Skocz do zawartości

TYPY - Tomasz


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cze wszystkim . Jestem tu nowy . Chcialbym Wam pomóc typować i od czasu do czasu będę zamieszczał tutaj swoje typy .

 

 

Newcastle - Newcastle - Hapoel Bnei S. Do połowy 1 1.43

Groclin Grodzisk Wielkopolski - Zagłebie Lubin 1 1.4

Wisła - Dinamo Tibillisi 1 1.25

 

Stawka : 39 zł

EWK : 87 zł

Stan Konta : - 39 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i moze malutka analiza dotyzcaca tych meczyków no więc :

 

Newcastle w lidze nigdy nie przegrywało do połowy . raz sie zdarzyło ze zremisowała do połowy a tak to zawsze wygrywali :) . No i do tego z jedna z najslabszych druzyn uefa gra . Nie nooo to jest pewne :)

Groclin Grodzisk Wielkopolski hehe. Niedość ze grają u siebie to jeszcze z Zagłebiem . Dziwi mnie tak wysoki kurs . może buki cos wiedza czego my nie wiemy ale warto zaryzykowac. Grodzisk nie moze odstapic kroku liderowi tabeli dlatego musi sie starac :) . Zaglebie osatatnio zremisowalo z Legia . Ta druzyna grala tragicznie. No ale ich plusem byl wlasny stadion dlatego w tym meczu im tak dobrze nie pojdzie .

Wisła Tak oczywicsie ze wygra :) weidentna wygranaa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glasgow Rangers - Inverness 1.17 [ profesjonał ]

 

Piłka Nożna 1.Szkocja-6.k.

 

Glasgow po ostanich wybrykach czyli ciaglych remisach i porazce z celticiem mui nadrobic punkty z takim beniaminkiem jak iverness z pewnoscia sie mu to uda ... wygraja napewno

 

Juventus Turyn - Bergamo 1.23

 

Piłka Nożna 1.Włoska-2.k.

 

Juventus na fali . Bergamo przgralo ostanio z jakims cieniakiem 2:1 a Turyn z nawet niezlym zespolem 3:0 wydaje mi sie ze musi to wejsc

 

Chelsea - Tottenham 1.4

 

Piłka Nożna 1.Angielska-6.k.

 

Chelsea również jak Glasgow takie spotkanie powinno wygrywac. Ten kurs nie jest zbyt zadowolajacy ale nic innego na tasiemna mi do glowy nie przyszlo szczegolnie ze ttottenhm bylo na fali ale dupa .... teraz to przezytek %-) Chelsea brakuje juz 3 pkt do lidera :) ma szanse nadrobic jesli przgra arenal a chelsea wyrownac punktacje:)

 

Leverkusen - Nurnberg 1.4

 

Piłka Nożna 1.Niemiecka-5.k.

 

Leverusen po ostanim zadziwiajcym meczu z Realu jest w znakomtej formie . Jedynie co tu moge powiedziec

-atut wlasnego boiska

-krzynówek ... najjlepszy polski piłkarz :)

 

Inter Milan - Palermo

 

Piłka Nożna 1.Włoska-2.k.

 

Co tu mówić lepiej sie nie trudzić . Milan must be win .

 

Den Bosch - Ajax 1.47

 

Piłka Nożna 1.Holenderska-5.k.

 

Alleluja . Ajax pokazal ze potrafi grac w meczu z Turynem .... mniam !! .. po ostanim remisie 3:3 :shock: matko swieta .... musza o wygrac chyba ze juz chca sie pozegnac z pucharem ligi bo teraz jest na to czas. jak nie teraz to kiedy !!??

 

G.Łęczna - Legia Warszawa

 

Piłka Nożna 1.Polska-6.k.

 

Legia pokazala ze potrafi grac na wyjazdach . musi nadrobic punkty do lidera jesli chce wystapic w pucharze uefa . Ewidentna dwojka !! .. przy tkaim kursie to tylko palce lizac . G.Łęczna nie spisuje sie zbyt dobrze w tym sezonie !!

 

W.Kraków - A.Wronki

 

Huhu .... Majdan tylko jedna bramke przepuscil w tym sezonie ligowym hehe a franekstrzelil wiecej bramek niz kazdy zespol w lidze wiec co ?? jajco .. dawaj na 1 do poi kurs nie spadnie do 1.01 :)

 

STAWKA : 7 zł

EWK : 77 zł

Stan Konta : - 46 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newcastle - Newcastle - Hapoel Bnei S. Do połowy 1 1.43 :mrgreen:

Groclin Grodzisk Wielkopolski - Zagłebie Lubin 1 1.4 :mrgreen:

Wisła - Dinamo Tibillisi 1 1.25 :mrgreen:

 

Stawka : 39 zł

EWK : 87 zł:p:

 

Stan Konta : +41 !!

