Skocz do zawartości

Typy - Latawiec


Latawiec

Rekomendowane odpowiedzi

W tym "temacie" mam zamiar podawac pojedyncze typy, a za pierwszorzedny cel stawiam sobie dorobic sie niezlej kasy zaczynajac od 10zl.

 

 

$$$ kupon 1 $$$

 

 

Chesterfield - Milton Keyns 1 (1.85) STS :f:

 

Wybralem ten mecz z posrod ubogiej w tym tygodniu listy kursowej.

uwazam ze kurs jest calkiem niezly zwazywszy na to ze Chesterfield jest w czubie tabeli ,a Milton Keyns trzyma sie szarego konca.

Chesterfield w szesciu rozegranych dotychczas meczach zdobylo 13 pkt. z czego 9 pkt. na wlasnym boisku strzelajac 6 ,a tracac 2 bramki u siebie.

Milton Keyns natomiast w szesciu meczach zdobylo tylko 4 pkt. i to na wlasnym boisku. Na wyjazdach idzie im za to fatalnie w trzech meczach nie zdobyli pkt. i stracili 8 bramek strzelajac tylko 3.

Tak wiec statystyki i gra obu zespolow przemawia za druzyna Chesterfield!

 

AKO:1.66 (1,85x0,9)

STAWKA:3

EWK:4.99

 

POWODZENIA!

 

WYNIK NA ZYWO:

Chesterfield 2-2 Milton Keynes Dons

Tcham NToya - '31

Aaron Downes - '48

'61 - Izale McLeod

'88 - Wade Small

 

Niestety wtopa a bylo tak blisko nastepnym razem sie poprawie mam juz kilka typow na oku pozdro!!

 

STAN KONTA: 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po wczorajszym niepowodzeniu postanowilem po wnikliwej analizie wystawic jeszcze jeden mecz

 

$$$ kupon 2 $$$

 

Cordoba - Pontevedra 1 (1,95)PROF :f:

 

Pomimo ze obie druzyny doznaly w pierwszej kolejce porazki (kazda 1-0) stawiam na Cordobe. Jest ona faworytem tego spotkania grala w zeszlym sezonie w Segunda Division natomias Pontevedra jest beniaminkiem. Za Cordoba przemawia takze atut wlasnego boiska ( w zeszlym sezonie w 21 meczach zdobyla 28 pkt. strzelajac i tracac odpowiednio 22-20 bramek)(tylko w 5 meczach nie strzelila bramki)

Na temat Pontevedra niestety nie wiem nic procz tego ze jest beniaminkiem Segunda Division .

Stawiam jednak na atut wlasnego boiska i ogranie w lidze.

 

AKO:1,75 (1,95x0,9)

STAWKA:3

EWK:5,26

 

POWODZENIA!

 

WYNIK NA ZYWO:

Cordoba 0-0 Pontevedra

 

Drugi typ i drugi remis moze zaczne obstawiac remisy hahaha. Ale tak na serio gra obu druzyn przelozyla sie na wynik poprostu nic nie graly i nic nie ugraly niczym liga polska. Mam nadzieje ze bedzie lepiej. Do nastepnebo , oby trafnego typu.

 

STAN KONTA: 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa remisy z rzedu , teraz musi byc lepiej. Zastanawialem sie ponad tydzien nad tymi typami ,analizowalem je z kazdej strony i mam nadzieje ze wyjdzie mi to na dobre.

 

$$$ KUPON 3$$$

 

Tottenham - Norwich 1 (1,60)STS

 

 

Tottenham moim zdaniem jedna z druzyn, ktora bedzie walczyla o europejskie puchary. Po pierwsze atut wlasnego boiska (w dwuch meczach 4 pkt.). Po drugie silna kadra i jeden z najlepszych trenerow na swieci. Po trzecie wysokie aspiracje i chec pokazania swojej sily w lidze. Po czwarte podtrzymanie possy meczy bez porazki.

Norwich jak dla mnie najslabsza druzyna w lidze nadal bez zwycieztwa. Slaby kadrowo sklad i brak ogrania w Premier League. Uwzam takze ze jest to zespol ktory mentalnie nastawiony jest na to ze bedzie walczyl od samego poczatku o utrzymanie.

 

AKO:1,44(1,60x0,9)

STAWKA:5

EWK:7,20

 

WYNIK NA ZYWO:

Tottenham 0-0 Norwich

 

STAN KONTA:-1

 

POWODZENIA!!! JUTRO NASTEPNY TYP W SUMIE BEDA CZTERY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy kazdy mowil mam pewniaka, a tak naprawde to pewnikow nie ma sa tylko faworyci, ktorzy czasem sprawiaja niespodzianki. Ja stawiam na nastapnego faworyta, oby trafnie.

$$$ KUPON 4$$$

 

Toulouse - Ajaccio 1 (1,80)STS :mrgreen:

 

 

Jestem pelen podziwu dla druzyny z Toulusy. To nie ta sama druzyna ktora walczyla w zeszlym sezonie o utrzymanie. Z przecietnym skladem wojoja lige. W dotychczasowych 4 meczach nie zaznali goryczy porazki. U siebie zdobyli juz 4 pkt. w dwuch meczach, a na pochwale zasluguje zwycieztwo nad PSG. Graja efektownie i efektywnie co przeklada sie na wyniki.

