Skocz do zawartości

TYPY - Jagodek


Jagodek

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: WYCIAGAM WNIOSKI :arrowl:

 

hehe znow moje pare kuponow nieweszło ale to tak jest jak sie stawia kilka tych samych meczy na paru kuponach ale to nic jestem i tak szczesliwy bo moich oczekiwan niezawiodła nasza reprezentacja :mrgreen:

ciagle sukam swojego sposobu na gre ,od jutra przez najblizsze 12 dni bede testował takie cos :

- bede puszczał 1 kupon dziennie

-kupon złozony z 2 pewniejszych meczy i 2 mniej pewnych

-stawka bedzie o 3zł do 10 zł zalezy jak bede ocenial sznse swojego kuponu

- w wyjatkowych sytuacjach gdy bedzie bogata oferta bede stawiał dodatkowo tasiemca za 2zł

 

jesli przyniesie mi to zyski zaczne tak grac na dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogłaszam ze testowanie mojego zostaje przerwane ,poniewaz jak widze tyle meczy w ofercie to poprostu nieumiem zagrac 3,4 zdarzenia :mrgreen: Robie sobie przerwe nieweiem ile bedzie ona trwała zobacze jeszcze ;) Ale ta przerwa nieoznacza ze niebede puszczał kuponów :lol: bede stawiał dla poemocjonowania sie stawiał za 2 zł tzw tasiemce :p uzbieram sobie troszke kaski i wtedy moze bede stawiał duble albo triple zobacze jeszcze 8)

 

Kuponik jaki puszcze jutro :lol:

Bełchatów-Arka 1 1.60 :mrgreen:

Nottingham-Wolverhampton x2 1.41 :f:

Gratkorn-Karten x2 1.23 :f:

Ried-Woergl 1 1.40 :mrgreen:

FC Brissels-Anderlecht 2 1.45 :f:

Brest-Laval 1 1.85 :mrgreen:

Graffschap-Alkmar x2 1.23 :mrgreen:

Eidhoven-Zwolle x2 1.23 :mrgreen:

Telster-Volendam x2 1.20 :f:

Venlo-Mastricht 1 1.40 :mrgreen:

Stawka 2zł

Ewk 47,70zł ;(

 

A moze uda sie ze wejdzie ten kupon bo mecze dosc pewne gdyz duzo podpórek i jak miałem jakis moment zawachania to niestawiałem meczu liczac ze moze sie uda ,tak wykluczyłem np Lyon (pewnie wygra) ale kto wie.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wieksza kase polecam zagrac :

Bełchatów-Arka 1 1.60 (sts) wynik: 3:1 :mrgreen:

Bełchatów solidna druzyna która od paru sezonów walczy o awans do ektraklasy ale niestety szczescie im niedopisuje i dalej mecza sie w 2 lidze ,ale dla mnie to ich ostatni sezon w tej lidze gdyz moim zdaniem i nietylko... sa oni jednym z faworytów do awansu i zapewne awansuja i to pewnie z 1 miejsca .Sezon zaczeli dobrze wygrywaja praktycznie co sie da ,zdarzaja sie im tez staraty pkt ale to na wyjezdzie ,dzis w meczu z Arka sa dla mnie pewniaczkiem graja w najsilniejszym składzie,natomiast ich rywal drzuzna z Gdyni zaskakuje wszystkich swoja gra w tym sezonie ,potrafi wygrac z kazdym na własnym stadionie przedewszystkim (np 4:2 Kolportera) ale na wyjazdach niewyglada to az tak kolorowo chociaz nienajgorzej sobie radza ,ale trzeba zwrócic uwage ze Arka jedzie do Bełchatowa bez kilku podstawowych zawodników (Dymowski,Griszczenko,Krupski,Bartosiewicz,Murawski) Sam lige polska staram sie omijac bo czesto sa niespodzinki ale dzis ten mecz jest tzw pewniakiem noi kurs niezły ;)

 

Brussel-Anderlecht 2 1.45(sts) wynik: 0:1 :mrgreen:

