Skocz do zawartości

TYPY - Cinaz


cinaz

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem publicznie pochwalić się swoim typami, na "dobry" początek zamieszczam pierwszy kuponik na czwartkowe wybrane przeze mnie mecze ligi szwedzkiej:

STS

Kupon [1] 2z3

609. Elfsborg - IFK 2 2.25 :evil:

610. Kamar - Helsinborg 1 2.4 :DD

611. Orebro - Malmoe FF 2 1.95 :DD

 

Stawka = 3 Wygrana = 39

 

IFk jak i Malmoe to liderzy ligi szwedzkiej, żadna z tych drużyn myśląc o tytule mistrza Szwedzi nie może pozwolić sobie na stratę punktów, IFK na 6 ostatnich spotkań wygrało 6, Malmoe nie jest w takiej formie ale gra ze słabszą drużyną, natomiast Kamar i Helsinborg prezentują ostatnio zbliżoną formą lecz za zwycięstwem Kamaru przemawia atut własnego boiska i chęć grania w pucharze UEFA.

 

Nie poszło, a szkoda.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


STS

Kupon [3]

 

420. CSKA Moskwa - PSG 1 2.1 :DD

Ruscy u siebie byli zawsze u siebie mocni i nie pozwolą sobie na stratę punktów, natomiast PSG w tym sezonie gra słabo, strzela mało bramek i przegra w Moskwie.

 

422. Barcelona - Szachar 1 1,25 :DD

no comment

 

424. Chelsea - FC Porto 1 1,45 :DD

Ten mecz będzie b. ciekawy, nie dawne "dziecko" obecnego trenera będzie chciało pokazać się z jak najlepszej strony, lecz Chelsea będzie kontynuować będzie dobrą passę i pokaże się zrównie dobrej strony jak w I meczu LM

 

427. Rosenborg - Arsenal 2 1,6 :f:

Mocny Arsenal potrafi grać w LM lepiej na wyjazdach nich u siebie w domu, norwegowie nie powinni stawiać im dużego oporu. Arsenal wygra pewnie

 

465. Lecce - Livorno 1 1,7 :DD

Lecce musi wygrać by awansować, a Livorno nie gra ostatnio za dobrze na wyjazdach

 

469. Chievo - Torino 1 1,8 :f:

j.w

 

AKO=18,63

 

Życzę wygranych

 

Dzisiaj próbuje dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [4]

 

637. Dyn. Tibilisi - Wisła X2 1.13 :evil: :evil: :evil:

638. G'Birligi - Aigaleo 1 1,6 :evil:

646. Sigma O. - Saragossa X2 1,36 :DD

648. Besiktas - Bodo Glimt 1 1,3 :DD

651. Lille - Shelbourne 1 1,25 :DD

655. Auxerre - Alborg 1 1,25 :DD

656. Beveren - Lewski 1X 1,25 :DD

662. Bochum - St. Liege X2 1,97 :DD

663. Feyenoord - Odd 1 1,25 :DD

671. Rangers - Maritimo 1 1,5 :DD

672. Udinese - Panionios 1 1,35 :DD

 

 

Puszczam takiego długiego tasiemca... trzymam kciuki ;)

 

Dziekuje Ci Wislo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [5]

 

810. 19:00 Arka - Polkowice 1 1,75 :evil:

Arka jest na fali u siebie jeszcze w tym sezonie nie przegrała, podtrzymają zwycięską passę, chociaż zwycięstwo będzie znikome 1:0.

 

811. 19:00 Belchatow - ŁKS 1 1.40 :DD

GKS lider II ligi, jeśli chce utrzymać się na fotelu lidera musi wygrać.

 

826. 20:00 Nijmegen - Roosendaal 1 1.75 :DD

Roosendaal na 6 meczów zdobył zaledwie 4 pkt zaliczając 4 porażki w tym dwie na wyjeździe tracąc 7 bramek, natomiast Nijmegen musi wygrać i to jest najlepsza okazja żeby podreperować konto punktowe tj. 7pkt na 6 meczów (2 zwycięstwa u siebie). W ostatnim meczu pomiędzy drużynami 22.09.04 Nijmegen pokonało Roosendaal 4:0.

