Skocz do zawartości

TYPY - Jagodek


Jagodek

Rekomendowane odpowiedzi


na jutro mam oto taki kuponik :mrgreen: jak na tyle pozycii ako jest oszałamiajaco wysokie :| , ale tenis to niemoja ulubiona dziedzina wiec gram bardzo ostroznie :lol:

 

:arrow: 1 Kupon :arrowl:

Molik-Hantuchowa 1

Williams.S.-Lee Waters 1

Dementieva E. - Beltrame S. 1

Zvonareva V. - Callens E. 1

Maleeva M. - Haynes A. 1

Federer R. - Baghdatis M. 1

Moya C. - Delic A. 1

Fish M. - Tabara M. 1

AKO 2.55 :shock:

STAWKA 50zł

EWK 115 zł

 

Obstawiajac na Molik posygerowałem sie tym ze wiekszasc formowiczów stawia na nia ale to nic dziwnego gdyz jest ostatnio w dobrej formie ,natomiast Hantuchowa ogladałem ostatnio w tv i jej gra wygladała fatalnie wiec jak zaprezentuje sie tak w tym spotkaniu to naprawdze mozna sie spodziewac krótkiego meczu pod dyktando Molik ,co do reszty meczy to niebede pisał jakis analiz gdyz niema to sensu sa oni faworytami w turnieju a porazka z sredniej klasy zawodnikami była by kompromitacja ,jedynie boje sie ze moza wystapic jekis nieprzewidziany krecz bo dzis zje... mi kupon Ljubicic a było do wyjecia 430zł z groszami :frown:

Aha i jeszcze mam prosbe do was kochani jesli znacie sie na tenisie (juz mowiłem ja tak srednio) to wypowiedzcie sie na temat moich typow (ale oczywiscie swoje wypowiedzi argumentujecie ) a moze widzicie gdzies niespodzianke ?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...