Skocz do zawartości

TYPY - Jagódek [częste analizy]


Jagodek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich ,zakładam nowy temat co wiarze sie z jakims wyzwaniem :lol: a moim wyzwaniem jest zrobienie jak najwiekszej kasy z 100zł ;) mam nadzieje ze mi sie uda ,beda tu czesto analizy bo chce sie wziasc naprawde do podawania dobrych typów , z których beda korzystac forumowicze ,gdyz bo to tu je zamieszczam :mrgreen: wiec zaczynamy... :D

 

:arrow: 1 Kupon :arrowl:

1.Katowice-Płock 2 2.60

2.Groklin-Lubin 1 1.40

3.Arsenal-Bolton 1 1.30

4.Plymouth-Wolverhampthon 2 2.90

Stawka 3zł

EWK 37.10zł

 

:arrowu: :arrowu: :arrowu: :arrowu: :arrowu:

1 :arrow: Wisła Płock ma duze aspiracje z których jak narazie nic niewynika ,plątaja sie w srodku tabeli i gdyby nieostatnie zwyciestwo z Polonia 3:1 było by naprawde kiepsko,to zwyciestwo z Polonia moim zdaniem wyjdzie na dobre druzynie i zacznie sie wspinaczka w tabeli,jesli Płock chce znalesc sie w czołowce niemoze sobie juz pozwalac na strate głupich pkt ,natomiast Katowice to druzyna z bardzo uszczuplona kadra ,która uzupełniaja piłkarze niemogacy znalesc miejsca w Wisle Kraków ,druzyna ma ta jeden cel utrzymac sie ,jak narazie ich sytuacja niejest za wesoła zajmuja miejsce jak sie niemyle przedostatnie ,chociaz ostatnie zwyciestwo z Łeczna 4:0 podbudowało morale zespołu ale moim zdaniem niedadza rady i tak Płockowi.. ;)

 

2 :arrow: Postawa Groklinu troszke mnie zaskakuje,spodziewałem sie ze bedzie ta druzyna w czołowce ale niemyslałem ze bedzie szła w łeb w łeb z Wisła Kraków ,jak narazie komplet posiadaja komplet pkt a w meczu z Lubinem niewidze innej opcji niz kolejne 3 pkt ,Lubin to jak wiemy beniaminek który poczyna sobie dosc dobrze ,ostatnie ich wyniki napewno zadowalaja kibiców ale mysle ze beda tez sporo przegrywac ,poczatek przegranych zacznie sie dla tej druzyny w sobote :lol:

 

3 :arrow: Arsenal moja ulubiona druzyna z poza Polski gra z Boltonem który nadspodziewanie radzi sobie niezle jak narazie ,ale jest to druzyna która na wyjazdach gra zdecydowanie słabiej a graja w Londynie niedaje im wielu szans gdyz Arsenal od długiego czasu jest na fali i w najblizyszym czasie niewidze aby ktos mu zagroził

 

4 :arrow: Bardzo zachecajacy kurs na Wolver ,bedzie ciezko na terenie beniaminka gdyz na własnym terenie Plymouth gra niezle co swiadcza o tym ich wyniki ale Wolver to druzyna z charakterem która słabe mecze ma juz za soba i pora o jak najdłuzsza serie zwyciestw :lol:

 

:arrow: 2 Kupon :arrowl:

1.Łeczna-Legia 2 1.65

2.Chelsea-Tottenham 1 1.45

3.St.Liege-Lokeren 1 1.60

4.Lazio-Reginna 1 1.45

Stawka 5zł

EWK 24.10zł

 

:arrowu: :arrowu: :arrowu: :arrowu:

1 :arrow: W Liceum w Tarnobrzegu wf uczy mnie Jacek Zielinski :lol: On sam niezabardzo wierzy w korzystny wynik w tym meczu ,wiec jak nie trener to kto ma w to wierzyc ... :mrgreen: a Legia gra coraz lepiej ,w Wiedniu zagrała dobry mecz ale niestety go przegrała 1:0 wiec piłkarze ta złosc bede chcieli zostawic w Łecznej pykajac kilka bramek

 

2 :arrow: Jestem pod wrazeniem paka stworzona przez Abramowicza gra naprawde bardzo dobrze ,widac juz poczyniona przez zespół postepy ,druzyna jest zgrana co moglismy sie przekonac w srode ,natomiast Tottenham sredniak ligi który chce walczyc o miejsce premiowane gra w europejskich pucharach ale jak niezdobywa 3 pkt w meczu z beniaminkiem to niewiem czy licza na cos wiecej niz niska porazka w Chelsea ;)

 

3 Wydaje mi sie ze bedzie to bardzo wyrównany mecz ,z którego zwyciesko wyjdzie St.Liege ,ta druzyna ma co sezon dobra jak na belgie pake ale niestety nemoze sobie poradzic w walce o mistrzostwo ,w tym sezonie stracili juz kilka pkt wiec w meczu z druzyna konkurujaca o europejskie puchary w dodatku na własnym stadionie trzeba zdobyc 3 pkt i ja wierze ze tak tez sie stanie :p

 

4 :arrow: Lazio zawsze grało sie ciezko z Reginna ,ale mimo osłabien Lazio gra dobra piłke wygrana w lidze i pucharze uefa wiec czemu ma tego nie kontynuowac ,noi jeszcze doadam ze to 1 mecz w tym sezonie przed własna publicznoscia wiec piłkarze napewno beda wygrac ten mecz 8)

 

:arrow: 3 Kupon :arrowl:

1.Leverkusen-Nuernberg 1 1.40

2.Club Brugge-CS Brugge 1 1.25

3.Den Bosch-Ajax 2 1.50

Stawka 10zł

EWK 23.60zł

 

:arrowu: :arrowu: :arrowu: :arrowu:

1 :arrow: Leverkusen ostatnio w lidze przegrła w Mainz 2:0 ,straciła rowniez juz wczesniej pkt ,a ta druzyna gra o mistrza wiec musza wygrac co sie da ,pozatym sa w niezłej formie gdyz w meczu srodowym Real niemiał zupełnie ic do powiedzenia,Nuernbergia jak na beniaminka gra niezle ale niegrała jeszcze z takim przeciwnikiem mocnym jak Leverkusen wiec beda musiali w sobote zejsc z boiska pokonani :D

 

2 :arrow: Mistrz kraju z beniaminiem juz to wskazuje nam faworyta ,pozatym graja u siebie i jets to mecz derbowy wiec dadza z siebie napewno wszystko ;)

 

3 :arrow: no ostatnio Ajax zawodzi swoich kibiców ,remis z utrechtem 1:1 ,remis z Den Hagg 3:3 a prowdzili juz 3:0 :| porazka w lm z Juve 0:1 ,musza sie chłopaki prezłamac z beniaminkiem grajac słabo ,bo ja to nienastapi to trener moze sie czasem pozegnac z posada... :p

 

hehe :lol: niepowiem zmeczyłem sie tym pisaniem :p miejmy nadzieje ze wyjdzie mi to tylko na dobre :mrgreen: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...