 

836. 20:45 Cork - Shamrock X 3.2 :evil:

Shamrock zaliczyło już 9 porażek na wyjeździe w tym sezonie i 6 ostatnich meczów bez zwycięstwa, natomiast Cork w ostatmi meczu męczyło się z ostatnim Dublin City. Ostatmi mecz pomiędzy tymi drużynami 11.09.04 zakończył się remisem i tak też będzie tym razem. Mało bramek 0:0 lub 1:1.

 

AKO: 13,72

 

Teraz muszę wygrać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na fakt, iz do tej pory na kuponie miełem przeważnie po jednym pudle zaczynam grać singielki i podwójne typy.

 

Na 32 dwa mecze trafiłem 24 czy jest to 75% skuteczność. Przez weekned nie gram ale od nowego tygodnia gram i wygrywam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam tydzień... zagram jeszcze starym stylem czyli nie singielki i dubelki:

 

STS

Kupon [6]

1811. Sporting L. - Leiria 1 1,4 :evil:

Jeśli Sporting chce się liczyć w lidze to musi wygrać to spotkanie i napewno to uczyni

 

1814. IFK Goeteborg - Djurgarden 1 1,75 :DD

Grają dwie drużyny zajmujące wysokie miejsca w tabel ligi szwedzkiej, IFK walczy o tytuł, natomiast Djurgarden to udział w pucharze UEFA, na 6 rozegranych ostatnio spotkań zdobyły odpowiednio 15 i 13 punktów na 18 możliwych. Za zwycięstwem IFK przemawia fakt, iż Djurgarden zanotowało tylko dwa wyjazdowe zwycięstwa, 6 remisów i 3 porażki, natomaist IFK u siebie gra: 7 zwycięstw, 2 remisy i 2 przegrane. Ponadto w tym sezonie Djurgarden przegrało z IFK u siebie 1:2, abyło to 18 maja.

 

1815. Landskrona - Hammarby 1X 1,38 :DD

Landskrona walczy o utrzymanie w lidze, ostatnio ma dwa mecze wygrane pod rząd, natomiast Hammabry prezentuje nierówną formę notując w sezonie 4 wygrane wyjazdowe, 2 remisy i 5 porażek.

 

AKO: 3,381

 

Dziś wygrywam :lol:

 

:evil: żeby nie Sporting to bym przytulił trochę grosza, a tak nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [7]

 

181. Braga - Nacional 1 1.85 :DD :DD :DD

 

Braga zanotowała ostatnio remis z Benificą na wyjeździe, zajmuje miejsce w środku tabeli podobnie jak Nacional, który w tym sezonie już dwa razy przegrał na wyjeździe. Braga na dwa mecze u siebie zdobyła 4 punkty strzelając wprawdzie 2 bramki. W dzisiejszym meczu typuje zwycięstwo gospodarzy w minimalnym stosunku.

 

Jak do tej pory miałem pecha, ale naszczęście zła passa zakończona... WYGRAŁEM !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [8]

 

313. Płock (1) - LKS (2) 1.40 1 :DD

309. Gornik (1) - Katowice (1) 1.60 1 :DD

311. Leczna (1) - Polonia (1) 1.59 X2 :DD

314. Lech (1) - Arka (2) 1.40 1 :DD

312. Ostrowiec (2) - Nowe Miasto (3) 1.30 1 :evil:

 

AKO: 6,48

 

Jak to jeden meczyk może popsuć taki fajny kuponik... ajt ajt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jakies uzasadnienie do meczu Gornika z Polonia? Leczna mozna powiedziec, ze jest na fali, wygrali z Gornikiem Z., doszedl Kucharski, wreszcie zagrali dobry mecz i odbili sie od dna. Polonia za to ulegla po slabym meczu Koronie a potem w lidze tlyko remis z Lubinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: wygranie jednego meczu (chwała im za pokonanie Górnika) jak mówi przysłowie ".... wiosny nie czyni". Ciężko nazwać falą zdobycie w sześciu ostatnich meczach 3 punktów w tym 5 porażek z rzędu. Pozyskanie Kucharskiego (ocena w Przeglądzie Sportowym - 6) nie jestem wzmocnieniem gwarantującym sukces, zawodnik musi wdrożyć się w taktykę drużyny, zgrać z nia itp. Jedynym plusem jaki może przemówić za Łęczną to dwójka młodych obiecujących napastników, chociaż w tym sezonie w lidze strzelali rzadko tj. 4 bramki, natomiast bramkarz z Łęcznej kapitulował 12 razy :( . Co do Polonii to fakt, iż w tym sezonie zanotowała już 3 wyjazdowe porażki strzelając przy tym tylko 1 bramkę, a tracąc 9. Jednakże w ostatnim sezonie Polonia dwukrotnie pokonała Łęczną i za wszelką cenę będą chcieli nie przegrać, a napewno przerwać trwająca od 28 sierpnia serię bez zwycięstwa.

