Skocz do zawartości

TYPY - Ravin


ravin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Postanowiłem podzielić się z resztą forumowiczów swoimi typami. Konstruktywna krytyka, opinie, oceny itp mile widziane. Na razie typy z STS-u.

 

Crystal Palace - Chelsea 5,75-3,75-1,45 typ-2

Offenbach - Nottingen 1,6-6-3,5-4,5 typ-1

Srichaphan - Kim 1,2-3,4 typ-1

 

Crystal Palace - Chelsea

Trudno napisać cokolwiek odkrywczego w uzasadnieniu tego typu. Chelsea musi wygrywać z zespołami klasy Crystal P. inaczej nie zdobędzie upragnionego tytułu mistrzowskiego. Ostatni mecz Crystal P. nie nastraja optymistycznie, gładka porażka z przecię tnym Evertonem. Można oczekiwać powtórki tego wyniku również dziś. Dodam jeszcze że ostatnie dwa mecze u siebie z Chelsea przegrał Palace 0-1 i 0-3. Z powodu kontuzji nie zagra Robben(Chelsea) i Shipperley(Crystal).

 

Ofenbach - Nottingen

Offenbach miał udany początek sezonu, dwa zwycięstwa z Feucht 3-1(dom) i Stuttgarter Kic. 2-1(wyjazd). Drużyna przed sezonem została wzmocniona kilkoma piłkarzami z przeszłością w 1 i 2 bundeslidze (M.Happe, M.Sternkopf, S.Ciric), w poprzednim sezonie doszli także T.Judt i B.Akrapowic. Według trenera ten zespół powinien walczyć o awans i patrząc na dwa pierwsze wyniki można sądzić że tak się stanie. Natomiast drużyna beniaminka Nottingen wygrała w domu z amatorami TSV 3-1 i przegrała na wyjeździe z innym beniaminkiem Koblenz 2-0.Przed sezonem drużyna nie dokonała żadnych istotnych wzmocnień i mając młodą(średnia wieku 24 lata) i niedoświadczoną drużynę będzie trudno o punkty na wyjężdzie. Dwie różne drużyny i dwa różne cele, wynik tej konfronatacji może być tylko jeden zwycięstwo Offenbach.

 

Srichaphan - Kim

Nie znam się na tenisie i ten typ wyczytałem na forum w dziale"Tenis". Wziąłem go tylko dlatego że 3liga niemiecka musi być grana w STSie w potrójnej kombinacji a ja nie mam już typów z piłki nożnej.

Uff... ale się rozpisałem. Życzę wszystkim grającym udanego typowania i zobaczenia Wisły Kraków w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny dzień, kolejne typy ;)

 

571 Newcastle - Norwich 1,5 - 3,5 - 5,6 typ - 1

643 Arsenal - Blackburn liczba bramek pow2,5 2 - 1,6 typ - 2

744 G.Muller - D.Udomchoke 1,3 - 2,7 typ - 1

 

Newcastle - Norwich

Drużyna z St. James Park przegrała pierwszy mecz na własnym stadionie z Tottenchamem 0-1 i teraz będzie szukać punktów z beniaminkiem. Statystyka przemawia za gospodarzami którzy dwa mecze w Premiership rozegrane u siebie z Norwich wygrali po 3-0.Do drużyny Newcastle po kontuzji wraca Lee Bowyer co jest dodatkowym atutem gospodarzy.

 

Muller - Udomchoke

Reprezentant Luxemburga dotarł w zeszłym tygodniu do finału turnieju w Waszyngtonie (przegrał z Hewwitem) pokonując po drodze Schalkena, Gambilla, Kratochvila i Agassiego :shock: . Udomchoke grywa tylko w chellengerach. W tym roku obaj panowie grali ze sobą w Campos do Jardao w Brazylii - wygrał Muller 4-6,7-6,7-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Dziś typy na weekend:

1320 M'Borough - Crystal Palace 1,55-3,5-5 typ - 1

1405 Breda - PSV 3,75-3,5-1,7 typ - 2

1854 Santander - Barca pow2,5 bramek 1,85-1,75 typ - 2

 

Może mało odkrywcze typy ale po wtorku muszę się trochę odegrać i jeśli tylko Barca nie zadowoli się wynikiem 0-1 lub 0-2 to powinno być OK. Borough po zwycięstwie na wyjeździe z Fulham 0-2 będzie chciało podtrzymać dobrą passę a mając w ataku Hasselbainka i Viduka bez problemu pokonają słabego beniaminka. A PSV po tym co ostatnio pokazuje w lidze poradzi sobie na wyjeździe z przeciętną Bredą :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.08.2004

Middlesbrough - Crystal Palace 2-1 :mrgreen:

Breda - PSV 2-2 ;(

Santander - Barcelona 0-2 ;(

 

Skuteczność z poprzedniego tygodnia 9 typów - 5 trafionych. Nieco ponad 50% więc nie jest dobrze, ale mam nadzieję że w tym tygodniu będzie duuużo lepiej!

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum w nowym miejscu wiec i ja postanowiłem dorzucić swój typ.

682 Sparta R. - Emmen 1,7-3,4-4,1 typ - 1

 

Sparta w tym sezonie chce walczyć o promocję do pierwszej ligi. Wyniki z dwóch rozegranych spotkań są bardzo obiecujące remis 2-2 z Helmond i wygrana 3-2 w derbach z Excelsiorem(oba spotkania rozegrane na wyjeździe), teraz czas na zaprezentowanie się przed własną publicznością. A do Roterdamu przyjeżdża bardzo osłabione Emmen. Po sezonie odeszło z drużyny kilku piłkarzy i obecnie w kadrze jest zaledwie 16 zawodników. Trzeba powiedzieć że Emmen to jeden z głównych kandydatów do spadku i wyniki z obecnego sezonu na to wskazują, dwie porażki w domu po 0-1 z Zwolle i Venlo oraz remis na wyjeździe 3-3 ze słabiutkim Eindhoven. W Roterdamie tej drużynie będzie bardzo ciężko o punkty.

Wyniki czterech otatnich spotkań tych drużyn:

Emmen - Sparta 1 - 1

Sparta - Emmen 3 - 4

Emmen - Sparta 3 - 0

Sparta - Emmen 1 - 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...