Skocz do zawartości

TYPY - Cer0 [Wyjdziesz na Plus]


cer0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Wiekszosc osob mnie pewnie zna ale przedstawie sie . Jestem moderatorem tego dzialu . Bede przedstawial typy i zapraszam do korzystania z tych typow . wszystkie kupony sa podane prawdziwie obstawiam je naprawde w profesjoanle .

 

 

xxx 1 kupon xxx

 

Dania - Ukraina 1.74

Finlandia - Andorra 1.07

Malta - Szwecja 1.2

 

Stawka : 40 zł

EWK : 80 zł

Stan Konta : - 40 zł

 

Domyślam sie że napewno było dużo mówione na temat oto własnie tych meczy ale i ja coś może zarzuce .

Dania gra u siebie . Będzie grała w najmocniejszym składzie chociaż wydaję mi się że trener Olsen mogl wybrac lepszy skład . Proszę :

Kadra Danii na mecz z Ukrainą:

 

Bramkarze: Stephan Andersen (Charlton Athletic), Thomas Sorensen (Aston Villa);

 

Obrońcy: Kasper Bogelund (PSV Eindhoven), Thomas Gaardsoe (West Bomwich Albion), Thomas Helveg (Norwich City), Niclas Jensen (Borussia Dortmund), Martin Laursen (Aston Villa), Brian Priske (Racing Genk);

 

Pomocnicy: Thomas Gravesen (Everton), Claus Jensen (Fulham), Christian Poulsen (Schalke), Jesper Gronkjaer (Birmingham City), Martin Jorgensen (Udinese), Dennis Rommedahl (Charlton Athletic);

 

Napastnicy: Peter Madsen (VfL Bochum), Kenneth Perez (AZ Alkmaar), Jon Dahl Tomasson (AC Milan), Henrik Pedersen (Bolton Wanderers), Thomas Rasmussen (Hansa Rostock).

 

Ukraina gra na wyjedzie to juz dla nich minus z tego wzgledu że jest to kraj podbnydo rosji i turcji . potrafia grac ale tylko u siebie . Po ostatniej oprazce z Anglia na stadione w Newcastle ( o ile sie nie myle ) 3:0 grali traicznie . Przyjechali tam z Sheczenko . ich najwiekszym a zarazem najlepszym zawodnikiem wszechczasów w Ukrainie . Dania jak to Dania . Grac potrafi i wydaje mi sie nawet ze jest to jedna z najmocniejszych druzyn nie w Europie ale nawet na świecie . Nie chce zabrzmiec tak ze wszyscy mysla ze ja patrze po tym jak polska dostalaa po tylku 5:1 .. ale patrze po ich oglnej grze . Graja bardzo dobrze prawym skrzydlem . Wydaje mi sie ze ten mecz jest przesadzony a nawet nie wiadomo czy zagraa schewczenko . jak juz wpomniaja jedyna gwiazda ukrainskiego zespolu .

 

Finlandia zagra z Andorra . Skoro wszystkie skandynawskie zespoly peiknie graja to i finowie nie moga byc gorsi . Na swoim terenie sa nawet niezli . Wiadomo ze nie jest to czolowka Swiata ani nawet czesci polnocnej europy ale wydaje mi sie ze z takim zespolem jak andorra o ktorym pewnie pare ludzi nawet nie slyszlo dadza sobie rade i to pewnie z przewaga kilku goli .Ten mecz jest prezsadzony . A w szczegolnosci ze przy takim skladzie nie maja szans . O ani jednej z tych osob nie slyszalem :-)

 

Skład reprezentacji Andorry:

 

bramkarze - Koldo (FC Andorra), Alfonso Sanchez (Colexiata Agro);

 

obrońcy - Txema (FC Andorra), Ildefons Lima (bez klubu), Jordi Escura (FC Mollerusa), Juli Fernandez (FC Santa Coloma), Dani Ferron (FC Santa Coloma), Toni Lima (FC Palamos), Roberto Jonas (Santa Julia), Antoni Sivera (FC Santa Coloma);

 

pomocnicy - Oscar Sonejee (FC Andorra), Genis Garcia (FC Rangers), Manolo Jimenez (FC Rangers), Marc Pujol (UE Figueres), Justo Ruiz (FC Rangers), Albert Rodriguez (FC Andorra), Marc Bernaus (Elche CF);

 

napastnicy - Gabi Riera (FC Andorra), Juli Sanchez (FC Balaguer), Josep Ayala (FC Santa Coloma), Fernando Silva (Cerro Reyes), Sergi Moreno (UE Lleida), Ivan Lorenzo (UE Lleida).

 

Po prostu Tutaj nie ma co duzo mowic mecz pewny . Jeszcze tylko przyponce ze skandynawskie kraje nie naleza do najcieplejszych dlatego andorze moze sie bardzo zle grac w innym klimacie bo u nich jest bardzo cieplo ( dla tych co nie wiedza andorra znaduje sie miedzy Hiszpania a Francja .