Kruciutko bo mecz ten jest super pewniakiem ,gospodarze to beniaminek który gra słabo ale nic wiecej od niech raczej niemozna było oczekiwac ,natomiast Anderelch starcił juz 2 razy pkt na wyjezdzie z sredniakami wiec jesli niechce starcic kolejnych pkt do Brugge to takie mecze musza wygrywac i tak sie tez stanie ,wygraja conajmiej 2:0 .3:0 :mrgreen:

 

Zagrałem sobie to za 20zł wygrałem ponad 41zł i jestem zadowolony ,moze to jest sposob na gre dubel + tasiemiec dziennie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro z tesiemców to tylko taki ;)

 

726 Birmingham-Manch.Utd 2 :f:

733 Manch.City-Chelsea 2 :f:

788 St.Liege-Westerlo 1 :mrgreen:

797D.Zagrzeb-Slaven 1 :f:

818 Olimpiakos-Ergotelis 1 :mrgreen:

821 Espanyol-Barcelona 2 :mrgreen:

826 Den Hag-PSV 2 :mrgreen:

846 Mainz-Werder 2 :f:

 

Stawka 2zł

Ewk 75zł

 

Ten kupon wysyła mi kumpel.gdyz mnie niebedzie wiec moze kumpel ma szczesliwa renke zobaczymy :) jak wróce wczesniej moze jakis dubelek puszcze ,zobaczymy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis troche wiecej meczy niz wczoraj to moze wiecej bedzie typów trafnych ;)

 

Odra-Wisła 2 1.40 :mrgreen:

Bolesław-Sigma x2 1.25 :mrgreen:

Teplice-Blsany 1 1.45 :f:

Silkeborg-Fc Kopenhaga x2 1.16 :f:

Numancia-Levante 1x 1.30 :f:

Koeln-Oberhausen 1 1.45 :mrgreen:

Valerenga-Sogdnal 1 1.35 :f:

Rauffos-Mandalskameratene 1 1.95 :f:

Sandefjord-Stromsgodset 1 1.50 :f:

Halmstad-Kalmar 1x 1.15 :mrgreen:

Assyriska-Osters 1 1.60 :f:

Bodens-Froelunda 1x 1.16 :mrgreen:

Enkoping-Brommapojkarna 1 1.65 :mrgreen:

Gefle-Cafe Opera 1 1.45 :f:

Stawka 2zł

Ewk 196.20zł

 

liczyłem na lepsze rezultaty... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzis bez zadnego tasiemca ,dzis trzeba cos wygrac :mrgreen:

 

Zwolle-Dortrecht 1 1.75

Malmoe-Landskrona 1 1.45

Orebro-Trelleborg 1 1.40

Stawka 10zł

Ewk 32zł

 

 

Zwolle walczy o powrót do 1 ligi i narazie idzie im przyzwoicie ale ich przeciwnikiem tez zaspół z czołowki który tak ja gospodarze maja narazie tylko 1 porazke w lidze ,ale jesli Zwolle powaznie mysli o awansie takie własnie mecze z druzynami z czołowki sa bardzo wazne i trzeba je wyrywac ;) warto zagrac :DD

 

W Szwecji juz sezon duzymi krokami zbliza sie ku koncowi ,Malmoe jest bliskie mistrzostwa obecnie zajmuje 2 miejsce ale ma tyle samo pkt co lider i 1 mecz mniej wiec jesli ten mecz wygraja beda liderami i juz tylko 2 kolejki beda dzielic od mistrzostwa ,ale to mimo wszystko niebedzie łatwy raczej mecz dla nich gdyz Landskrona ciagle walczy o utrzymanie narazie niesa w strefie spadkowej ale to moze sie szybko zmienic i kazdy pkt jest dla nich wazny ;) warto zagrac :DD

 

Orebro zajmuje obecnie miejsce które oznacza walke o baraze o pozostanie w lidze wiec musza wygrywac najblizsze mecze jesli chca to iejsce opuscic ,2 druzyny przed nimi maja taka sama liczbe pkt wiec utrzymanie bez barazy jest dosc realne ,dzis bez problemu powinni zdobyc 3 pkt gdyz graja z ostatnim Trelleborgiem który juz niema szans na utrzymanie i opuszczenia tego miejsca ;) super pewne trzeba to grac dzis :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...