie ma rewanżowych spotkań wyklucza jakiekolwiek kalkulacje, dlatego myślę, że Bruggia tej szansy nie zaprzepaści i gładko wygra mecz.

 

8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amica - AZ---Amica - jak Wisła - w pucharach zero grania. Az wstyd patrzeć, ale przynajmniej można trochę zarobić ;].

Ja również, jak reszta nie omieszkam opuścić tego spotkania w celu wzbogacenia się. Co prawda nie wszystkie buki ten mecz wystawiły - co już dużo mówi, ale reszta oferuje (jeszcze) całkiem przyjemny kurs.

Ale przejdźmy do spraw czysto sportowych.

Co prawda na początku napisałem, że Amica gra słabo w pucharach, ale tak naprawdę to jest tylko minimalnym czynnikiem przemawiającym za AZ.

Głównym powodem, dla którego stawiam na to spotkanie jest forma Alkmar, który miażdży po kolei przeciwników. W ich grze nie ma miejsca na kalkulacje, po prostu grają i wygrywają i myślę, że w tym spotkaniu również po prostu wygrają...

8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

system 4z5 + 4 pewniaki :D

 

a Albacete-Barcelona 2

a Espanyol-Mallorca 1

a Kayseri-Besiktas 2

a Breda-Den Haag 1

a Everton-Liverpool 0

PSchalke-Freiburg 1

P Werder-Kaisersl. 1

P Real M. -Sociedad 1

P Az-Twente 1

STAWKA 1zł Maksymalna wygrana 186zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

TYPY na weekend

 

1 Kupon :

SCHALKE-HANNOVER 1 1.5

WERDER-BOCHUM 1 1.45 8)

MARSEILLE-ISTRES 1 1.35

LILLE-RENNES 1 1.5

LYON-ST.ETIENNE 1 1.35 8)

NUMANCIA-BARCELONA 2 1.4 :oops:

 

Stawka : 5zł AKO : 8.3zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam kupon na dzis dla zabawy :p ciekawe co z tego bedzie

 

System 2z3 + 2 pewniaki

 

a PORTO-INTER M. x :mrgreen:

a VAN NISTELROOY ( MU ) SN 1 :oops:

a BARCELONA-CHELSEA 1 :DD

p WERDER-LYON 1 :f:

p AEK-BENETTON T. 2 :oops:

 

stawka 1zł maksymalna wygrana ok. 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...