Szwecja . Jak to mowili wszyscy !! . Czarny kon mistrzostw Europy . Heh Malt malt malta . Bardzo podonby komentarz jak w meczu fińskim . To jest wyższość klas . Trener Johanson wybral bardzo dobre dwudziestke dwojke pilkarzy na ten mecz . Moze pilkarze szwedcy nie sa znani ale maja jedno !! Zgranie !! to najwazniejsza rzecz . Przedstawie tutaj skląd druzyny szwedzkiej :

Bramkarze: Eddie Gustafsson (Molde), Magnus Hedman (Celtic), Andreas Isaksson (Stade Rennes);

 

Obrońcy: Erik Edman (Tottenham Hotspur), Mikael Dorsin (Rosenborg Trondheim), Tommy Jonsson (Halmstad), Petter Hansson (Heerenveen), Teddy Lucic (Bayer Leverkusen), Olof Mellberg (Aston Villa), Alexander Ostlund (Hammarby);

 

Pomocnicy: Niclas Alexandersson (IFK Goeteborg), Anders Andersson (Belenenses), Kim Kallstrom (Stade Rennes), Tobias Linderoth (FC Kopenhaga), Fredrik Ljungberg (Arsenal), Mikael Nilsson (Southampton), Anders Svensson (Southampton), Christian Wilhelmsson (Anderlecht);

 

Napastnicy: Marcus Allback (Aston Villa), Zlatan Ibrahimovic (Ajax Amsterdam), Mattias Jonson (Norwich City), Henrik Larsson (Barcelona).

 

Napastnicy sa poprostu wysmienici . napewno kazdy o nich slyszal i kazdy widzial jak oni graja . Tn mecz jest juz przesadzony na wstepie :-)

 

gory dziekuje wszystkim ktorzy korzystaja z moich typow i pozdrawiam all .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam krazek . Albania - Grecja . Jak kazdemu wydaje mi sie ze mecz zdecydowanie powinni wygrac grecy . domyslaam sie ze jak zawsze grcey Wygraja to sopttkanie rezultatem 1:0 2:0 albo 2:1 . Dlatego ze graja na wyjjezdzie . To dlatego jest taki wysoki kurs . Albania ostanio w meczu towrzyskim zagrala naprawde tak jakby po prstu im na niczym nie zalezalo . przegrali na wyjezdzie wcyprze rezulateatem 2:1 . Nawet w 90 minucie przy karnym albańczycy nie wykorzystali karnego . Dla mnie to jest naprawde dzwine jak pilkarz nie moze strzlic 11 . To nie bylo tak ze obronil bramkarz. Bo to bym jeszcze zrozumial ale to bylo tak jak karny Davida Beckhama na Misstrozstwach Europy w Portugali . Zdecydowanym faworytem jest Grecja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andigh ale spojrz na to z innej strony . Grecja prawie z zadnym zespolem nie wygrywala wczesniej . dopiero na ME 04 zablysnelo swoimi kontrami . Stworzyla sie bardzo ciekawa sytuacja bo wlasnie czytam na onecie ze albanski trener powiedzial ze jesli wygraja to jest gotowy dac zawoodnikom 2 miliony premi :-) nie wiedzialem o tym o tej pory dlatego zmmieniam zdanie ze bedzie remis albo wygrana grecji :-) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kermit 666 widze ze nie ogladales ostatniego meczy francji z bosnia i harcegowina . poogladaj komenty. nie chce mi sie zopisywac jak we wczesniejsych postach ale na francje bym nie stawial a co do meczu angli to bbardzo dobry mecz i proponuje wszystkim dac ze anglia bedzie wygrywala w pierwszej polowie . W angli nie zagara tylko datt i gerrard i nie wiem czy rooney . ale gerrarda zastapi najprawdopodniej beckham . A jak pamietamy na Misrzowstach Europy 2004 Anglia glownie i chyba zawsze procz moze jakichs dwoch meczow wygrywali w pierwszej polowie :-) daje to moze za 10 zlotych :-)

 

EDIT : Zapomnialem napisac ze w meczu Francji najprawdopobniej nie zagra bramkarz Fabian Barthez . Wprawdzie oglosil ze bedzie sprawowal funkcje bramkarza do 2006 we mFracji ale cos mi sie obilo o uszy ze nie zagra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerO jak myslisz jest szansa ze wejdzie to?

Szczakowianka-Opoczno 1

Irlandia Pln.-Polska x2

Islandia-Bulgaria x2

Dania-Ukraina 1x

Łotwa-Portugal 2

 

P.S widze, że jesteś fanem Cracovii...byles na meczu jak Oderka wygrala w Krakowie?

POZDRAWIAM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mathis oczw\ywisci ze bylem :-) dzisiaj smigm na sparing cracovi na wieczystej :) z GKS

 

Szczakowianka ostatnio zremisowala na wyjezdzie . Nie orientuje sie za bardzo w tej lidze ale wydaje mi sie ze po 3 z rzedu niudanych meczach Jaworzno wyniesie ze swojego bosika komplet punktow i bedzie chcialo gonic liderow tabeli : Korone Kielce i GKS Belchatow :)

tak ... co do meczu Islandi i Bułgari to raczej proponowalbym 1x ze wzgledu na to ze Islanndia ma dobra forme . pokonala ostanio u siebie wlochy w meczu towrzyskim 2:0 !! Na swoich smieciach sa bardzo grozni . Tak juz napisalem dawalbym tutaj na 1x.

