Skocz do zawartości

TYPY - RaDk


obst_radk

Rekomendowane odpowiedzi


No i mam pierwszy kupon na sobote i niedziele.Pierwsze cztery mecze to sobota, Utrecht to niedziela

 

:arrow: KuPoN 1 :arrowl:

873 16:00 Liverpool - Norwich TyP 1 1.40 :DD

875 16:00 Newcastle - West Brom. 1 1.50 :DD

877 18:15 Bolton - Birmingham 1 1.85 :evil: - Tutaj sie waham ale zaryzykuje.

997 20:00 Vitesse - Den Bosch 1 1.55 :evil:

1401 12:30 Utrecht - Den Haag 1 1.50 :DD

 

Stawka 6zł--->48zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KuPoN 1

873 16:00 Liverpool - Norwich TyP 1 1.40 :DD

875 16:00 Newcastle - West Brom. 1 1.50 :DD

877 18:15 Bolton - Birmingham 1 1.85 - Tutaj sie waham ale zaryzykuje. :evil:

997 20:00 Vitesse - Den Bosch 1 1.55 :evil:

1401 12:30 Utrecht - Den Haag 1 1.50 :DD

No i sie nie udało, został jeszcze Utrecht ale i jego wygrana i tak mi nic jusz nie da.To że Bolton tego nie wygra to mnie cały czas gnebiło i tak sie stało ale remis Vitesse to jusz przesada. No ale cóż. Heheh mam nadzieje że honor ligi holenderskiej na mojim kuponie utrzyma Utrecht. Bo nic wiecej jusz nie zostało.

 

I pierwsze -6zł na koncie.

 

I wypadało by sie ubrac i pomaszerować do STS :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Nie chce sie zabardzo a kawałek do STS mam. Trzeba by było wygrać kilka dziesiąt złotych i wpłacic na jakiegoś internetowego bukmachera. No jak narazie to zamieszcze mój kupon na poniedziałek. Prosze o wypowiedzi na temat tego kuponu.

 

:arrow: KuPoN 2 :arrowl:

1671 21:00 Charlton - Blackburn 1 1.95

1675 19:00 Valerenga - Tromso 1 1.90

1678 19:00 IFK Goeteborg - Kalmar 1 1.80

 

Stawka 4zł--->24zł

 

Charlton - Blackburn

Charlton nie jest drużyna typu Arsenal itp. w lidze angielskiej ale jeżeli chodzi o mecze u siebie w dotychczasowych rozgrywka to nawet i do Arsenalu można go porównać ponieważ z 3 meczów ma 2 zwycięstwa i 1 remis, tak jak Arsenal i gole 5-1.Blackburn zaś jeżeli chodzi o statystyki wyjazdowe to mógł by być mistrzem gdybyśmy odwrócili tabele. 3 mecze i 3 przegrane a ilość goli to 2-9.Mam nadzieje że sie nie myle.:)

 

Valerenga - Tromso

Tutaj od samego poczatku cos mi mówiło żeby postawić na Valerenge. Ale gdy popatrzałem na ich pierwszy mecz ligowy z Tromso w którym to Valerenga przegrała to mi troche mina zbrzydła.Ale i tak postawie na nich bo sprawdzając 4 ostatnie kolejki to Valarenga z 4 meczy wygrała 3 i 1 remis a w śród tych meczy był pogrom Rosenborgu 4-1. Ich bilans bramkowy z tych 4 ostatnich meczy wynosi 11-3.Dodam że jeżeli Valerenga chce utrzymać 2 miejsce musi wygrać ten mecz. Zaś Tromso zaskoczyło mnie tylko wygrana z Valarenga w tym sezonie w ich pierwszym meczu lecz analizujac 4 ostatnie kolejki to wypadaja bardzo słabo przy Valerenge gdyż z 4 meczy wygrali zaledwie 1, zanotowali 1 remis i 2 porażki. Ich bilans bramkowy to 3-5.

 

IFK Goeteborg - Kalmar

IFK ostatnią przegrana troche zepsuł sobie bilans spotkań gdyż miał 7 z rzędu wygranych meczy i wydaje mi sie że bedzie chciał sie zrehabilitować w tym spotkaniu. Po drugie at wygrana mu sie przyda gdyż jego 2 pozycja jest zagrożona przez Halmstads BK który gra z zespołem z dolnej częsci tabeli.Zaś Kalmar co mnie niepokoji dobrze sobie raci na wyjazdach i jeszcze nigdy nie przegrał tam, no ale kiedyś musi być ten pierwszy raz biorąc pod uwage że IFK musi to spotkanie wygrać a gdy Kalmar by je wygrał to jego pozycja w tabeli by sie niepoprawiła.

 

Prosze o komentarze co do mojich przemyśleń. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I LIGA MISTRZÓW może w niej bede mieć szczęscie bo mam bardzo asekuracyjny kupon.

 

:arrow: KuPoN 3 :arrowl:

187 Bayern - Ajax 1 1.65

189 Juventus - Maccabi T.A. 1 1.20

190 Manch. Utd. - Fenerbahce 1 1.35

192 Olympiakos - Liverpool 2 2.30

 

Stawka 2 zł--->12zł

Jak mi takie mecze nie siądą to nie wiem jusz co mam opstawiać.

Chyba sie załamie

 

Puchar UEFA

 

Tu mam dwa kupony na jednym zame 1 a na drugim 2 :D

 

:arrow: KuPoN 4 :arrowl:

669 Lazio - Metalurg D. 1 1.30

640 Stuttgart - Upjest 1 1.35

667 Benfica - B.Bystrica 1 1.20

653 Aachen - Hafnarfjordur 1 1.35

 

Stawka 8zł--->19zł

 

:arrow: KuPoN 5 :arrowl:

652 Hapoel B.S. - Newcastle 2 1.60

658 Djurgarden - Utrecht 2 3.0

636 Met.Liepaja - Schalke 2 1.70

 

Stawka 2zł--->15zł

 

No i nic tylko czekać, a jeżeli macie jakieś komentaże to bardzo chetnie sie z nimi zapoznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odnosnie kupony na LM:

wg mnie bardzo ryzykownie grasz stawiajac na Bayern .wg mnie nie bedzie im latwo wygrac.Ajax to solidna druzyna ktora w Monachium bedzie chciala wywalczyc przynajmniej remis.no ale zycze powodzenia :mrgreen:

Juve i MU -OK

Liverpool bedzie im ciezko tutaj moze pasc remis.Olympiakos jest zawsze bardzo grozny na wlasnym boisku takze bedzie bardzo ciekawy mecz.tutaj moj typ:X2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki do połowy meczu

 

International - Champions League grp. A

20:45 Olympiakos Liverpool :shock: ;(

International - Champions League grp. C

20:45 Bayern Munchen Ajax :DD

20:45 Juventus Maccabi Tel Aviv :DD

International - Champions League grp. D

20:45 Man.United Fenerbahce :DD

 

Mam nadzieje że tylko wynik meczu gr A sie zmieni.

A postawiłem na Liverpool wieżac że dudek mnie nie zawiedzie :|

Jeszcze maja 45 min.

 

No i jednak wałek. Jeden Liverpool i po kuponie.

Stan po 3 kuponach -12zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...