 

Ja podaje tylko te zwycieskie kupony .. ale te przgrane zaliczam do konta.... tylko nie chce mi sie ich pisac.... bo sie jeszcze nie skonczyly spotkania z kupony drugiego a pdal juz lever...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchaster City - Arsenal Londyn 2 1.74

FC Barcelona - Real Zaragozza 1 1.34

 

Stawka : 50 zł

EWK : 104 zł

Stan Konta : -9 zł ( 50 zł w grze :) )

 

Teraz żaluję że tak zagralem . patrzac na ostanie mecze to dwa razy wygrala Zaragozza z Barca raz byl remis i raz wygrala barca .. no ale przjdzmy teraz do wyjasnien . :

 

Arsenal : Po ostanim remisie z Boltonem wydaje mi sie ze przy takim kursie mozna spokjnie zgrac !!Arsenal musi wygrac to spotkanie ... no chyba ze chce aby ich kolega z miasta wyprzedzil ich albo zblizyl sie juz o jeden malutki punkcik . Dawajcie ten mecz puki kurs nie spadl :):)

FC Barcelona : mnie to sie wydaje ze moj ulubiony klub zagraniczny chce sie od poczatku oddalic od pozostalych druzyn musi wygrywac takie mecze. Real Zaragozza to bdb klub wygral z nimi dwa razy na wlasnym stadione i na stadioneBarcelony raz zremisowano i wygrano mecz z Zaragozza ale po tkaich postepach jakich poczynila FC Barcelona ( mowie tutaj przede wszystkim o Larrsonie i Ronaldinho ) to naprawde jest kandydatem do zdobycia Pucharu Ligi Mistrzow . ale jesli za rok chce sie popisac w tym turnieju to musi teraz tez zaczac walczyc ... Dawajcie ten mecz :):) Dzienkowkai pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newcastle - W.B.A Do Polowy 2.0

Arnhem - Den Bosch 10 1.09

Valencia - Santander 1.4

Stromb. - Fc Bruggy 02 1.1

Barrichello - Sklasyfikowan ( TAK ) 1.12

 

 

Stawka : 25 zł

EWK : 84 zł

Stan Konta : -34 zł ( 75 zł w grze :D )

 

Kupon bardzo przemyślany !! Oto Analizy :

 

Newcastle No więc ten zespoł pod wodzami nowego trenera osiągnie bardzo wiele . W ostanim spotkaniu UEFA do polwy wygrywal 2:0 i te wynik zostal do konca meczu . Nawet go obstawialem . Jest na samej górze . Wydaje mi się że W.B.A . Jeszcze lpeij dla drużyny z Cewcastle bo grają u siebie . Wydaje mi sie że to jedyne spotkanie ktorego mozna sie obawiac ale kurs byl dla mnie wniebowzieta dlatego dorzucilem :)

Arnhem Widział ktoś mecz Den Bosch ?? jesli nie to zle bo bylby to dl waas najwiekszy pewniak na ten week . Arnhem prezentuje sie na 3 miejscu raezm z feynord`em i utrechtem . Wynik bramkowy Den Bosch to 1-6 :) . A jesli dalem tu podpórke to nie ma nic więcej do gadania .

Valencia . Ostani mecz był z ich strony bardzo dobrym spotkaniem . Widziałem calutki mecz na hiszpańskim programie . Ich gra jest zadziwiająca . Gram to bez podpórki bo to najwiekszy faworyt na lige hiszpańską :)

Club Brugge To prawda że Brugge potafi grac fascynujacy na swoim stadionie ale na wyjazdach nie idzie mu najlepiej . No ale nie oszukujy sie ze Club Brugge przewyzsza klasa. Jesli nie wierzycie to przedstawie moje anielskie statystyki

 

HOME :

 

Blub Brugge 11-0

Molenbeek 1-3

 

AWAY :

 

Club Brugge 4-2

Molenbeek 3-4

 

To byly bramki ...