 

Patrząc ze statytycznego punktu wszystko może się zdarzyć, jednak ja wyżej oceniam szansę Polonii, jednocześnie grając dość bezpiecznie X2.

 

POZDRO 4 Ewelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się do błędu... a mianowicie obstawienie wygranej KSZO Ostrowiec z Drwęca Nowe Miasto Lubawskie to z mojej strony nieporozumienie. Chyba mi coś padło na oczy :roll: KSZO w lidze niczym pozytywnym niezaskakuje, gra słabo, strzela mało bramek i zajmuje niską lokatę w tabeli. Szkoda tylko tego kuponu i małego wyczucia w obstawianiu tego meczu... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje MŚ Europy to bardzo ciekawa pozycja dla wszystkich miłośników obstawiania. Przy typowaniu, moim zdaniem nie ma sensu opierać się o niedawno rozegrane Mistrzostwa Europy, ponieważ wiele reprezentacji prowadzonych jest przez nowych selekcjonerów, w drużynach nastąpiły zmiany kadrowe. Jednakże niektóre uznane „marki” zawsze grają na wysokim, przynoszącym zwycięstwo poziomie. Poniżej zamieszczam wybrane przez mnie mecze:

 

STS

Kupon [9]

 

750. Anglia - Walia 1,35 1 :DD

Faworyt „grupy polskiej” nie może pozwolić sobie na stratę punktów z Walijczykami. Dla selekcjonera Svena Gorana Ericssona wszystkie mecze w eliminacjach to meczez o posadę. Po powrocie do kadry W. Rooneya napewno znaczenie zwiększyła się siła mapadu Anglików. Również blok defensywny został wzmocniony L. Ferdinandem. Mając obstawiać konkretny wynik tego spotkania typuję oczywiście zwycięstwo Anglików 3:1.

 

754. Czechy - Rumunia 1,7 1 :DD

Czesi po ostatnim bardzo dobrym występie w ME, napewno awansują do kolejnych finałów ME. Rumuni będą chcieli urwać punkt naszym sąsiadom ale 3 punkty zostaną w Czechach.

 

756. Szwecja - Węgry 1,45 1 :DD

Szwecja gra ładny ofensywny futbol, Węgrom w tym spotkaniu pozostanie bronienie dostępu do własnej bramki i nadzieja na stracenie jak najmniejszej liczby bramek. Szwedzi pokonają ich gładko i pewniej - 2:0.

 

AKO: 3,32

 

 

Kupon [10]

 

753. Białoruś - Mołdawia 1,5 1 :DD

760. Ukraina - Grecja 1,29 1X :DD

769. Macedonia - Holandia 1,3 2 :f:

771. Słowenia - Włochy 1,16 X2 :f:

761. Azerbejdzan - Irlandia Płn. 1,36 :DD

751. Finlandia - Armenia 1,3 1 :DD

773. Argentyna - Urugwaj 1,4 1 :DD

767. Chorwacja - Bułgaria 1,83 X2 :DD

 

AKO: 13,21

 

 

Kupon [11] Over/Under 2.5 2 z 3

 

898. Austria - Polska 1,9 2 :DD

901. Chorwacja - Bułgaria 1,85 2 :DD

895. Izrael - Szwajcaria 1,85 1 :f:

 

AKO: 3,51 / 3,42 / 3,51

 

 

Kupon [12]

 

1055. Mława - Radomiak 1,55 X2 :DD

1060. Ostrowiec - Swit 3,25 2 :f:

1059. Arka - Korona 3,1 X :f:

1058. Piast - Jagiellonia 2,06 X2 :DD

 

AKO: 34,64

 

Troche wysoki kurs ale mam czucie co do tych meczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosną szanse Świtu w meczu z KSZO: Wczoraj w późnych godzinach wieczornych nastąpiły duże zmiany personalne w Stasiaku/KSZO Ostrowiec Św. Od prowadzenia drużyny odsunięci zostali trenerzy Petr Němec i Mariusz Łaski, a z funkcji prezesa odszedł Sławomir Krawiec.

