Skocz do zawartości

TYPY - Robert423


robert423

Rekomendowane odpowiedzi

AIK-Landskrona: Typ 1 1,8 Expect

AIK Home 2-2-3 7:9 Wyraźne problemy ze strzelaniem bramek. Ostatnio dwa dobre rezultaty zwycięstwo z Halmstad (były lider), remis z Kalmarem (świetnie sobie radzi po powrocie do I ligi). Chyba zbyt niska pozycja jak na drużynę z dobrymi tradycjami. Powrót kilku zawodników po kontuzjach (3) i jednego z Olimpiady. Pomocnik Per Nilsson autuje za cz. kartkę.

Landskrona Away 0-5-3 9-14 Problemy ze strzelaniem bramek, do tego wyraźnie słaba defensywa.Niepokojąca ilość remisów na wyjazdach 0-5-3 (ostatnie X-Djugarden.Geteborg, Kalmar). Duże osłabienie 4 zawodników w tym Amuneke strzelec bramki z Djugarden (tych Landskrona nie ma za wiele).

W ostatnich pięciu konfrontacjach AIK wygrał wszystkie mecze.

 

Trelleborg-Kalmar : typ 1 2,8 Sportingbet

Trelleborg Home 1-3-3 9-15 Dla Trelleborga gra w tym meczu Sypniewski z Malmo.

Kalmar Away 4-3-0 10-4 Duże osłabienie Ofensywy Kalmar-a nie gra trzech zawodników kturzy strzelili 11 goli z wszystkich 19 dla Kalmara.

Poważny problem czy X czy 1 Trelleborg jest słaby w obronie i traci dużo bramek

Kalmar Dobry w obronie i osłabiony atak typowałbym 0:0 lub 1:1 ale gra ten nieszczęsny Sypniewski który może narobić zamieszania( a na pewno będzie chciał coś udowodnić, Malmo miało duże kłopoty jeśli go nie wystawiali). Po za tym Trelleborg na pewno aż piszczy do wygranej . Kalmar może zlekceważyć takiego przeciwnika po ostatnich sukcesach( X-AIK, wygrana z Sundswalem, X-Djugarden). Trelleborg jeśli nie chce spaść z ligi powinno wygrać to spotkanie a na pewno zremisować

W dotychczasowych konfrontacjach Trelleborg wygrał dwa razy grając właśnie w domu.

 

Rochdale-Wolwerhampton typ 1---3,9 Expect

Wolwerhampton gra bez dziewięciu graczy, w tym bez pięciu napastników Vio Ganea, Carl Cort, Dean Sturridge, George Ndah and Kevin Cooper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trelleborg - Kalmar 0:0

AIK-Landskrona 1:3

Amuneke grał dla Landskrony i strzelił dwa gole

Rochdale- Wolwerhampton 2:4

Do przerwy Rochdale prowadziło 2:0.

Zbyt sie podjarałem, Później jak sprawdzałem znalazłem duzo sprzecznych informacji z których wynikało bardzo rózne osłabienie od 4 do 9 zawodników.

Trzeba jednak pamiętać że do niedawna Wolwes Grali w Premiership.

Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...