Ajaccio to najslabsza druzyna ligi i bez watpienia bedzie ponownie walczyla o utrzymanie. W dotychczasowych 4 meczach zdobyli zaledwie 1 pkt. na wlasnym boisku. W ich grze widac ze nie maja wiary w zwyciieztwo i w tym meczu tez tak bedzie.

W tym meczu spotka sie skutecznosc i piekna gra przeciwko boiskowej bezradnosci

 

AKO: 1,62 (1,80x0,9)

STAWKA:4

EWK:6,48

 

WYNIK NA ZYWO:

Toulouse 3-1 Ajaccio

Nabil Taider - '9

'22 - Pereira Surcin

Da Silva - '85

Dominique Arribagé - '88

 

STAN KONTA:1,50

 

POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na celowniku mam angielska div. one. Wybralem dwa spotkania ktore maja szanse zamienic sie na zywa gotowke.

 

$$$KUPON 5$$$

 

Hull - Blackpool 1 (1,65)STS :mrgreen:

 

 

Hull jak dotad utrzymuje sie w tabeli w okolic druzyn walczacych o play-off. w siedmiu meczach zdobyli 12 pkt. z czego polowe w domu.

Blackpool jest jak dotad najslabsza druzyna ligi zdobyli narazie 2 pkt. (wylocznie u siiebie). Na wyjazdach idzie im tragicznie nie zdobyli jeszcze pkt. i strzelili zaledwie 2 bramki tracac 10.

 

AKO:1,48 (1,65x0,9)

STAWKA:5

EWK:7,42

 

WYNIK NA ZYWO:

Hull 2-1 Blackpool

Stuart Green - '13

'37 - Scott Taylor

Stuart Elliott - '57

 

STAN KONTA:4

 

$$$KUPON 6$$$

 

Port Vale - Huddersfield 1 (1,85)STS :f:

 

 

Port Vale zajmuje obecnie 3 miejsce w lidze z dorobkiem 13pkt. A z wlasnego boiska nie dali wyrwac sobie nawet pkt. przeciwnikowi. Za przeciwnika maja Huddersfield Town ktore tez calkiem niezle sobie radzi. Na swoim koncie maja 10 pkt. i sa na 11 miejscu. Niezle to wyglada ale az 7 z 10 pkt. zdobyli na wlasnym terenie. Tak wiec jak widac na wyjazdach sa slabiutcy i mysle ze po najblizszej kolejce nic sie nie zmieni.

 

AKO:1,66 (1,85x0,9)

STAWKA:4

EWK:6,66

 

WYNIK NA ZYWO:

Port Vale 0-3 Huddersfield

 

'62 - Pawel Abbott

'67 - Pawel Abbott

'75 - Pawel Abbott

 

 

Przynajmniwj jeden Polak dobrze prezetuje sie na angielskich boiskach.Bravo Pawel!!!

 

STAN KONTA:0

 

POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po dluzszej nieobecnosci powracam aby sie odegrac, narazie wtopilem 10 zl i jestem na zero. Mam nadzieje ze analizy ktorych dokonalem pomoga mi wyjsc na prosta.

A oto kilka typow na weekend ktore ppomogi mi sie odkuc(mam nadzieje). Obstwiam teraz w BET-AT-HOME wiec kursy beda z ich listy kursowej.

 

$$$KUPON 7$$$

 

SLAVIA PRAGA - 1.FC SLAVOCKO 1 (1.55)

 

Spotykaj sie trzecia sila ligi czeskiej z druzyna ktora na poczatku sezonu miala -12 pkt.

Druzyny te zgromadzily taka sama liczbe punktow z tym ze Slavia jest na miejscu 7 a Slavocko na ostatnim jeszcze z ujemnym bilansem punktowym (-1)

Slavia nie stracila jeszcze punktu na wlasnym stadionie i stracila tylko 1 bramke w 3 meczach strzelajac 6.

Slavocko na wyjazdach zgromadzilo zaledwie 2 pkt. w 4 meczach strzelajac 2 ,a tracac 4 bramki. Jak widac jest to druzyna wlasnego boiska jak i wiekszosc druzyn w lidze czeskiej.

Za Slavia przemawia wieksze doswiadczenie, silniejsza kadra i co najwazniejsze atut wlasnego boiska. (W lidze czeskiej 62% zwyciestw odnosza druzyny grajace u siebie, natomiast az 84% druzyn na wlasnym boisku nie przegrywa)

Za druzyna 1. FC Slavocko przemawia determinacja w checi odrobienia strat punktowych.

 

AKO:1,55

STAWKA:5

EWK:7,75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...