Skocz do zawartości

TYPY - Pershing


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi


Azerbadzjan - England 2 1,2

Lithuania - Spain 2 1,4 Ach to boisko, respect dla Damiana, wyczułeś to!!

Iceland - Sweden 2 1,65

Ukraine - Georgia 1 1,45

Italy - Belarus 1 1,2

 

Siemnako widze ze tez sie przejechales na Hiszpanach...wiesz te gwiazdy co tam graja musza miec diamentowe podloza....Spanien zawalila mi cos 3 kupony a Portugalia i Szwecja niby mniejszymi pewniakami sie wydawala a co zrobila z rywalami--ROZNIESLI ICH...trzeba to odrobic na weekend...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pershing gdzie znajde wyniki live do tych Twoich tenisowych typów? PZDR
np. na oficlajnych stronach turnieju, zagladnij do naszego forum o tenisie lub na www.soccerstand.com/tennis

 

 

PS2.

Myskinie też zwycięstwa nie wróże...ona ledwo potrafi rakiete unieść...już nie mowie o tych jej serwach
pisałeś tego posta o 14:14, wtedy przegrała pierwsze seta, twój komentarz był zbędny, a mecz i tak wygrała

PS3. Z tym sie zgodze, Tajlandczyk dał ostro ciała :f: , a wybitnym specem od tenisa nie jestem, tyle co w tv ogladam, ale gram go bo jest 50/50, i to jest opłacalne

PS4. Przykro mi Frogger :(

 

I po ostatnie, ale mi zajebaliście temat, gównami, patrzeć na poczatku tematu, co napisałem :c: , nawet mi się nie chce zglaszać waszych postów do upomnienia, macie wyjatkowe(czyt. cholerne) szczescie %-), moge Was nazywać nabijacze postów !! ?? %-)

 

Nie bierzcie tego do serca %-) Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro kolejny typ z hoka, moze jutro wiecej podam, jak znajde czas:

Zug-Davos 2

Kurs 2,1

Stawka 200zł

EWK 420zł

 

Nie jestem specem od pisania analiz w hokeju. Dlaczego uważam, że goście w tym spotkaniu wygra?? Poprostu wszelkie statystyki za tym przemawiają, np ostatnie mecze:

2004-02-22 Davos - Zug 7 - 0

2004-01-11 Zug - Davos 3 - 3

2003-11-25 Zug - Davos 1 - 4

2003-10-03 Davos - Zug 5 - 2

2003-01-30 Davos - Zug 3 - 2

2002-12-07 Zug - Davos 0 - 3

2002-11-02 Davos - Zug 4 - 5

2002-09-28 Zug - Davos 0 - 5

Proste, na osiem ostatnich spotkań, Davos wygrał az szesckrotnie, w tym nie przegrał zadnego wyjazdowego; jeden zremisował oraz trzy wygrał. Reasumujac, Davos jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, i kurs u kazdego buga oscyluje wokół 2, wiec grac tylko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...