 

http://90minut.pl/news.php?id=194609

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowem komentarza do moich sobotnio-niedzielnych typów muszę napisać, że sport to bardzo nieprzewidywalne „zjawisko”. Buki zacierają ręce po megasensacyjnym remisi Portugalczyków z Lichtensteinem, który zdobył pierwszy od ośmiu lat punkt w meczu eliminacyjnym. W moim przypadku „wtopiłem” na meczu Włochów i Holendrów. Oba te mecze powinny zakończyć się zwycięstwem faworytów ale niestety... Zanim jednak wytypuje mecze, które „zagram” w środę wezmę pod uwagę to co wydażyło się w weekend.

 

Inną sprawą jest moje typowanie II ligi polskiej, które zakończyło się nie powodzeniem ale tym się nie zrażam, bo na przykład obstawiałem remis w meczy Arki z Kolporterem, a Areczka zrobiła mi niespodziankę i wygrała 4:2. Przegrany kupon smuci mnie (mogłem zagrać na 1X), a cieszy zwycięstwo klubu z Trójmiasta.

 

Co do meczu środowych to zastanawiam się przede wszystkim czy obstawiać mecz Polski w Walią. Boję się, że mogę popaść w zbyt huraoptymizm i obstawić zwycięstwo Polaków, które moim zdaniem nie jest wcale takie pewne. Polska w sobotę pokonała Austrię ale styl gry nie był najlepszy. I wcale nie chcę potwierdzać powiedzenia, że Polak to takie stworzenie co ciągle narzeka nawet gdy jest dobrze... Ogólnie jednak dobrze, że wygrali.

 

Statystyka:

 

Typowane mecze: 59

Trafione mecze: 44

Skuteczność: 80%

 

Kuponów wysłanych: 12

Kuponów wygranych: 4

Skuteczność: 33%

 

Podsumowując moje typowanie, bardziej wymierne zyski przynosi granie kuponów zwanych singielkami i ewentualnie dubelkami niż długie tasiemce (zazwyczaj wypadał mi jeden mecz lub dwa ajt ajt) , jak również granie 2 z 3 itp. Ten tydzień grał właśnie będę takimi systemami ewentualnie zamieszczał będę propozycje grania. Dzięki Pedroz za wskazówki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [13] (oby był szczęśliwy...)

 

Na dzisiejszy dzień gram tylko jednego singielka:

 

7. Empoli - Albinoleffe 1,85 1 :DD

 

Lider Serie B podejmie beniaminka ligi, które altualnie zajmuje wysokie 4 miejsce w tabeli. Empoli na 3 mecze u siebie wygrało 2, zremisowała 1 (6-2 w bramkach), natomiast Albinoleffe ma identyczny stosunek w meczach wyjazdowych. Empoli w trzech ostatnich meczach wygrywało z przeciwnikami, natomiast Albinoleffe w dwóch ostatnich meczach remisowało. Aspirujące na grę w Serie A Empoli musi wygrać ten mecz, zaś po bardzo dobrym początku ligi beniaminek zasmakuje po raz pierwszy przegraną w starciu z bardziej doświadczoną drużyną.

 

No i wygrana skromna bo 1:0 ale bukmacherów okradłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszy dzień trzy propozycje w STS'ie (eliminacje do ME do 21 lat):

 

94. Dania - Turcja 1,8 1 1:1 :f:

 

Dania - lider grupy w 2 mechach zanotował 2 zwycięstwa (bramki 5-3). W ostatnim sobotnim meczu Dania odniosła wyjazdowe zwycięstwo z Albanią, tracąc bramkę w 90 minucie meczu. Turcja natomiast zajmuje 5 pozycję, gromadząc w 3 meczach 4 punkty (bramki 2-2). Jeśli Turcja chce utrzymać kontakt z czołówką musi zdobyć punkty na wyjeździe, jednak gospodarze podtrzymają zwycięską passę.

 

 

92. Islandia - Szwecja 1,8 2 3:1 :shock:

 

Młodzieżówka szwedzka zajmuje 2 pozycję, w 3 meczach gromadząc 6 punktów (bramki 3-3). W ostatnim meczu wygrali z bardzo słabymi Węgrami 2-1. Islandia zajmuje 3 pozycję, gromadząc w 3 meczach 4 punkty (3-3). Islandia w ostatnim meczu pokonała Maltę zapewniając sobie zwycięstwo w 92 minucie.

