Skocz do zawartości

TYPY - michael


michael

Rekomendowane odpowiedzi

kupon 1

 

Dynamo K 2 :mrgreen: 4:2

Liverpool x2 :f: 1:0

Feyenoord 1 :mrgreen:

CSKA Sofia 1 :f:

Real 1 :mrgreen: 4:2

Ferencvaros 1 :mrgreen:

Villarreal 1 :mrgreen:

Wisła x2 :f::f::f:

 

stawka 5zł

ew. wygrana 29,47zł

 

kupon 2

 

Chelsea 1 :mrgreen:

Benfica 1 :mrgreen:

Wisła 2 :f::f::f:

 

stawka 5 zł

ew. wygrana 13,70

 

kupon 3

 

Real 1 :mrgreen: 4:2

Valencja 2 :f:

Barcelona 1 :mrgreen:

 

stawka 5zł

ew. wygrana 22,70

 

kupon 4

 

Man Utd 1 :mrgreen:

Besiktas 1 :mrgreen:

Lille 1 :mrgreen:

Stuttgart 1 :mrgreen:

Braga 1 :f:

 

 

kupon 5

 

Stuttgart 1 :mrgreen:

Lille 1 :mrgreen:

Feyenoord 1 :mrgreen:

Lazio 1 :mrgreen:

Besiktas 1 :mrgreen:

Aachen 1 :f:

Benfica 1 :mrgreen:

Juventus 1 :mrgreen: 1:0

 

stawka 5zł

ew. wygrana 26,90

 

kupon 6

 

Monaco 1 :mrgreen: 2:0

Arsenal 2 :f:

PSV 1 :mrgreen:

 

stawka 5zł

ew. wygrana 25,70

 

co myślicie o powyższych typach?? :idea:

 

w najgorszym wypadku odzyskam włożone pieniądze.... :lol:

jednakże czuję tą nutkę niepewności... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chciałem dodać słów kilka komentarza apropos moich typów: 8) :D

 

 

Lille: gra z przeciętnym shelbourne które jakimś cudem strzeliło bramki u siebie na 2:2: wyżebrali ale we Francji to już na pewno nie uda im sie nawet zremisować....

 

 

Besiktas: turkom nawet ściany będą pomagać na własnym terenie...choć w lidze raczej średnio to jednakże Bodo to rywal z niższej półki...

 

 

Wisła: w końcu nie zlekceważy rywala jak w krakowie. gruzini sie otworzą a wisła w najgorszym razie wypunktuje ich...

 

Aachen: dla tego 2 ligowca uefa to na prawde wydarzenie! pomimo demolki zadanej na wyjeżdzie u siebie nie odpuszczą. kazdy mecz dla takiego klubu jest meczem o wszystko.

 

 

Benfica: wyjazdowe 3:0 możę i załatwia sprawe awansu ale u siebie chłopaki z lizbony urządzą sobie festiwal strzelecki są zresztą w gazie..

 

 

Braqa: chłopaki przegrali wyjazd z Sercami ale u siebie wygrają choć nie wiem czy uda się awansować.... przekonuje mnie remis w lidze z silną Benfica ...

 

 

to tyle moich wyrywkowych komentarzy.... uwagi mile widziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aachen: dla tego 2 ligowca uefa to na prawde wydarzenie! pomimo demolki zadanej na wyjeżdzie u siebie nie odpuszczą. kazdy mecz dla takiego klubu jest meczem o wszystko.

 

 

Benfica: wyjazdowe 3:0 możę i załatwia sprawe awansu ale u siebie chłopaki z lizbony urządzą sobie festiwal strzelecki są zresztą w gazie..

 

Chwila refleksji, nie lubie grać wydarzeń po małym kursie na gospodarza w pucharach, jeżeli wygrał pierwszy mecz na wyjeździe i to wysoko. Wiekszość klubów do rewanżu podchodzi na luzie i gra innym składem. Podstawowi gracze siedzą na ławce i wchodzą w ostateczności. W takim meczu można trafić kartkę, która by wykluczała z meczów w dalszej rundzie, bądź może przytrafić się kontuzja, a przecież zaraz po pucharach są mecze ligowe, w wypadku teoretycznie zapewnionego awansu jednak ważniejsze. Oczywiście nie oznacza to, że nie są możliwe wyżej wymienione wygrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć obiecałem sobie przerwe to jednak mimo wszystko spróbuje puścić kuponik za 2 zł:

 

zobaczymy co z tego będzie:

 

Groclin 1 :mrgreen:

Arsenal 1 :mrgreen:

Anderlecht 1 :mrgreen:

Wisła 1 :oops:

Barcelona 1

Feyenoord 1 :mrgreen:

Porto 1

Manch utd strzeli :mrgreen:

Chelsea strzeli :mrgreen:

 

moge zgarnąć na czysto 10 zł. oby nastąpiło wreszcie przełamanie złej serii... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobrze sie zaczeło ciekawym jak będzie do końca.... jesli wszystko wejdzie to tym razem będę zły bo..... nie zdążyłem nadać tego kuponu!!!! niech to bedzie rozgrzewka przed następnym weekendem.. : :D pozdrawiam

 

skoro ja nie wygram to wy wygrywajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do oferty to sam wiesz czy jest dobra, czy są dyscypliny które Cie interesuja. jesli chodzi np. o tenis, to raczej grubo nie ma co grac, bo w przypadku kontuzji zawodnika zaklad jest wazny (np. w Gamebookers zwracaja kase). jesli chodzi o wyplacalnosc to raczej nie ma zadnego klopotu z Expektem, ja zawsze mam na drugi dzien kase na koncie (KredytBank). jest polskojęzyczny support, dosyć szybko odpisują. także moim zdaniem Expekt jest ok :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...