Skocz do zawartości

TYPY - Mistrzoo


Mistrzoo

Rekomendowane odpowiedzi


OTO MOJE TYPY NA DZIS

 

SOUTHAMPTON - MAN.CITY 0 (3.20) :DD

NORWICH - PORTSMOUTH 0 (3.00) :DD

EVERTON - TOTTENHAM 2 (3.00) :DD

BLACKBURN - ASTON VILLA 0 (3.00) :DD

BRIGHTON - SHEFFIELD UTD 0 (3.10) :DD

WEST HAM - WOLVERHAMPTON 1 (2.00) :DD

CREWE - WATFORD 1 (2.55) :DD

 

STAWKA 2zł

Kurs 1.366

EWK 2.458.77zł :shock: :DD :shock: :DD

 

MOJ REKORD :DD :DD :DD !! !! :DD :DD :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz dużą lub pogrubioną czcionką i CZYTAJ regulamin, następny post napisany dużą czcionką = ostrzeżenie

Jeżeli już podajesz typy, to podawaj to co obstawiasz a nie same mecze....pamietaj,ze mozesz edytowac posty - zebys nie pisal tego samego pod spodem. no i to tyle na początek...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MICHAł88 dzieki za sugestie...w tym kuponie miałem zamiar postawic na same 2 i jak sie okazało jesli postawiłbym na ST>MRREN to niezle bym sie naciął bo wygrało QUEEN OF SOUTH :DD dzieki tobie wygrałem zamiast niczego 447 zł :DD jeszcze raz dzieki :DD POZDRO :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaczniesz podawać typy przed rozpoczęciem się meczów ? Ty natomiast podałeś mecze które będziesz obstawiał bez typów (1x2) i po tym jak już te zdarzenia się odbyły wpisałeś typy :? . Po odbytych się już meczach nie trudno jest wejść na livescore i podać wyniki. Dlatego coś czuje, że ten wygrane to jest bardziej historyjka z rodzaju "fantasy", niż prawda. Jeśli rzeczywiście jesteś takim dobrym typerem to podaj mecze, które obstawiasz przed rozpoczęciem się spotkań, a nie po ich zakończeniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KISI.....

...o ja cie prosze ale ja podawałem tylko mecze nad ktorymi sie zastanawiam a nie juz obstawione...wyniki pisałem dopiero gdy wiedziałem ze wygrałem...i nie posadzaj mnie o jakies kopiowanie wyników z livescore'a bo nie jestem oszustem tylko prwdziwym maniakiem bukmacherskim i troche w tym siedze i wiem cos o obstawianiu i prosze cie zebys nastepnym razem nie robił mi takich zarzutów....z góry dzieki :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam prośbę napisz następnym razem swoje typy przed rozpoczęciem spotkań, a nie po ich zakończeniu. Wtedy rzeczywiście przekonamy się czego warte są Twoje typy i nikt Cię nie będzie posądzał o oszustwo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze to był mały fuks ale juz kilka razy miałem ze z 2 mecze dzieliły mnie od 2000zł...a liga Angielska i Niemiecka jest o tyle smieszn ze bardzo czesto wygrywają goscie lub jest duzo remisów...przykład moj typy :DD :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z kisi ,to co zrobiłes to zwykłe oszustwo ,pewie połowa forumowiczów tak mysli i niemiej pretensji do nas ze tak myslimy :mrgreen: ja ci nieuwierze dopoki niezobacze ze twoje typy beda podawane przed rozpoczeciem meczy lub zeskanujesz kupony i je nam tu umiescisz ,jesli niemasz skanera to ktos z przyjaciół napewno ma ... :mrgreen: jesli bedzie inaczej Cie przeprosze za posadzanie o oszustwo wiec udowodnij wszystim niedowiarkom to... :p

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistroo!!!!!co ty zes tu wymyslił :shock: :shock: kogo ty chcesz oszukac :shock: :shock: samego siebie chyba !! widac ze jestes tu poczatkujacy i chciałes zapenerowac swoimi umiejetnosciami typowania ale kto ci w t uwierzy ze wygrałes 2800zł??zeskanuj ten kupon i pokaz go na forum towtedy bedziesz dopiero goscx....a jesli nie to jestes po prostu nikim...jenym wielkim zerem!!i na twoim miejscu wstyd by mi było pokazywac tu takie oszczerstwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...