Skocz do zawartości

TYPY - Mrugal


mrugal

Rekomendowane odpowiedzi


siemka

wiesz co ja Ci powiem niby wydaje sie Twój kuponik dobry ,ale powiem Ci ze w meczu Udinese-Juventus pachnie mi remisikiem moze nawet 1 :mrgreen: a dlaczego ?? Poniewaz jest to liga włoska a w niej dzieja sie rózne rzeczy ,Juvetus jedzie pewny po 3 pkt a jak zlekcewaza Udinese to napewno ich niezdobeda,zawodnicy Juventusu juz pierwsze odznaki słabszej formy pokazali w meczu LM z Maccabi (tylko 1:0) moim skromnym zdaniem wydaje mi sie ze Udinese jest silniejsza druzyna od Maccabi noi i jeszcze jeden plus po ich stronie stoi własne boisko ,jak wiadomo Udinese zdecydowanie wiekszosc pkt zdobywa u siebie ;) w ostatnich 2 sezonach Udinese przegrało z Juventusem na własnym terenie 0:1 oraz zremisowało 0:0 wiec widac ze łatwa przeprawa Juve nieczeka .

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

wiesz co ja Ci powiem niby wydaje sie Twój kuponik dobry ,ale powiem Ci ze w meczu Udinese-Juventus pachnie mi remisikiem moze nawet 1 :mrgreen: a dlaczego ?? Poniewaz jest to liga włoska a w niej dzieja sie rózne rzeczy ,Juvetus jedzie pewny po 3 pkt a jak zlekcewaza Udinese to napewno ich niezdobeda,zawodnicy Juventusu juz pierwsze odznaki słabszej formy pokazali w meczu LM z Maccabi (tylko 1:0) moim skromnym zdaniem wydaje mi sie ze Udinese jest silniejsza druzyna od Maccabi noi i jeszcze jeden plus po ich stronie stoi własne boisko ,jak wiadomo Udinese zdecydowanie wiekszosc pkt zdobywa u siebie ;) w ostatnich 2 sezonach Udinese przegrało z Juventusem na własnym terenie 0:1 oraz zremisowało 0:0 wiec widac ze łatwa przeprawa Juve nieczeka .

pozdrowionka

 

Jagodek Piszesz iż Udine jest silniejsza drużyną, a ponadto szukasz słabej formy Juve w meczu p. U.

cyt za pilkanozna.pl::

 

Znacznie słabiej poradzili sobie mający trzyzespołową reprezentację Włosi. Parma tylko zremisowała u siebie z Mariborem 0:0 i gdyby goście strzelili bramkę, zapachniałoby niespodzianką. JEszcze gorzej poszło Udinese, choć akurat ta ekipa wygrała u siebie. Jednak wynik 1:0 z Panoniosem to było za mało po porażce 1:3 w pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadzam sie z Toba ze włoskie druzyny w pucharze uefa zaprezentowały sie blado ale wiesz ja niemówie ze Juventus niewygra tylko ze niebedzie tak łatwo jak sie to wydaje niektórym ,chociaz zobaczymy jak ułozy sie ten mecz ,a co do meczu z Udinese z Panionosem to ogladałem ten mecz noi grecy skutecznie blokowali bramke i zagrali niezłe spotkanie,szczególnie ich defensywa mi sie podobała ,moze i masz racje ze na siłe szukam niespodzianki ale cos tak czuje ze tu bedzie x noi czyms musiałem potwierdzic swoje przeczucia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...