 

Niespodzianka

 

87. Mołdawia - Szkocja 2,6 1 0:0 :f:

 

Mołdawianie zajmują dopiero 5 pozycję - 3 mecze, 3 punkty, bramki 3-4. Szkoci ostatnie 6 pozycję w grupie - 2 mecze, 1 punkt, bramki 1-3. Mołdawia w sobotę pokonała na wyjeżdzie Biołoruś 3:2, chociaż przegrywali w I połowie 2:1. Szkocja w ostatnim pojedynku u siebie przegrała z Norwegią 0:2. Mołdawia będzie chciała podreperować swoją zdobycz punktową i może sprawić niespodziankę pokonują bardziej utytułowanych Szkotów.

 

 

Wczorajsze moje propozycje to totalna klapa, obiecuje poprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [14]

 

260. Walia - Polska 1,35 X2 :DD

Polacy są „na fali”!! Osobiście liczę na 3 punkty ale asekuracyjnie obstawiam również remis.

 

263. Paragwaj - Peru 1,5 1 :f:

Aktualnie trzecia drużyna Ameryki Południowej (wyżej w tabeli jest tylko Brazylia i Argentyna) zmierzy się z przedostatnią drużyną, która w sobotę zaliczyła porażkę wyjazdową z bardzo słabą Boliwią. Paragwaj chcąc znaleść się w najlepszej czwórce eliminacji nie może pozwolić sobie na stratę punktów.

 

264. Brazylia - Kolumbia 1,3 1 :f:

Brazylia od zawsze walcząca z Argentyną o prymat w Ameryce południowej musi pokonać Kolumbijczyków. W 9 spotkaniach Brazylia zgromiadziła 19 punktów (straciła 8 punktów) W ostatnim meczu w bardzo ładnym stylu pokonała na wyjeździe Wenezuelę w stosunku 2:5 prowadząc już 0:5.

 

AKO: 2,632

 

Kupon [15]

 

265. Chile - Argentyna 1,15 X2 :DD

271. USA - Panama 1,25 1 :DD

255. Litwa - Hiszpania 1,3 2 :f:

261. Włochy - Białoruś 1,22 1 :DD

258. Cypr - Francja 1,25 2 :DD

250. Dania - Turcja 1,16 1X :DD

 

AKO: 3,251

 

 

Kupon [16]

 

247. Ukraina - Gruzja 1,45 1 :DD

254. Islandia - Szwecja 1,6 2 :DD

316. Azerbejdzan - Anglia 1,65 2 (over 2,5) :f:

249. Norwegia - Słowenia 1,8 1 :DD

 

AKO: 6,890

 

Kupon [17] Niespodzianka

 

256. Holandia - Finlandia X 5,0 :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [19]

 

580. Lyon - Caen 1,4 1 :DD

590. De Graafschap - Alkmaar 1,23 X2 :DD

603. Duisburg - Unterhaching 1,8 1 :DD

 

AKO: 3,09 :DD :DD :DD

 

 

Kupon [20]

 

600. Waterford - Cork 2,3 1 :f:

579. FC Brussels - Anderlecht 1,5 2 :DD

 

AKO: 3,45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem jeszcze kupon na sobotę

 

Kupon [21]

 

781. Austria W. - Mattersburg 1,3 1 :DD

731. Fulham - Liverpool 1,25 X2 :DD

732. West Brom. - Norwich 1,21 1X :DD

810. Bordeaux - Istres 1,45 1 :f:

819. La Coruna - Gatefe 1,4 1 :DD

912. Juventus - Messina 1,3 1 :DD

 

AKO: 5,188

 

Było jak zwykle bardzo blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STATYSTYKA

 

Ilość kuponów : 21

Ilość wygranych kuponów: 8

Skuteczność: 38,10%

 

 

Ilość zakładów: 92

Ilość trafionych zakładów: 67

Skuteczność: 72,8%

 

 

Średni kurs zakładów: 1,63

Średni kurs trafionych zakładów: 1,51

Średni kurs nietrafionych zakładów: 1,95

 

Najwyższy kurs trafiony: 2,4

Najniższy kurs trafiony: 1,15

Najwyższy kurs nietrafiony: 5

Najniższy kurs nietrafiony: 1,13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [22]

 

1461. Malmoe FF - Landskrona 1,45 1 : :c:

 

Walczące w Allsvenskan Malmoe FF po ostatniej przegranej 1:0 na wyjeździe z Kalmar FF, musi odbudować swoje konto punktowe jeśli chce siegną po tytuł Mistrza Szwecji. Landskrona na 6 ostatniej meczy zdobył 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy, 2 przegrane). W ostatnim meczu zremisowało 0:0 z słabym Hammarby.