O Polakach To nawet nie chce mi sie gadac . sory ale to co janas lamus wypprawia w tym skladzie to cuda na kiju .

O meczu Dani i Ukrainy napisalem juz na samej gorze.

Hmmm .... Łotwa Łotwa i jeszcze raz Łotwa . dla mnie 1x . Widziales jak grala Portugalia na olimpiadzie :shock: to byla jedna wielka pomylka . przecie z graly tam nawet duze gwiazdy . Mysle ze na stadionie w Łotwie Portugalia bedzie gryzsc glebe chyba ze moze wyciagnie ten jeden punkt !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem calkiem spobo gry bede gral same pewniaki tak zeby kurs wynosil okolo 2 :)

 

xxx 2 kupon xxx

 

Andorra - Rumunia 1.06

Portugalia - Estonia 1.13

Slowacja - Lichtenstein 1.03

Wyspy Ow. - Francja 1.1

Litwa - San Marino 1.07

Polska - Anglia 02 1.21

Federrer - Pavel 1.07 Tutaj był Skretch To Zmieniam wygrana na 35 chociaz jest 37 ale zeby nie bawwic sie pozniej w grosze

Finlandia - Niemcy 1.15

 

Stawka : 20 zł

EWK : 35 zł

Stan Konta : - 60 zł

 

NIee ma mozliwosci zeby nie weszlo .. sami sie wypowiedzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko musi tu wejsc, ale 1 na 8 meczy moze zawalic caly kupon. Szczakowianka co to są jakies szczekajace psy a nie druzyna pilkarska...kupon mi zawalili cioty! CerO nie ma pewniakow nawet 1,05 nie jest pewniakiem po tym co sie ostatnio dzieje w sporcie. To dobrze dla sportu ze sie rywalizacja wyrównuje, ale gorzej dla buków, bo przewaznie 1 niespodzianka zawala mi kupon i tak już od miesiąca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx 2 kupon xxx

 

Andorra - Rumunia 1.06 :mrgreen:

Portugalia - Estonia 1.13 :mrgreen:

Slowacja - Lichtenstein 1.03 :mrgreen:

Wyspy Ow. - Francja 1.1 :mrgreen:

Litwa - San Marino 1.07 :mrgreen:

Polska - Anglia 02 1.21 :mrgreen:

Federrer - Pavel 1.07 :mrgreen:

Finlandia - Niemcy 1.15 :mrgreen:

 

 

Stan konta : -25 :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx 3 kupon xxx

 

Fulham-Arsenal 02 1.09

AC Milan-Livorno 1 1.18

Eindhoven-Waalwijk 1 1.23

Schumacher Sklasyfikowany 1 1.06

Barrichello Sklasyfikowany 1 1.12

 

Stawka : 35 zł

EWK : 60 zł

Stan Konta : -60 zł

 

Arsenal jesli chce utrzymac pozycje lidera musi wygrac to spotkanie . Chelsea moze pokonac w wyjazdowym meczu Aston Ville i wyprzedzic Arenal o 2-3 pkt. Jednak jest male ale helsea gra 2,5 godziny przed Arenalem dlatego jesli Aston Villa wyniesie na remis Arsenal bedzie chcial nadal utrzymac pozycje lidera remisujac lub utrzymac pozycje lidera z przewaga 2 pkt . Dlatego ten mecz podpieram .

AC Milan W 1 kolejce to kompletnie nie jest rywal dla takiej druzyny jak Milan . Taki "kelner" co przyszedl z 2 ligi wloskiej kompletnie nie ma szans z druzyna ktora zdobyla mistrza wloch . Wydaje mi sie ze ten mecz to najwiekszy pewniak na weekend.

PSV Eindhoven Wielka Trójca czyli Ajax Amsterdam , PSV Eindhoven oraz Feynord Rotterdam w poprzedniej kolejce zadowolili sie 1 pkt remisujac spotkania na wyjezdzie . Teraz PSV bedzie chcialo pokazac kto tu rzadzic i przejac role lidera . Atutem druzyny z Eindhoven jest wlasne boisko . Na wlasnych smieciach ta druzyna nie przgrala od dawien dawna . Bardzo lubia zadowalac swoich kibicow i strzelac dla nich gole .

Schumacher O jaa dla mnie tu No Coment . Stara sie poprawic rekord . Wygral na tym torze w 2003 i teraz bedzie chcial pobic rekord i wygrac na tym torze 5 raz .

Barrichello Mistrz tor sprzed dwoch lat czyli z roku 2002 . Wygral z Michaelem . Wydaje mi sie ze ta dwojka oraz Monotya beda walczyc o 1 miejsce ale w kazdym badz razie te dwa typy sa najpewnijsze .

 

Gadac mi sie nie chce . Wygralem najpewijesze typy na weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...