No i sami widzicie . No ale wielu z was pomysli ze to 4-2 nie jest fascynujace. ale Brugge nie gralo wczesniej ze slabymi druzynami tylko lepiej niz sredniakami . A tutaj to Molenbeek to jako trzeci do spadku z pierwszej ligi . Co tu duzo mowic .. przy takim kursie wypadaloby zagrać

Barrichello Oglądalem wyścig na Euro Sporcie . o ile się nie myle to było Grand Prix Włoch albo Niemiec . Wygrana Barrichello :) Widac ze gość ma forme i napewno zostanie sklsyfikowany . Kurs 1.12 to taki zeby zabic procencik buka

 

Ok starczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchaster City - Arsenal Londyn 2 1.74 :mrgreen:

FC Barcelona - Real Zaragozza 1 1.34 :mrgreen:

 

Stawka : 50 zł

EWK : 104 zł :p:

 

A kupon 4 juz padl bo newcastle remisowalo do polowy :( .. ale ogolnie rzecz biorac to wyszedłem na plus o 19 zł czyli :

 

Stan Konta : + 70 zł

 

no ti sie ciesze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mallorca - Barcelona 1.82

Valencia - Santander 1.4

 

Stawka : 50 zł

EWK : 114 zł

Stan Konta : +20 zł ( 50 zł w grze )

 

Barcelona Bardzo dużo było mówione na temat tego spotkania a więc i ja coś dorzuce od siebie . No to tak :

wieidzieliscie chyba mecz z Saragossa . Przynaajmniej powtorki itp. no to sami komentatorzy mowili ze gra Barcelony ich zachwyca . Trener nie wystawił pełnego składu a i tak wygrali . Głownie przy pomocy napastnika Eto`o .A mallorca napastników kompetnie nie ma . Wydaje mi sie ze kurs na ten mecz jest zdeka zawyżony . Wynik spotkania to mniej więcej 0-3 :)

 

Valencia . Na temat tego eeczu dużo mówiono też .

Valencia to klub który gra bardzo dobrą piłkę i chce porywalizować z Barcą od początku dlatego te dwie drużyny musza dawac na każdym meczu z siebie wszystko i wygrywać . Po meczy z Deportivo na wyjezdzie ( 1:5 ) jestem przekonany ze Valencia wygra. Chociaz Santander od poczatku zesonu nie spisuje sie tak tragicznie i bylo kilka meczu ktore mnie zdziwily . np. remis z villarealem 1:1 . No ale wydaje mi sie ze ten mecz jest stanowczo przesadzony . VALENCIA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mallorca - Barcelona 1.82 :mrgreen:

Valencia - Santander 1.4 :mrgreen:

 

Stawka : 50 zł

EWK : 114 zł :p:

 

Stan Konta : +134 zł

 

No to sie cieszebo wciagu 10 dni powiększyłem swój kapitał o 134 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monaco - Deportivo 2.06

Barcelona - S. Donieck 1.22

 

Stawka : 100 zł

EWK : 226 zł

Stan Konta : + 34 zł ( 100 zł w grze )

 

Tutaj wydaje mi sie ze nie ma co mwoic . Deportivo nic nie gra.. po ostaniej porazce z Valencia nie sa podmotywowani ale upokoerzeni i ciagle sa pograzeni po tym spotkaniu . A Barca to moj kochany klubik i wyrgra napewno :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monaco - Deportivo 2.06 :mrgreen:

Barcelona - S. Donieck 1.22 :mrgreen:

 

Stawka : 100 zł

EWK : 226 zł :p:

 

Stan Konta : + 260 zł

 

Wydaje mi sie ze dobrze idzie bo wciagu dwoch tygdoni zarobilem czystego zysq 260 zł !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona - Numancia 1.23

Udinese - Juventus 02 1.2

Chelsea - Liverpool 1.7

 

Stawka : 80 zł

EWK : 180 zł

Stan Konta : + 80 zł ( 80 zł w grze )

 

Analizy :

Barcelona od kilkku dobrych miesięcy wymiata:D z jakims beniaminkiem ktory jako pierwszy jest kandydatem do spadku z ligy nie moze przgrac . Goni Valencie.. maja tyle samo pkt ale Vala wyprzedza ich rezulatem bramkowy . A za to Numncia przychodzac z drugiej ligi przyzwyczajona do rozgrywania prostych meczy ma ciezki orzech do zgryziena . A przeciez ta druzyna ma najgorszy bilans bramkowy z ligi hiszpasnkiej na wyjazdach bo 1-5 to cieniutko . a Barca 5-1 u siebie :D. Mecz z Szachatrem potwierdzil ze ich gra jest znakomita . Przypomne ze wygrali 3-0 :)

Juventus Z podporka to nie trzeba chyba komentowac ale sie potrudze . Udinese przgralo z Bresicia u siebie to teraz beda walczyc ale napewno nie wygraja tego spotkania bo Juventus od dawien awna nie przgral w spotkaniu ligowym :D. Szkoda ze Dell Piero nie zagra ale i tak pewnie jakis kozak typu Ibrahimowici pokaze jak sie gra .. Gdyby Juve nie wygrallo to zawsze mam podporke :D