 

1462. Orebro - Trelleborg 1,6 1 :DD

 

Trelleborg zdobył 1 punkt na 5 ostatnio rozegranych meczy. We wrześniu w 4 przegranych meczach straciło 14 bramek, strzelając tylko 2 bramki. Aktualnie prezentują najsłabszą formę z całej ligi nie odnosząc zwycięstwa od lipca.

 

1454. Portsmouth - Tottenham 1,4 X2 :f:

 

Trzynasty w tabeli Portsmouth podejmie dziewiąta drużynę Premiership. Tottenham w tym sezonie strzela i traci bardzo mało bramek (5-3) odnotowując przy tym ostatnio bardzo dobre wyniki na wyjazdach: zwycięstwo z Evertonem (1:0) i Oldham, remis z Chelsea, nie przegrało w lidze na wyjeżdzie. Natomiast Portmouth może poszczyciś się: 2 zwycięstwa, 1 remis i porażka u siebie (w bramkach 11-11). Ostatnie zwycięstwo ligowe zanotowali 11.09.2004r. pokonując, aktualnie najsłabsze w lidze Crystal Palace.

 

AKO: 3,248

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [23]

 

93. Fenerbahce – Lyon 1,34 1X :f:

94. Juventus – Bayern 1,74 X2 :f:

99. Sparta – Manch. Utd. 1,78 1X :DD

 

AKO: 4,05

 

 

Kupon [24]

 

92. Ajax – Maccabi 1,4 1 :DD

96. Liverpool – La Coruna 1,15 1X :DD

97. Monaco – Olympiakos 1,55 1 :DD

98. Leverkusen – Roma 2,25 1 :DD

163. Dynamo K. 1,7 1 (strzeli) :f:

 

AKO: 9,54

Wczorajsze trzy mecze połozyły mi jak widać powyżej dwa kupony, nie moc strzelecka Dynama Kijów w meczu z Realem, w którym wreszcie pokazał się Owen, i porażka lidera ligi tureckiej i wygrana lidera Seria A nad monachijczykami. Szkoda tych dwóch kuponów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [25]

 

297. Osters (2) – Djurgarden 1,13 X2 :DD

 

Szwedzki pierwszoligowiec, który tydzień temu pokonał inny drugoligowy klub 1:0 (w pucharze Szwecji) w tym tygodniu również pokusi się o zwyciestwo. Osters zanotowało 3 zwycięstwa pod rząd zajmuje aktualnie 7 pozycję w drugiej lidze. Nie mające już szans na mistrza Szwecji Djurgarden będzie na pewno chciało wystąpić w pucharze UEFA.

 

259. Kujawiak – Bełchatów 1,35 X2 :DD

 

Lider II ligi zmierzy się z wiceliderem, a więc na szczycie. Wydaje się, że Bełchatów jest w lepszej formie, Kujawiak stracił ostatnio punkty na wyjeździe ze Szczakowiankom i na pewno będzie chciał odrobić stracone punkty. Bełchatów strzela dużo bramek (23) i napewno przetestuje dobrą obronę Kujawiaka (8 straconych bramek).

 

263. Panathinakos – Arsenal 1,75 2 :f:

 

Absolutny pewniak Arsenal. Grecy nie powinni stanowić dla kanonierów trudnej przeprawy. Do składu koniczynek powraca Olisadebe, ma zagrać ale nie przez cały mecz. Arsenal nauczony poprzednim meczem w Trondhaim powinien zapewnić sobie większą przewagę bramkową w pojedynku z Panathinakosem, aby spokojnie kontrolować przebieg meczu. Arsenal wygra pewnie.

 

260. Anderlecht – Brema 1,39 1X :f:

 

Foletowi z Brukseli czekają na swoje pierwsze punkty w LM. To ostatnia szansa, żeby "zamieszać" w tabeli grupy G. Muszą odnieść zwycięstwo. Czwarta drużyna Bundesligi straci punkty w Brukseli.

