Skocz do zawartości

Pawciosss - typy ;]


Pawciosss

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót lig i trza coś wygrać :DD Prawdopodobnie jutro postawię takie 3 kuponiki (chyba ,że mnie naprawdę przekonacie ,że to jest strzał w ślepo 8) )

 

1 KUPON

 

Wisła - Amica 1

Chelsea - Tottenham 1

Sevilla - Levante 1

Den Bosch - Ajax 2

Hibernian - Celtic 2

 

2 KUPON

 

Łęczna - Legia 2

Bologna - Milan 2

Messina - Roma 2

Atletico - Barca 2

 

3 KUPON

 

Academica - Benfica 2

Trelleborg - Goteborg 2

Orgryte - Halmstad 2

 

heh jeszcze stawek nie mam ustalonych.

 

Prosze o opinie :p

 

Pozdrawiam

Pawciosss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie myślę, że masz dobre typy, ale najwięcej zastrzeżeń miałbym do meczu Messina - Roma (2). Po tym co ostatnio prezentują piłkarze ze stolicy, raczej nie przekonuje, że są oni w dobrej formie. Kompromitująca gra w meczu z Dynamem w pierwszej połowie nie wróży niczego dobrego. Na dodatek w drużynie panuje nerwowa atmosfera, trener Voeller grozi odejściem... Ponadto pauzować za czerwoną kartkę będzie Cassano. A zespół Messiny udanie rozpoczął sezon, zdobywając punkt na trudnym terenie w Parmie. Pokazało to, że ta drużyna nie będzie jedynie dostarczycielem punktów. Moim zdaniem nie warto stawiać tego meczu, ale zrobisz jak zechcesz, przecież to Twoja kasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie myślę, że masz dobre typy, ale najwięcej zastrzeżeń miałbym do meczu Messina - Roma (2). Po tym co ostatnio prezentują piłkarze ze stolicy, raczej nie przekonuje, że są oni w dobrej formie. Kompromitująca gra w meczu z Dynamem w pierwszej połowie nie wróży niczego dobrego. Na dodatek w drużynie panuje nerwowa atmosfera, trener Voeller grozi odejściem... Ponadto pauzować za czerwoną kartkę będzie Cassano. A zespół Messiny udanie rozpoczął sezon, zdobywając punkt na trudnym terenie w Parmie. Pokazało to, że ta drużyna nie będzie jedynie dostarczycielem punktów. Moim zdaniem nie warto stawiać tego meczu, ale zrobisz jak zechcesz, przecież to Twoja kasa ;)

 

no właśnie się zastanawiałem nad tym meczem najbardziej. To co ostatnio oni prezentują jest zastanawiające. Nie wiadomo czy jutro nie polecą następne czerwone kartki. Dlatego dla mnie meczem zastępczym jest Alania - CSKA 2 ,choć z ruskami różnie jest :? No i jeszcze jeden zastępca - Odd Grenland - Rosenborg 2 ,choć tu też ciekawa sytuacja bo z Ros. różnie jest na wyjazdach ,skłonny do remisów...

w najgorszej sytuacji oleję te mecze ;) w końcu chodzi o dobro kuponu :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...