Skocz do zawartości

Typy - Stypy


stypy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś niedziela i typy się tak ułożyły,że dziś wygrywają głównie goście a kursy z porfa są:

Kupon 1

St.Et. - Lyon 2 :D GOOLLL w 90 minucie nie ma to tamto

Udinese - Juventus 2 0:1 :D

Kalmar - Malmoe 2 1:0 :f:

K.Vary - Pardubice 2 :D

Katowice - Amica 02 :D

Bergano - Lazio 02 :D

AIK - Orebro 1 :(

Akurat liga włoska była szczęśliwa ale znów ta posrana liga Szwedzka zawiodła,wyczuć tych skandynawów jest naprawde trudno wiecznie trafiam na niespodzianki w tej głupiej lidze.Byłem pewien,że AIK sobie poradzi i nawet te ciotki wygrywały ale za kare niech spadną do drugiel ligi szmaciaże a Malmoe no cuż nie pierwszy raz przegrywają mecz z drużyną dla ,której to spotkanie nie ma żadnego znaczenia w przeciwieństwie do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam...uwazam ze sa to bardzo ciekawe typy,ale czy nie uwazasz ze sa one zbyt ryzykowne??najbradziej nie jestem pewien Juve i Lazio poniewaz Juve ostatnimi czasu nie pokazuje zbyt dobrej gry a wiadomo ze nigdy im sie nie grało zbyt łatwo swiadcza o tym ostatnie ich wyniki 1:0 i 0:0 wiec z tego wynika ze Juve czeka ciezka przeprawa ..a co do Lazio to po prostu przeczucie :DD Pozdro i zapraszam na moje forum :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o lidze szwedzkiej,eh heh ufff, jakoś często mnie tak liga zawodzi ale nie umiem tak sobie tego darować i zawsze na przkur losowi gram ją nadal i tak na dzisiaj:

IFK - Djurgarden 1

IFK musi to wygrać po prostu musi i już innego rozwiązanie nie może być.

Elfsborg - Halmstad 1X 1.67

No i Halmstad niby też musi ale nie gra u siebie a zawdonicy z Elfsborg rzadko u siebie przegrywają i będą chcieli się zrewanżować za przegraną 3:0

+

Stabaek - Lillestroem 1X 1.35

Shelbourne - Derry 1 1.45

Cr.Palace - Fulham poniżej 2.5 gola 1.7

I takie ładne AKO z STS wychodzi 10.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IFK - Djurgarden 1 :D 2:0

Elfsborg - Halmstad 1X 1.67 :D 1:1

+

Stabaek - Lillestroem 1X :D 1:1

Shelbourne - Derry 1 :f: 0:1

Cr.Palace - Fulham poniżej 2.5 gola 1.7 :D narazie 1:0

I takie ładne AKO z STS wychodzi 10.00

No i zaraz mnie coś trafi,jak to jest możliwe :c::c::c: na Derry kurs 6.2 szlak mnie zaraz trafi ,to niepierwszy mecz w historii moichj zakładów,który kończy się tak pier**** wynikiem. Rzygam.A h** jutro się odbije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra starczy już tych głupich wpadek na razie skuteczność typów jest na poziomie 3 z 4 ale kupony narazie nie siadają więc dziś pora to odmienić.

Kupon nr3

Pdobeskidzie - Sk.Gracze 1

Bełchatów - Groclin 1X

Świt - Pogoń 2

Vaduz - Winter. 1

Pardubice - Trinec 1

Sparta - Vstein 1

Massu - Calleri 1

AKO STS 19.78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra starczy już tych głupich wpadek na razie skuteczność typów jest na poziomie 3 z 4 ale kupony narazie nie siadają więc dziś pora to odmienić.

Kupon nr3

Pdobeskidzie - Sk.Gracze 1 :D

Bełchatów - Groclin 1X :(

Świt - Pogoń 2 :(

Vaduz - Winter. 1 :D

Pardubice - Trinec 1 :D

Sparta - Vstein 1 :D

Massu - Calleri 1 :f:

AKO STS 19.78

No cóż też się tak zastanawiałem nad typem na GKS ale to nic więcej PP nie tykam ale to też nic Massu drugi turniej z rzędu odpierd*** takie gówno,że się płakać chce,gość chyba postanowił wzbogacić się na bukach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...