AKO: 3,71

 

Kupon [26]

 

325. Milan – Barcelona 1,9 2 (over 2,5) :f:

330. Valencia – Inter 1,9 2 (over 2,5) :DD

324. Chelsea – CSKA 1,8 1 (under 2,5) :DD

AKO: 6,49

 

Arsenal po prostu mnie wku :c: Jak można było zremisować, Sorki Pedroz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

 

Kupon [27]

398. Feyenoord - Hearts 1,35 1 :DD

404. Saragossa - Utrecht 1,5 1 :DD

405. Bilbao - Parma 1,8 1 :DD

 

AKO: 3,645

 

Kupon [28]

394. Aachen - Lille 1,9 2 :f:

401. Schalke - Basel 1,55 1 :f:

402. Auxerre - Grazer AK 1,45 1 :f:

 

AKO: 4,24

 

 

Kupon [29]

395. Aigaleo - M’Borough 1,25 X2 :DD

407. Benfica - Heerenveen 2,26 X2 :f:

400. Panionios - Newcastle 1,19 X2 :DD

 

AKO: 3,36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [30]

 

559. Boavista - Estroil 1,5 1 :f:

519. Arka - Jaworzno 1,14 1X :DD

552. Ahlen - Burghausen 1,31 1X :DD

555. 1860 Monachium - Karlsruher 1,7 1 :f:

 

AKO: 3,77

 

Zasugerowałem się typami Lucyfera i wtopiłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS

Kupon [31]

 

649. Chelsea - Blackburn 1,3 1 :DD

651. Tottenham - Bolton 1,65 X2 :DD

652. Liverpool - Charlton 1,5 1 :DD

 

AKO: 3,21

 

Kupon [32]

 

733. Istres - Lyon 1,7 2 :f:

737. St.Etienne - Bordeaux 1,37 X2 :DD

735. PSG - Ajaccio 1,5 1 :DD

 

AKO: 3,49

 

Drugi raz Istres położyło mi kupon, ostatnia drużyna ligi francuskiej urywa punkty liderowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie typowanie wyników ligi szwedzkiej, a dokładnie meczu Malmoe FF - Landskrona, które przypomnę zakończyło się sensacyjnym zwycięstwem Landskrony 0:1, zawaliło wiele kuponów (nie tylko mi) sprawia , że dzisiejsze typy będą „ostrożne” i poprzedzone małą analizą.

 

Kupon [33]

 

1422. Sundsvall - Djurgarden 1,43 X2 :DD

 

Pojedynek pomiędzy dwoma ligowymi średniakami, powinen teoretycznie zakończyć się zwycięstwem Djurgarden, który znajduje się w dobrej formie, 3 zwycięstwa z rzędu strzelając przeciwnikom 6 bramek, tracąc 3 bramki. Natomiast Sundsvall przystapi do tego meczu podbudowane ostatnim zwycięstwem 2:1 z IFK, jednak było to jedyny przebysk formy od początku września. Sundsvall zdobyło w 6 ostatnich spotkaniach 7 z 18 mozliwych punktów tracąc 7 bramek, strzelając 6. Obstawiam remis ze wskazaniem na Djurgarden.

 

1420. Helsinborg - Halmstad 1,28 X2 :DD

 

Aktualny lider ligi szwedzkiej - Halmstad nie może przegrać dzisiejszego meczu, chociaż niekoniecznie wywalczy 3 punkty. W ostatnich 6 spotkaniach zdobyło 11 z 18 możliwy punktów, notując w meczach wyjazdowych następujące wyniki: 1:1 z Elfsborg, 0:4 z Trelleborg i 2:0 Orgryte. Strata punktów przez Halmstad oznaczać może dla nich utratę pozycji lidera. Helsinborg 8 pozycja w lidze gra nierówno, zdobywa mało bramek, w 6 ostatnich spotkaniach zdobyło tylko 5 bramek i tylo samo ich straciło.

 

1419. Elfsborg - Hammarby 2,3 1 :f:

 

Szósta drużyna ligi Hammarby w dzisiejszym meczu będzie miało problem ze zdobyciem punktu z lepiej grającym Elfsborgiem, który na 6 ostatnich spotkań zdobył 9 z 18 punktów w tym remis z Halmstad i zwycięstwo z IFK. Hammarby natomiast ugrało tylko 5 z 18 punktów strzelając tylko 5 bramek, tracąc 7. Hammarby ostatnie zwycięstwo w lidze odniosło 19 września, przegrywając m.in. z IFK 0:2, Malmoe FF 4:3, Orgryte 0:1 oraz remisując z AIK 1:1, Landskrona 0:0.

 

AKO: 4,20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...