Skocz do zawartości

TYPY - Miras


obst_Miras

Rekomendowane odpowiedzi

hejka wszytskim typowiczom.jest to moj pierwszy post mysle z nie napisalem nic zle.szkoda ze tak pozno znalazlem to super forum ale nic sie nie dzieje postaram sie brac czynny udzial w zyciu forumowiczow.

Zaprezentuje Wam tutaj moje typy na dzisiejszy dzien tj.poniedzialek 27.09

Typy w STS-ie:)

Co o tym sadzicie?

 

Charlton-Blacburn typ 1 -kurs 2.05 :mrgreen:

Cottbus- 1860 Monachium typ 1x -kurs 1.30 :mrgreen:

Valerenga- Tromso typ 1 - kurs 1.95 :f:

Helsinborg - Landskrona typ 1 kurs 1.90 :f:

IFK Goeteborg - Kalmar typ 1 - kurs 1.80 :mrgreen:

 

Stawka: 5zl

Kurs:15,99

Ewentualna wygrana:79,98zl

 

Prosze o jakies komantarze lub swoje spostrzezenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej! Moje typy na dzis sa bardzo podobne ale pozwolisz ze odniose sie do 2 meczy z twojego kuponu:

Cottbus - TSV - mysle zespol z Monachium nie wygra tego meczu - takze z typem jak najbardziej sie zgadzam - z kilku powodow. Druzyna ta po srednim poczatku sezonu odniosla wprawdzie 2 zwyciestwa ale ostatnie mecze pokazaly ze dostali lekkiej zadyszki (remis 0:0 z beniaminkiem z Erfurtu i wygrana 1:0 z Duisburgiem - nie wiem skad chiwawa14 ma 3 ostatnie mecze wygrane po 3:0?) Energie Cottbus to druzyna ktora u siebie jest szczegolnie grozna i zagra dzis w najsilniejszym zestawieniu. Moim zdaniem w tym meczu padnie remis ale ze w 2 Bundeslidze rozne rzeczy sie dzieja wiec odpuscilem sobie dzisiaj postawienie na ktorakolwiek z obu tych druzyn.

 

Drugie spotkanie to IFK Goeteborg - Kalmar. Gospodarze walcza o tytul i po ostatniej porazce z Elfsborgiem nie moga sobie pozwolic na kolejne potkniecie tym bardziej ze Malmoe wczoraj wygralo. Ale sek w tym ze Kalmar pod koniec sezonu gra bardzo dobrze i tanio moim zdaniem skory nie sprzeda.A jak ktos bardzo chce wygrac to nie zawsze wychodzi.. Mysle ze tutaj padnie remis ... ale zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...