Chelsea. Chialem sie troche poemocjowac w tym meczu . Wydaje mi sie ze ten mecz zapowiada sie najbardziej ciekawie na ta kolejka a druzyna Dudka jest w oplakanym stanie. Bez Gerrarda graja kiche chociaz z nim tez najlepiej nie grali . Minal ich czas poprstu . Po wygranym meczu nad Porto Chelsea musi sie zabrac za spotkania ligowe no i jeszcze dwa minusy dla liverpoly to ze graja na wyjezdzie i to ze przyleca z Grecji ... To pewnie byla meczaca i wyczerpujacy podroz a kiedy to druzyna wraz z Dudiek tloczyla sie przez autobus czy tam samolot to pikarze londyncy pili kawke :):) Duzo ludzi ma na ten temat odmienne zdanie .. ze tu moze byc remis ale ja czuje ze chelsea wygra to conajmniej 2:0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albania - Dania 1.88

Szwecja - Węgry 1.37

 

Stawka : 180 zł

EWK : 417 zł

Stan Konta : + 80 zł ( 180 zł w grze )

 

Dania. Albańczycy ostanio nie grają fascynujaco procz meczu z Grecja bo dostali kupe premi za ten mecz :). A po meczu z Gruzją jestem przekonany ze Dania wygra bo chca pokazac kase po meczu z Ukrainą . Ten kurs mnie bardzo bardzo dziwi ale skoro trzyma sie tak dlugo to czemu by go nie dać :)

SzwecjaCzarny kon ME 04 . Wydaje mi sie ze spotkanie z Węgrami powinni wygrać bez problemu . Po porazce u siebie z groźną w tyum sezonie chorwacja musza rozwalic cieniasa tejze grupy. Pewna 1 !!

 

Taki kupon zycia i smierci . Musi wejsc bo jak nie to na chwile skoncze z bukamcherka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islandia - Szwecja 1.8

 

Stawka : 100 zł

EWK : 163 zł

Stan Konta : + 397 zł ( 100 zł w grze )

 

Maliutki singielek .. ten mecz wydaje mi sie najbardziej pewny o przyzwoitym kursie :) .

Szwecja to bardzo dobry zespól . Maja niesamowite zgranie w ofensywie bo w defensynie roznie bywalo ;-) no ale przejdzmy do rzeczy . Przedstawiamy wam wyniki obu drużyn i zobaczycie co nieco :)

 

Islandia HOME :

 

Islandia 1:3 Bułgaria

 

Islandia AWAY :

 

Węgry 3:2 Islandia

Malta 0:0 Islandia

 

Szwecja HOME :

 

Szwecja 0:1 Chorwacja

Szwecja 3:0 Węgry

 

Szwecja AWAY :

 

Malta 0:7 Szwecja

 

Nie chce zabrzmiec jak jakis typ co porowoje mecze .. wiem ze mecz meczowi nie rowny ale Szwecja wygrala z Malta 7777 BRAMKAMI !! a Islandia zremisowala... pozal sie panie boze . No i kolejne porownanie meczy ... Bulgaria pokonala grajacom u siebie Islandie wynikiem 1:3 .. A jak wszyscy pamietam Szwedzi rozgromili Bulgarie do zera ( 5:0 ) .. piekna gra Larrson Ljunberga i Ibrahimowica w tym meczu przedstawi nam ostateczna forme tego sespolu wydaje mi sie ze wynik bedzie sie wachal w okolicach 0:3 , 1:3 , 0:2 , 1:4 , 0:4 , ....Szwecja tesh w pozycki bramkowej stoi najwyzej z grupy ... Strzelila 10 bramek i stracila tylko jedna ... w meczu z Chorwacja a Islandia cieniaki maja 3 strzelone i szesc straconych . NIc a nic nie podpowiada za Islandia .. Czysty zysk z tego singla maly ale zawsze bede mogl zagrac zza to a ligowe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islandia - Szwecja 1.51

Valencia - Sevilla 1.48

 

Stawka : 100 zł

EWK : 200 zł

Stan Konta : + 297 zł ( 200 zł w grze )

 

Omowienie meczu Szwecji znajduje sie powyzej :arrowu: :arrowu:

Jestem co do tego meczu 100 % pewny :) dlatego powtorzylem go 2 raz :)

 

to teraz Valencia ...

