Skocz do zawartości

Typy - Nester


Nester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!

 

W tym topicu będe zamieszczal swoje typy i kupony jakie będe grał. Moją ulubioną ligą jest Serie A oraz klub w niej grający: INTER :mrgreen:

 

Gre rozpoczynam od kapitału: 500zł. Typy i stawki pochodzić będą z Expekt. Zobaczymy ile zdołam ugrać :D i czy wogóle coś ugram :p

 

Sobie i inyym :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapodam już dziś pare typów na weken godnych uwagi, ponieważ nie wiem czy będe miał czas jutro.Są to typy przemyślane. No więc zaczynamy:

 

:arrow:Chievo-Inter 2=>1.67 :arrow: Inter to spotkanie wygra. Po przyjściu Manciniego Nerazzurri grają zarówno skutecznie jak i pięknie dla oka. Chievo wyprzedało swoich najlepszych zawwodników a przede wszystkim straciło trenera Del Nerriego. Inter zagra w swoim optymalnym ustawieniu z genialnym Adriano w ataku. W zeszłym sezonie Inter pokonał na wyjeżdzie Chievo 2:0. Dla mnie jest to pewny mecz.

 

:arrow:Palermo-Siena 1=>1.65 :arrow: Palermo po awansie do Serie A pozyskalo kilkunastu niezlych zawodnikow natomiast Siena za bardzo nie szalała na rynku transferowym (pozyskała Rasiaka :D ). Na stadionie będzie komplet widzów oraz specyficzny prezes Palermo Maurizio Zamparini, który nie lubi przegrywać :mrgreen: Niepewny jest udział w meczu Flo i Chiesy wiec mozliwe ze barwach Sieny zadebiutuje Rasiak :D Widzialem 2 sparingi Palermo i musze przyznac ze naprawde graja niezle. W mini turnieju Birra Moretti wygrali z Interem 2:1 oraz zremisowali z Juventusem 0:0 (przegrali po karnych) lecz szczegolnie w tym drugim meczu spisali sie wysmienicie. Sądze że Palermo da radę wygrać.

 

:arrow:Parma-Mesina 1=>1.55 :arrow: Parma spotka się z beniaminkeim Serie A. O Mesinie za wiele powiedzieć nie mogę, kadre tej drużyny też nie wygląda imponująco. Parma zachowała swoich najlepszych zawodników z Freyem, Gilardino, Bonerą na czele lecz straciła trenera Prandelliego oraz na rzecz Romy Ferrariego. Parma powinna spokojnie poradzić sobie z Mesiną.

 

:arrow:Odra-Legia 2=>1.75 :arrow: Legia wyrażnie się rozkręciła. Zwycięstwa nad drużynami z Krakowa:Cracovia i Wisła wplyneło pozytywnie na podopiecznych trenera Kubickiego. Legii zawsze Odra "leżała". Do składu Legii wrócą Choto oraz Karwan co znacznie wzmocni kadrę.

 

:arrow:Wisła P-Polonia 1=>1.70 :arrow: Wisła Płock ma nóz na gardle.Mają kase niezłych zawodniow ale coś im nie idzie. Mecz z Polonia będzie kluczowy dla nich jak chcą odegrać jakąśrolę w tym sezonie w lidze. Wisła musi wygrać to spotkanie więc derby Mazowsza padną ich lupm

 

:arrow:Barcelona-Sevilla 1=>1.50 :arrow: Tu dużo nie trzeba pisać :D Do składu Barcy wraca Ronaldinho co jeszcze bardziej wzmocni już silny skład Barcelony. Goście zagrają bez dwóch podstawowych zawodników:Dario Silvy i Makukuli. Dla mnie pewne zwycięstwo Barcy.

 

:arrow:Villarreal-Real Sociedad 1=>1.80 :arrow: Aż dziwi mnie tak wysoki kurs na gospodarzy. Villarreal ma znakomitych zawodników więc będzie to spacerek :mrgreen: Oglądałem ich pierwszy mecz w sezonie z Valencią i grali wspaniale. Valencia miała farta że nie przegrała. Wreszcie Riquelme pokazuje swój nieprzeciętny talent. W tamtym meczu bombardował bramkę Canizaresa i tylko genialne parady Hiszpana i słupki uchroniły Valencie od straty bramek. Co do Sociedadu to od tamtego sezonu praktycznie nic ie grają. Tak samo jest w tym sezonie. Dla mnie bardzoooooo pewny mecz.

 

:arrow:Newcastel-Blackburn 1=>1.72 :arrow: Nowym trenerem Srok został ..... trener Blackburn ktory pomoże odnieść im pierwsze zwycięstwo w sezonie właśnie przeciwko swojemu bylemu klubowi. Poza tym Newcastel dysponuje wspaniała kadra czego nie mozna powiedziec o Blacburn.