Valencia ostanio zremisowalo z Bettis Sevilla ktora gra na wlasny bosiku swietnie .. dlatego wydaje mi sie ze teraz z Sevilla FC powinna sobie poradzic . Druzyna z tego samego miasta ... nie moga stracic w tym czasie tak cennych punktow zeby powiekszac przewage miedzy barca a wlasnie valencia ... to spotkanie jest przesadzone :):) no i wlasnie istona bardzo rzecz ze pilkarze Valenci beda grali w na wlasnym bosiku no to nie beda musieli jezdzic gdzies w buraki i nie beda zmeczeni :) bo musza tesh oszczedzac sily na lige mistrzow :mrgreen: wydaje mi sie ze powinno to spokojnie wejsc i powiekszyc moj kapital :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islandia - Szwecja 1.51 :mrgreen:

Valencia - Sevilla 1.48 :evil:

Amadora-Felgueiras 1.4 :evil:

Deen Hag - PSV 1.46 :mrgreen:

nie udany tydzien ale trzeba sie odegrac :)

 

Amica-Rangers 1.41 02

Benfica-Heerenveen 1.45

 

Stawka : 100 zł

EWK : 183 zł:mrgreen:

Stan Konta : + 197 zł ( 100 zł w grze )

 

Rangersi taka slawna druzyna nie ma co opruwnywac sie z naszymi ... pewne zwyciestwo Rangersow .. ale ten kurs mnie dziwi dlatego daje podporke bo buki moga cos wiedziec czego my nie wiemy

 

Benfica znajduje sie na pierwszym miejcu w lidze portugalskiej i wydaje mi sie ze taka druzyna jak hevenereen nie porownuje sie do nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benfica-Heerenveen 1.45

 

Myślę, że dobrze robisz dając podpórkę, ja osobiście też tak obstawiam z tym, że ze wskazaniem na remis. Holendrzy będą walczyli z Benficą na pewno o punkt bo nie mają nic do stracenia. To Benfica będzie atakować co może stworzyć sytyacje do kontry. Rząsa i Radomski staną przed kolejnym poważnym wyzwaniem. Może niedzielne wyjazdowe zwycięstwo nad Ajax'em doda im skrzydeł. Obstawiam w tym meczu 1X :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade na slub mojego bradera z ranca i moze wstapie do profa ale to nie jest pewne .. jesli nie wstapie to nie zalicze tego do wygranej albo przgranej :)

 

Chelsea - BlackBurn 1.3

Siena - Juventus 1.11 02

 

Stawka : 250 zł

EWK: 324 zł

Stan Konta : + 130 zł ( 250 zł w grze )

 

Moze i mala wygrana bo 74 z czystego zysku ale jestem przekonany na 100000 % ze to wejdzie :)

 

Chelsea Od dawien dawna nie przgrala w meczu ligowym :) nie wiem co sie stalo w meczu z ManCity ale to bylo okropne :/ Przgrali chociaz byli stanowczo duzo lepsi ale Anelka nigdy nie pudluje z karniaka :mrgreen: ten mecz muzsa wygrac z beniaminkiem premier ship a to dlatego ze tush tush sa za nimi Everton . OTo rezultaty bramkowy i mecze dotychczasowe :)

Chelsea HOME :

4:1 ... 3 wygrane 1 remis 0 porazek

Blackburn AWAY :

2:10 ... 0 wygranych 0 remisow 4 przgrane

 

Jest to najgorzej spisujacy sie zawodnik w meczach wyjazdowych ..

 

Juventus . Wow . jak na z podporka na juventus to calkiem przyzwoity kursik . Ostanie 4 mecze wygralo Juventus i to zawsze z fa+ . Ale niewazne :) Juventus lider tabeli nie moze odpuscic teraz kiedy sa derby milanu bo kjesl ktorys z tych zespolow wygra a jue przgra to czarno biali maja juz taka dupna sytuacje ze szopka . Oto rezultaty bramkowe i statystyki :)

Juventus AWAY:

7:0 .. 3 wygrane 0 remisow 0 porazek

Siena HOME :

1 wygranych 1 remis 1 porazki

 

ta jedna wygrana tych cnikoaw byla z Sampodira Genoa ktora w tym sezonie roznie chodzi ... raz tak a raz nie ... wydaje mi sie ze to dwa najpenwjsze mecze na ten week .

 

 

Taki jest wlasnie moj nowy system .. bede gral za grubsza kase i 2 mecze po kursach 1.1 - 1.5 ..... i wygrane beda o czystym zysku : 50 - 150 zł .. :):) nara i do zobaczonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...