 

Inne mecz które warto zagrać i które powinny wejść:

:arrow: Liverpool - West Bromwich 1=>1.36

:arrow: Portsmouth - Crystal Palace 1=>1.70

:arrow: Tottenham - Norwich 1=>1.57

:arrow: Den Haag-Ajax 2=>1.45

:arrow: Sakaryspor-Besiktas 2=>1.55

:arrow: Pogoń-Wisła 2=>1.45

:arrow: Mainz-Leverkusen 2=>1.95

:arrow: Monaco-Strasburg 1=>1.35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kupon na jutro ale i nie ostatni :mrgreen: :

System Trixie

AC Chievo Verona - FC Internazionale 2

Newcastle - Blackburn 1

Barcelona - Sevilla 1

 

Stawka:80zł (20zł na kupon)

Możliwa wygrana:245.40zł

 

Sobie i innym :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj drugi kupon z opoznieniem bo forum cos nie chodzilo:

 

System trixie

 

Wisła Płock - Polonia Warszawa 1

Liverpool - West Bromwich 1

Monaco - Strasbourg 1

 

Stawka:60zl (15zl na kupon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC Chievo Verona - FC Internazionale 2 2:2 :shock:

Newcastle - Blackburn 1 3:0 :p:

Barcelona - Sevilla 1 2:0 :p:

Przynajmniej 50zl wpadlo za ten kupon :mrgreen:

 

 

Wisła Płock - Polonia Warszawa 1 4:1 :p:

Liverpool - West Bromwich 1 3:0 :p:

Monaco - Strasbourg 1 3:1 :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moeskroen - Beveren 1 :p:

Sakaryaspor - Besiktas 2 :p:

Parma AC - Messina 1 :shock:

47zl zwrocilo mi sie z tego

 

Tottenham - Norwich 1 :shock:

Palermo - AC Siena 1 :p:

Villarreal - Real Sociedad :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisow nie chce mi sie juz zamiesczac bo malo osob odwiedza ten temat :mrgreen: To mecze na jutor starannie przemyslane:

 

Celtic FC - FC Barcelona 2=>2.15

FC Internationale - Werder Bremen 1=>1.65

Paris Saint-Germain FC - Chelsea FC 2=>2.20

FC Porto - PFC CSKA Moskva 1=>1.60

Valencia CF - RSC Anderlecht 1=>1.35

Arsenal FC - PSV Eindhoven 1=>over 2.5 goals

 

To by bylo na tyle.Jeszcze sie przespie z myslami i jutro zapodam kupon :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Internationale - Werder Bremen 1 :p:

FC Porto - PFC CSKA Moskva 1 :oops: :shock: :evil: co za dziwki

Paris Saint-Germain FC - Chelsea FC :p:

90% kasy ktora postawilem zwrocilo mi sie ale porto mnie bardzo zdenerwowalo.Taki skald a nie dali ruskim rady. Dzis jest nowy dzien i nowe spotkania do typowania.Zaraz cos stworze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy na dzis:

:arrow: Liverpool FC - AS Monaco FC 1 :arrow: Monaco zagra bardzo oslabione wiec Liverpool powinien sobie poradzic

:arrow: RC Deportivo La Coruńa - Olympiacos CFP x2 :arrow: Zle sie dzieje w ekipie z Hiszpanii.W druzynie panuje nie mila atmosfera, ze pilkarze urzadzaja sobie solo na treningach :D W ostatniej kolejce przegrali z osasuna 1:3 wiec dobrze przed tym meczem im to nie wrozy. Warto zagrac x2 bo jest niezly kursik.

:arrow: AFC Ajax - Juventus 2 :arrow: Juventus po letnich zakupach w tym kupieniu z Ajaxu Ibrahimovica powinien poradzic sobie z kiepsko spisujacym sie ostatnio Ajaxsem.

:arrow: Fenerbahçe SK - AC Sparta Praha 1:arrow: Turecki zespol powinien wygrac latwo to potkanie.Przy tak wspanialej fanatycznej publicznosci i z paroma gwiazdami w skladzie powinni dac rade.

:arrow: HIK - Řlstykke 1:arrow: Hik to rewelacja dunskiej 1 ligi.Sa wiceliderami tabeli i bardzo dobrze graja u siebie.Natomias goscie znajduja sie na samym dole tabeli i ich gra zbytnio nie porywa.interesujacy tez jest kurs na ten mecz:1.75 ktory z kazda chwila spada.

 

a o to moj kupon na dzis:

 

system Trixie:

Ajax - Juventus 2

Fenerbahçe SK - AC Sparta Praha

HIK - Řlstykke

 

Dzis gram lightowo bo czekam na jutrzejsze mecze w p.uefa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za deportivo przemawia statystyka....olimpiakos ma tragiczny bilans wyjazdow - od kilku sezonow nie potrafia wygrac na boisku przeciwnika w europejskich pucharow (bilans bramek 0-18 :shock: )...........

z drugiej strony forma deportivo nie zachwyca (patrz osasuna, wew. spięcia ;) )

jak dla mnie remis, no ale wszystko moze sie zdarzyc...osobiscie nie stawialem tego meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax - Juventus 2 :p:

Fenerbahçe SK - AC Sparta Praha 1 :p:

HIK - Řlstykke 1:p:

Sporo kasy wpadlo za meczyki :mrgreen:

Wszystkie dzisiejsze typy moje weszly. Jutro czas na Puchar Uefa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...